Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez váltócsere! Elég bonyolult kicserélni, mert szét kell húzni a blokkot!
na gyertyasort cseréltek benne és már indul is pöcc röff
cak olyan van vle hogy 2.ba mész és odarántod neki izmosan ak kidobja üresbe...de a többi sebességet meg sézpen veszi meg minden... valszeg az a fogaskerék pár el van kopva,vagy mi lehet vle? me 2esbe szokták a legtöbbet huzatni gondolom... vagy esetleg csak álitani kéne rajta,ha lehet? vagy másik váltósor vagy 2 ien fogaskerék menyibe kerülhez bontóba? érdemes iennel foglalkozni? meg menyire bonyoilult kicserélni?
üdv
Amúgy hol vannak az ígért fényképek..?
Csaó!
929-es fejtartó konzol sérülés mentes? Ha igen mi annak az ára? Enyém kicsit hajlongott, volt sérülve az eleje biztos, mert a konzolon látszik az egyengetés nyoma.
Lemerült akkunál nagyon sok -egyébként jó- motor csak durran egyet és nem indul be. Fel kellett volna tölteni...
CBR929rr-motorhoz fejidom ami karcos és repedt és tartó konzola és 1első lámpa eladó a lámpa repedt És 919-hez egyéb alkatrészek eladók
Na siker?
Mond azt hogy aki a fejidomot rendelte tőle az a srác ajánlotta
Baszus nah itt a meg oldás ezt hívd fel:06705406062 ez Nagyon korekt srác a debrecenit felejsd elll!Az gagyi
Mégsem alakul! A debreceni srác beadta a lustát!
Megbeszéltük, hogy elküldi a fogaskerekeket belőle, de azóta se semmi.
Írtam neki SMS-t, de arra sem reagált!
Egyszóval vakvágány lett.
Hát igen.Szerintem is eléggé kevés....Az én 2001-es 929-ben 45300 van.ÉS az tényleg valós.És azt se lehet mondani,hogy irreális.Mivel kb szezononkén 6k ment bele
és ez valós ? azé ien idős motornál elég kevés ez a 22ezer
850000 e a motorban 22500 km van
mennyiér szalasztod?
Helló! Nekem van egy eladó 900 RR-em. 1997. 06., Raptor dobbal, új akksival, új gumikkal, új, erősített DID-lánccal, új lánckerekekkel, riasztóval, hitelezhető, Dunaföldváron
cső
képzeljétek voltam ma megnézni 1gy 900rr -t 1996os, olaszból behozott, teljesen gyári áll ban,full karcmentes gyári idomok meg minden tök patent rajta átnéztük,de az istenér nem indult be párat durrant meg iesmi a kipuff de nem indult,és a csávó álitása szerint régen pöccre indult a gép.. kinn ált a hidegbe meg nem ment 1 ideje,mi lehet vele,mire tippeltek?
ja végül abba marattunk a csávóval,hogyha megcsinálja ak hiv és elmegyünk kipróbálni,hogy menet közbe mien.. csak hát igy feleslegesen mentünk 200km re...
üdv mindenkinek!
Eladtam a motorom és megmaradt belőle 1 hátsó sárvédő, ha valakit érdekel jelezzen, 92-től 99-es rr -ekre jó,
Én nem menekülésnek hívnám!
Egyszerűen csak lekanyarodsz és a 6. házba becsöngetsz, hogy a Kondorosi Ferencet keresed.
Ha utánnad mennek bebuktad, ha Kondorosi nyit ajtót akkor is!
Miért nincs itt mod gomb...
Nem én álltam, hanem jó hogy ők nem 200 méterrel álltak feljebb...!
Nem is gondolkoztam ilyenen hogy elmenekülés, ugyanis meg sem fordult a fejemben hogy mérnek is, azt hittem csak igazoltatnak... De jó hogy nem 200 Méterrel fejebb áltam, mert ott nem ennyivel mentem, igy nagyon olcsón úsztam meg úgy érzem...!
Ezek szerint nem volt bekötőút;leágazás...
Hozzátettem én is 10 000 Ft-ot. szembe trafi 63 -al lakott területen. Csak úgy ugráltak elém a rendőrök kettessével...
hát igen.Mondjuk én is bevok most egy picit sz...a,mert kb 1 hónapja mentem a 4-sen és amikor hazaértem akkor mondták,h pont ott trafisztak ahol mentem .Ugyebár nem 110-el mint a megengedett.Ahogy néztem,ha célfotó készült rólam az kb 120-ba kerülne.Úgyhogy most még csak imádkozok.Azóta ott csak 100-al mek.
Ezt egy testvérfórumon láttam.
7. havi a cikk és már a szigorítások óta ~1.5miliárdot szedtek be.
Hát igen a drága pénz szedőknek köszönhető és nem csak a polisz-ra gondoltam hanem a törvényekre és hozóira