Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet, hogy csak a renszáma volt román a trafi;bünti;... miatt
Ma már nem tudni ki milyen rendszámmal közlekedik.
Mondjuk most nem olyan sürgős vagy mégis tegnap láttam 1 román gsxr-t a faluba elég bátor mert ide azé még kb.70-80km a határ
Folyamatban...
Exup motort sikerált venned
Ok.
Köszi.
Nincs,ennyi maradt a mocimból.
Fékpedálod nincs 929-hez?
Üdv 929-re jobbos hasidom 10e ft-ért
Az tuti ritka mint a fehér holló és akkor a tied 1edi isszép
Igen annak feketének kellene lennie.Ez piros-fehér volt.De hála a "sapka műveknek"Megcsinálták ilyennek.Nemtom ismered-e ezeket a srácokat.Eléggé szépen dolgoznak.Ja és a gyári erion piros.Enyémben neon narancs-piros színű Sokkal szebb.Szerintem.Nehéz már ilyen évjáratú mocit sértetlenül találni.Nekem nem is az volt a lényeg amikor vettem.Jó legyen szerkezetileg.Ja és persze!LEGYEN EGYEDI.
Hallod az Eiron replika vázának nem feketének kellene lennie Már láttam ilyet élőbe Pesten és ekkor változott meg a véleményem a 929-ről szépek addig nem nagyon tetszettek Meg amikor mentem vele hát hagyuk akkor még nem volt az enyém de szerintem forma forma kb ugyan az Á nem am.. a 929-es érezhetőbben "ideges féle" A 900-as nyugisabb 1 picit Ha azt nézzük, hogy 1 év válsztja el őket
Igen de nem ettől a gyerektől vásároltam lehet ez más féle fajta ha nem is holnap mert még nem látom előre hogy holnap merre járok de ha bent járok akkor feltétlen megnézem
Hát igen erre én is gondoltam,hogy hogyan csinálták meg azt.A váz mondjuk az más.Az nem ennyire íves.De ha lekopik 5 perc alatt,vagy nem bírja a hőt akkor teljesen felesleges megvenni.Mert ugyebár nem akarok feleslegesen pénzt kidobni.Kérdeztem mennyi lenne pl igazi karbonból megcsinálni a vázvédőt egy sráctól.Azt felelte kb 30 k.Nem olyan sok,Csak arra most nincs zsém.De jó lenne akkor ha megtudnád nézni a matricát.Mert ugyebár neked már volt ilyennel dolgod.
Ez is 100% nem tudod íves dolgokra fel rakni csak ha cikkeket vágol ki belőle elég körülményes dolog.
De ez Debreceni és ha holnap járok bent lehet fel hívom és szemre vételezem de ez csak terv nem 100%
Hát kíváncsi lennék arra a kocsira hogy ragasztották azt fel..? Az tuti hogy nem ilyen... Íves szarokra lehetetlen ilyet ragasztani...
Ez nem jó hír
Én most ezt néztem http://kepesmotor.hu/motor_mat...
Nemtom.Nagyon tetszik.Jól állna a mocin
Én már vettem, év elején elég szar minőségű volt a festék 1000rel kopott a csizmámon maradt, a ragasztós oldala = a 0-val csak pillanat ragasztóval lehetett fel rakni de már nem látom azt a hirdetést.
Tud valaki valamit a karbon matricákról?Érdemes vele bevonni pl:kipuffot v. vázat?Bírja majd azt a hőt?Mert eléggé jól néznek ki
Hát igen írtam az a név allatt is de azt 1barátomnak csináltam de ő nem nagyon használja
Kíváncsian várom...! Néha szoktál itt Mr RR néven is futni nem..?
Na le esett tényleg így volt lassan kész a gép csoda am.. csak lessz rajta 1-2 változás mint futó művileg mint idomilag de ez meg lepi majd ha kész rakok fel fotót
Tudom. Mikor az elején betévedtem ide, és megláttam a motorod képét, irtam is hogy mi ismerjük egymást, aztán kiderült hogy mégsem, csak a motor már hozzád került...
Helló
Az én RR-em is Rózsaszentmártonból jött vagy na hoztam
Igen eléggé jó volt...Kint voltam minden nap.Voltak páran.