Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ValterMoto rendszámtartó van fent, ahhoz kapsz lámpát, de indexet kell venni hozzá.
Sziasztok,

2011-es évjáratú motoromhoz keresnék zselés üléseket (vezető + utas), illetve hátsó üléspúpot piros színben. Tudna esetleg valaki segíteni, hol találok jó áron?

Nézegettem még másik rendszámtábla tartót is, de nem igazán találtam megfelelőt, mivel egyben van a hátsó lámpával, illetve irányjelzőkkel. Van aki átalakította már a sajátját, milyen tapasztalatok vannak?

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv,
Tomi
fegyigumi@freemail.hu
Üdv!

Érdekelne a fokozatkijelződ. Egy mail címet kérhetek.
Előre is köszi
toncsitomi@freemail.hu
Üdv!

Egy e-mail címet tudnál adni? Megvenném.
Előre is köszi
Szia.
Igen jobb a szélvédelme. Én átalakítottam a motort és feleslegessé vált. 5000 Ft
Sziasztok,2005-ös 600rr kilométeróra gombokat keresek! Bontókat is hívtam már de nem szedik ki belőle a kedvemért:( Van valakinek esetleg törött kilométerórája? megvenném a gombokat belőle,vagy tipp hogy hol tudnék beszerezni?Az ebayen is néztem de csak gombot nem lehet rendelni. Örülnék ha tudna valaki segíteni,előre is köszönöm.
Üdv!
Érdekelne a plexid. Magasabb mint a gyári? Jobb a szélvédelem, sajnos én 190 centi vagyok és a gyári plexi 150 felett kevés már Ára?
Előre is köszi
Eladó CBR 600RR 05-06
Felni: 55,000Ft
Féktárcsa szett gyári 2000Km használt:40,000Ft
Hátsó teleszkop:30,000Ft
Ülés pup:15,000Ft
Fokozat kijelzö:10,000Ft
Váltó pedál forditótt váltó:15,000Ft
Légszüröház:10,000Ft
Sziasztok

Keresek PC37 hez műszerfal plexitet akinek van , vagy tud eladót kérem jelezze
Szia! Már csak a lámpatartó műanyag érdekelne ami a képen van. Az is megvan hozzá?
Szia! A lámpa teljesen hibátlan, 15 pénzt gondoltam érte... Egye fene, postaköltséget fizetem, egyszer élünk! Világbéke!
Szia, megrendeltem már egy füstszínűt, de lehet h. érdekelne még, mennyiért adnád? tudsz felrakni képeket róla? a lámpatartó műanyag ami fogja az idomba az is megvan hozzá? Köszi. Kellemes ünnepeket!
Ha valakit érdekel 04-05-06- os rr való.
Szia! Nekem van, teljesen hibátlan! Ha érdekel, elérhetőségem: 06205883876
Hali,

Eladó egy sárvédő. Füstszínű áttetsző plexi. Tévesen küldték CBR600F4-hez. 5.000Ft+posta
Sziasztok, 05-06 RR-be keresek hátsó lámpát törés menteset ha van v.kinek. Ill. füstszínű hátsó lámpa mennyire legális vagy nem legális?
Tyű-ha... Akkor nem lesz egyszerű ezek szerint! De akkor van megoldás.. Köszönöm a segítséget!:)
Hát vagy szétszedi, vagy megbékél a kis vízcseppekkel...
Ellenben a motor majdnem egész elejét le kell bontani, hogy a km-órát ki tudd venni...
Szia Slari!
Elvileg nem olyan nehéz szétszedni, belinkelem a 2008-as cbr szerelési könyvét, abban meg kéne találd az erre vonatkozó részt! A helyedben miután szétszedtem és kitöröltem az egységet körbe a tömítésnél bekenném autós boltokban kapható tömítő pasztával! Jó szórakozást a melóhoz!

http://www.cbrextreme.com/down...
Üdvözlet!
Egy kis segítséget szeretnék kérni! Ma mentem egy karikát és észrevettem, hogy a motorom műszerfala belülről (!) bepárásodott, apró vízcseppek vannak rajta. Vagyis a műszerfal-üvegen, nem pedig magán a kijelzőn. Van esetleg arra valamilyen módszer, hogy hogyan lehetne szétszedni, és belülről letörölni a nemkívánatos párát? Rohadt idegesítő, hogy az egyébként karcmentes üveg olyan, mint hogy ha koszos és matt lenne.. Valószínűleg melegebb időben eltűnne, de korábbról is éktelenkedik ott egy vízcsepp, ami mosás után valahogy bentrekedt :D
Köszi előre is!
Lassan alakul