Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na és ez az index milyen? :)
Igen, az a kis csövecske az index :D
Faxa, mi?! Csak azt nemtudom, mit lehet ebben látni. Mert egyáltalán nem áll ki oldal irányban, én meg a bőrkabát könyökvédőjétől a gyári indexemen se látok ki nagyon, mindig behúzom kicsit a könyököm. ebben max magamat nézhetném :P
holnap csinálok róla v.mi képet. enyémnek is van egy alja, amit oda kell szíjjezni, nincs semmiféle tapadókorong, nem polipot akarok én a moccon hordozni. Kaposvári hondánál vettem tavaly valamikor, nem is tudom már mennyi volt, nem drága. talán 8 rongy, ha jól emlékszem.
Dadis Csütörtökön délelött mentek, avagy délután mert lehet, hogy én is kinéznék! Jobb lenne együtt nyomni!

R.3.14. a te tanktáskád tapadókorongos, vagy oldalt lehet lerögzíteni, mert én olyat szeretnék ami elölre fele és hátulra rögzíthető és lezipzározható ez a része! Felrakok egy képet úgy talán érthetőbb! Szerintetek hogy néz ki?
Ezt találtam az ára egész jó: 25 rongy csak eléggé gecik mert nincs nekik raktáron, viszont ahhoz hogy megrendeljék le kell előlegezni én meg szeretném látni elötte, ha már fizettek érte 25öt meg fel is kéne próbálni! A tied mennyibe került és hol vetted? Esetleg tudnál róla képet küldeni, ha szépen megkérlek!
Amúgy van most egy mágneses amit még a mitóra vettem és azt elvileg le lehetne szíjazni de inkább vennék egy frankót!

Előre is kösz a segítséget!
nem megyünk olyan gyakran sajna, eddig megvan kéthete a motor és csak 2x voltunk :D:D:D D talán még most csütörtökön, aztán elfogyott a lé, dolgozok :)))))
és minden hétvégén mentek? Az 80 ropi havonta :P Milyen kereseted van neked vazz?! :P :)
hát, ezvan, drága, de még mindig olcsobb mint a hungaroring 4 x 20 perc 10ezerért :D
De inkább nem eszek, nem iszok, nem motorozok egy hétig, hogy tudjak menni pályázni. Nekem sokkal nagyobb élmény mint az utcai motorozás. jah, és nekünk felkell vinnünk a két motort utánfuton, az ugye odavissza benzinköltség, akkor kis kaja, ottani belépő, motorba tankolni kell. 180km-re lakunk örkénytől. Egy délelötti motorozás nekünk kereken 20ezer ft. azalatt még nem usztuk meg.
kész rablás. Hogy a picsába mernek ennyit elkérni azért, hogy csak úgy mész a szaros aszfaltjukon?! Hogy bírjátok lóvéval nem vágom?! Közúton motorozva is elég a benzinre költeni, amennyibe már az is kerül, nemhogy még 1 óráért 4 ezret rádobjak?! Pf, kész
egy óra 4 ezer, délelött 6 ezer, délután 8 ezer, meg van esti motorozás is. Hát nemtudom, én élvezem az egész pályát :) Nagyon jó kis technikás pálya, imádom.
De a Mátétól vettem igen. hát, faridom ami gázos, azt kapni fog egy másikat. De jelenleg ott tartok, hogy ami pénz jön azt inkább slickre és pályanapra költöm el. Fontosabbnak tartom :)
ilyesmi tükör kellene nekem. De ez nem igazán passzolna az RR-hez. kicsit más az elrendezése annak. Nem tud senki ilyesmit?
speedway pályára megyünk majd
mennyi Euroringen a beugró? Két éve voltam ott. Akkor csak azért, mert első alkalommal voltunk, féláron 3 rugó volt a belépő, aztán entünk vagy fél órát, mert a köcsög gokartosok jöttek utána. Nem vagyok nagy pályás, de sz.tem nem sok mindenre jó az a pálya. A célegyenest élveztem a legjobban, ott legalább lehetett kerekezni :) Azért meg mondjuk nem kell fizetni, lehet közúton is :), szal sűrűn nem is járok. Majd egyszer talán Mogyoródra elnézek azért.
Euroring!!!!!!
Dömsödön hova mész te pályázni tuning komám?! :O
ilyen indexet itthon nem tudom lehet-e kapni, és ha igen hol. Ezt neten néztem, de akinél ezt találtam, asszem éppen nem küldi el Amerikán kívül sehova a köcsöge.

Én már korábban vettem egy két részes tanktáskát, szíjjakkal lehet felkötni. Hátitáskát jobban szeretem, a tanktáska 1ik része telepakolva még elmegy, de ha mindkettőt teletömöm, elég szar vele utazni. A sisakomba is beleér, pedig nem rövid a kezem :P, a műszerfalból meg semmit nem látok ilyenkor szinte.
Ha két zip-záros a hátitáskád, kösd össze azokat és nem nyílik ki :P Amúgy már nekem is kinyílt, de szerencsére nem hagytam el semmit.
Figyu, nem egy győri sráctól vetted az RRed kábé egy hónapja? Ismertem a gyereket, ő is a BMEre járt! Meg az idomok eléggé össze vannak törve a gépen! Meg akarod csináltatni?
Kösz a tippet, de már kétszer megszoptam, hogy 240 fölött kinyílt a hátizsákom az autópályán! És minden kiesett belőle! Nem egyszer, KÉTSZER szívtam meg! Meg amúgy is sokkal kényelmesebb! Csomószor hasznos tud lenni! Melyik ringre mentek?
pff, nehogymár RR-hez tanktáskát akarjál. Ott a hátizsákod, ez nem túra motor!
Amúgy elvileg csütörtökön megyünk ringre...
Mi Dömsödre megyünk majd talán szombaton pályázni. Én is megyek
Szevasztok!

Ti vettetek már tanktáskát 600RR - hez? Én már azt keresek egy pár hete de nem találtam izlésemnek megfelelőt! Segítsetek már léci! (tudjátok mágneses nem jó és vmi szépet szeretnék)

r.3.14 hol lehetne szted venni ilyen indexet, mert kibaszott jól néz ki!

Valaki nem tervezi hogy megy a jővő héten pályára? Mondjuk az euroringre még a hét elején!
hát ha ilyen kis mini ledes indexekre gondolsz, jóformán már minden motoros boltban vagy márkaszervízben árulják, vagy lehet rendelni. Normálisabbakból db-ja 5 ronyg körül mozog, és ezen felül még v.színű relé is kell, ami szintén akörül mozog.
én R6on láttam ilyen megoldást Meghát asszem amcsiba a corvette is ilyen meg a "régi" Pontiac asszem a TransAm
Amcsiban az r1 is ilyen, szerintem nem szólnának érte,...
szerintem a 3.at válaszd!és szerintem az szabályos!!miért ne lenne az
Hát igen!!! Mondjuk amilyen szemetek a zsaruk biztos h követnének 1 darabig h +nézzék télleg jelzel-e karral!! De megérné ;)