Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vizet minek cserélni?
Levegőszűrő?

A tanulság: menni kell egy RR-el, nem csak járatni

Próbálj meg menni vele egy hosszabb "szervíztúrát", hátha a terhelésváltások "kipucolják" és ha javul ki kéne "kormolni"... :)
Hali!
Megvan még minden, jobban szeretném egyben eladni a szettet, csörögj rám ha érdekes a dolog.
Üdv:Vinkó
Ja azt elfelejtettem hozzáírni hogy lekaptam a tankot és az öreg benzint kiöntöttem belőle, úgyhogy új benzin van benne. Vettem injector tisztító adalékot mert úgy hallottam jót tesz de nem lett jobb. Bár csak pár kilométert mentem vele.
A benzin kipurcant benne.
Üdv!
Olyan kérdésem lenne hogy ma elvittem a vasat(08'-as 600RR) egy körre lassan 3 év állás után. Hetente be volt indítva de sajnos nem volt vele közlekedve. Azt tapasztaltam hogy alacsony fordulaton mikor hirtelen ráengedem a gázt tehát 3000 alatt ha zárt gázállásból hirtelen teljesen rácsavarom akkor dadog meg mintha fulladozna 2-3 másodpercig és utána indul meg. Afelől érdeklődnék hogy ez mitől lehet. Olaj, víz, lett benne cserélve. Kellett volna még valamit? Sajnos nem nagyon értek hozzá.
Válaszokat előre is köszönöm!
Az és megvan még.Ha érdekel akkor írj a zoli_motor@freemail.hu-ra
sziasztok van valakinek eladó 2005 600rr-hez balos első lámpa,fej,has oldal idomok,olaj tartály(karter)? Köszi.
Hello,megvannak még az idomok?Ha igen mennyi az ára? Nekem a fej idom és a baloldal idom kéne de ha jó árban adod megvenném az egészet.
Szia 2005-6 os az idom? Érdekelne ha még meg van
Eladtam...
Persze!
20-596-8172, csörögj bátran, üdv.
Szia, elérhetőséget tudnál írni?
Sziasztok!
Van egy eladó gyári javított idomszett 2005-06-os 600 RR-hez, kérés esetén fényezve.
Szia! Hátsó lámpa itt figyel a garázsomban, teljesen ép, sértetlen. Adatlapomon van az elérhetőségem, ha aktuális még, hívj!
Üdv eladó egy gyári kipufogó "kiherélt" hangosabb mint eredeti állapotban.Normálissan megcsinálva tetején hegesztve "E" jelzés az alján sértetlen az átalakítás nem látszik.ÁR:15e ft.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Szia, megvan még a Yoshi? :)
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék nincs-e valakinek 2006os CBR600RR-hez alkatrész-e. Legfőképp fejidom kellene, de érdekel: jobbos lábtartó, jobbos visszapillantó, hátsó lámpa, kis rendszámtartó, sport kipufogó( rendszer is), kormányvégsúly.
Előre is köszi! ;)
A lehető legjobb választás!
5w30 szerintem jó én azt használok

a motul gyárt 10w30 7100 4 T
Sziasztok!

Eladó egy szett hullámos, lötyögős Galfer 320-as verseny féktárcsám. Keveset használt és Superstock szabályok nem engedik, így feleslegessé vált. Távtartókat a féknyereg alá tudok adni.

Ár: 75.000 Ft
hehe, köszi urak, éreztem.. :D
mindegy, most 10w-40 300v lett, motul nem gyárt 10w30-at, ezért is akartam 5w-30-at, de majd jövőre megnézem a honda gyári versenyolaját, az 10w-30, idén még ledarálom ezt az olajat benne..
600 RR farokidom eladó! 30/220-1196
Sziasztok, nagyon suta kérdésem van, a gyári könyv azt írja hogy 18 literes a 2009 600RR tankja, de azt hogy a fenébe? Már kétszer tankoltam tele, villogott a mutató de még 10 litert se tudtam bele rakni.

Meg amúgy a tankja se nagyon néz ki 18 L-nek.
10W-30 vagy 10W-40, de ez függ a motor jelenlegi állapotától-kondíciójától (pl. illesztések-hézagolás, szivattyúzás).
Egyébként termodinamikailag a PC40 100C. fokon 10-11Cst -re van optimalizálva, ami a 10W-30-as olajnak felel meg.