Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem régen volt motoros tali ott. Csütörtökön ott voltam. Biztos jó parádé volt utánna... BB
Én Jászszentandrás.Gondolom az se nagyobb .Na én is lépek.Reggel kelek Csáó
Azt gondoltam hogy tudod hogy hol van... csak hogy mennyire vagy ismerős a kisebb falukban erre felé. Nah este van már. Érted mire gondoltam biztos.
Nah mindkettőtől 20 km, Rózsaszentmárton. Ezt már lehet hogy nem annyira tudod. S te hol is?
Mind a 2 helyen eléggé sokat voltam a nyáron.Hatvanban a premier műszakiba is dolgozgattam,ezért eléggé sokat voltam ott.Gyöngyösre még egyértelmű,h voltam arra is.Nincs messze tőlem annyira
Gyöngyös Hatvan környéke. Nem tudom mennyire vagy erre ismerős...?
Heves megyén belül merre laksz?Mert én pont Heves mellett lakok
Hát nem tudom, felénk nem sokkal szoktam találkozni...
igen sajnos....Pedig van pár 9-es az utakon.....
Akkor hogy legyen is ide írva valami, szép ez az Erion neked! Grat!
Amúgy nagyon le van ülve valóban a topic. De nem is volt annyira aktív sohasem...
Picit kihalt a topic
Na meg gyógyítottam végre a pengét az a rejtéjes elektronika szivatott eléggé egy 15 ft-os alkatrész .
ARATA.HU
Itt 6500-tól kezdődik az ára. Ja és a 954-nél keresd mert azon is ugyanaz van.
Amúgy szerintem ha kicsit többet (kb. 8-10e Ft) fordítasz rá akkor inkább a gyári Nissint vegyed! Nekem már 2 éve az van elöl és kb tavasszal lesz cserés, és a tárcsát sem eszi.
Helló, haverom a napokban vett 2001es 929et, és az elsőfékbetét cserés nemsoká, tudna valaki ajánlani egy-két helyet ahol kapna olcsón, és esetleg infót milyet érdemes milyet nem, nem is találok hozzá pl nagyvas.hu
Érdekelni érdekelne Csak az a baj,h ami most rajta van el kellene passzolnom.15-be akarnám eladni.Szépen szól meg minden,csak hát picit hangosabbat akarok.Meg ez ugyebár nem egy akra v. pl egy two b. .Szóval,ha el tudnám passzolni akkor biztos kellene.
hali! nem érdekel egy two-brothers dob a 929-esedre? 32 eft. ha igen akkor hívj. 0620/992-4528
ez így van , magyarországon a 20 éves motorba is csak 20 ezer km van! ponosabban az órájába. örülök neki hogy bevált, hiszen honda. én is hondás vagyok. az én szemembe a legjobb motor a világon! főleg a régi cbr 900-asok voltak nekem 3-4 évesek , soha nem volt velük baj villanymotor hangú blokk. ez csak a hondákra jellemző. más motornál természetes újonnan is a csörgés viszont a hondánál hallasz valamit már gyanús mi lehet az. na sok szerencsét a jövőben sajnos mennem kell időre valahova, majd dumálunk még üdv!
Nekem nagyon bejött!Szeretem mert kezes a motor,és eléggé megy.Valós 46 ekm van benne.Nem valami kevés,de még mindíg jobb,h tudom mennyi van benne, mintha árulták volna 20 ezerrel.Mert sajna Magyarországon divat a tekergetés Erről le kellene szokni.
azaz! csak látom az adatlapodon az erion fényezést , és ebből pár darab van az országban , gondoltam hogy te vagy. és mijen a 929 bevált? mennyi km van benne?
Igen igen!A piros gsx-r!Emléxem
akkor ti néztétek a k5-ös gsxr 600-asomat bagon az omv kúton ha minden igaz, és ott mondtad hogy 929-esed van, és szolnokró vetted a kereskedőtől. hárman voltatok 2 fiu, 1 lány.
De ott vettem!MiérT?
üdv! steveg. a 929-esedet nem szolnokon vetted?
Hi
Valaki nem tud véletlen kábel köteget az egész érdekel ne USA modell hez 99-es 900rr-re
De azért azt is nézzétek,h hány km van benne.Nem akarom pl leszólni a kawa fanokat,de láttam már széthullani 50 e km-nél zxr-t.De ez is csak használattól függ.Azért a ez a modell nem vészes.Minden ilyen évjáratú motornak megvan a saját gyerekhibája.Ha mindenben a hibát keresnénk nem vennénk csak új mocit.Azért az kétségtelen,h a blokkja nagyon jó.Mondjuk pl,egy picit csörömpölős szerintem.Több ilyen modellnél is észrevettem.A 954 már más .Ja és a váltóra visszatérve,kb az okosok olyan 50-60 e km-nél szokták említeni annak meghibásodását.De ezt nem lehet álltalánosítani.nekem nagyon bejött ez a moci és nem bántam,meg,h ezt vettem meg.Mondjuk gondolkodtam még az R1-en elég sokáig.De ez maradt