Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szai Dannyboy!
Mit jelent az, hogy "gyártunk"? Átalakítjátok a gyári LED-es lámpát villogó indexesre, ezért kell a mintadarab 1-2 hétre?
Mennyibe kerül? 600RR-re érdekel.
Köszi!
elrontod a kedvem
Az kizárt.
olyan 15körül gondoltam de még csak nézelődök még faterral megkell beszélnem
Nem tudom pontosan, egy srác mondta neke még régebben, hogy ennyiért tud hozni asszem, de lehet hogy kevesebb volt.
Mennyiért érdekelne?
annyiért tárgytalan de azért köszi azt hittem van valami olcsóbb megoldás
Asszem 50-60 ezerért tudok szerezni! Milyen színben kéne?
dani! ilyet lehet kapni itthon?és ha igen mennyibe kerül? -- www.cleggsinnovations.com/inde...
köszi
Baluu, mindenhez tudunk gyártatni, csak kell hozzá az eredeti lámpa 1-2 hétre sajna.
de lehetséges hogy ugyan az. de nekem sajna a hondalámpa nem jó. Csak R1-hez van dani? r6-hoz nem tucc szerezni?(2006-os)
Baluu, olyan integrált indexes hátsó lámpát mi is "gyártunk", pl. R1-hez és 1000RR-hez. A 600RR hátsó lámpája nem ugyanaz, mint az ezresé?
Szalkszentmártonon lakik r.3.14
e-bayon nézted vagy hol? tudsz árat mondani? (nekem 2006-os r6ra kéne) ha tucc segíts! merre lax?
Németből. Ha kettőt hozatok, kedvezményt is kapok és osztozhatunk a pk-n ;P
Vagy aug. utolsó hetében, vagy szept- elején rendelek.
r.3.14 itt a részletek a gyorsulással kapcsolatban:

2006. augusztus 19-én szombaton, az országos bajnokság 11. állomásához érkezik. A kiskunlacházi reptér ad otthont a Meglepetés versenynek (partynak), amit a rendezők már az év elején beígértek. A helyszín, ami eddig csupán Rally bajnokságok helyszíne volt, mindössze 35 km-re van Budapesttől, és megtalálni sem lesz nehéz mert kitáblázva és kivilágítva könnyen megtaláljátok majd.
Ez a verseny a két szervező (Rábaring és Tököl) második közös rendezvénye a sikeres nyíregyházi futam után, azonban közkívánatra most csak autós futamokkal. Bárki, aki ellátogat a versenyre tesztelheti autója, vagy önmaga teljesítményét, melyről részletes eredményt is kap (Timeslip). Természetesen profi magyar és külföldi versenyzők is rajthoz állnak hiánytalanul, hiszen új pálya új lehetőségek, és új versenyzők lesznek majd, hogy déltől hajnalig közel 700 futam alatt mérjék össze tudásukat.

A rendezvényen egy perc megállás sem lesz! A futamok alatt szlalom verseny, drift show, helikopter bemutató és a Carstyling Tuning Autó szépségverseny szórakoztatja a nézőket.
Az este folyamán elkerített részen diszkó őrület és dögös csajok várják a belépőket hajnalig. A döntők előtt 23 óra körül tűzzsonglőr előadás, lézershow és tűzijáték lesz látható.

Szlalom verseny 12:00-tól 17:00ig tart. Nevezési határidő: 14:00

Drift Show: 14:00 - 20:00 között

Carstyling T.A.SZ.V.: 12:00-tól 20:00ig. Nevezési határidő: 19:00

Gyorsulási verseny: 12:00-tól 0:00ig. Nevezési határidő: 22:00, max 250 amatőr nevezés!

Disco: 22:00 -tól kifulladásig!

Összesítve: Augusztus 19. Szombat, kiskunlacházi repülőtér. START 12:00 ; Döntők 23:00
Belépőjegy 1500HUF / Fő ; 12 év alatt a belépés ingyenes!

További információt a 06/70-522-0016 vagy a 06/30-943-0957-es telefonszámon kaphat.
r.3.14 azt az integrált ledes hátsó lámpát honnan szerzed be??? én csak amerikába láttam olyat. vagy csak én keresek rosszul?
Apropó, tudom, hogy már elég későn szólok, de nem jöttök holnap Hungaroringre?
Áááá! Ha el kezdte volna sorolni, akkor sose ért volna a végére!
Úgyhogy inkább csöndbe maradt!

...amúgy már hat ezret mentem vele és egy-két apróságot leszámítva (a lámpa és a farokidom össze vissza mozog szar úton, hátsó indexek vezetékei elszakadtak) tök jó a gép!
És ha végre felrakjuk a gyári idomot akkor szerintem azok is el fognak tűnni!
mind2, 150 körül elkaptam egy tankcsapdát még tavaly ősszel. Balatonfüred lett volna? De ha nem csinál, akkor mind1.
Ha valaki volt a hétvégén a Honda találkozon és fotozot,tenne fel egy két képet.Vagy ha tudtok oldalt ahol vannak fent képek akkor irjátok meg
Köszönöm
Akkor sorry, egyre gondolunk---
Ő még egyelőre nemcsinál motorfelnit tudod,mert még nem csinálta meg a befogatót,ha egyre gondolunk.
Füreden csinál egy fószer, nemtudom, hogy mennyiért. első vagy hátsó? Kátyúba mentél?
nem tud v.ki egy helyet, ahol elfogadható áron, vagy olcsón, (esetleg ingyen :)) javítanak felnit? Feata elvitt oda, ahol az övét csinálták, de az öreg kicsit nagy árakat mondott. Meg Pesten eleve húzósabbak az árak, ezért jobb lenne vidéken valahol. Kösz