Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

954 féktárcsapár eladó!!
20/223-1420
Sziasztok! Centírsúly ragasztó maradék lemosva nitróhigíto extrával, ahogy elektro-motor írta.Azért köszi mindenkinek aki hozzá szólt!Üdv:józsi954!
vaniliás korong +fúrógép
Mindig keresem az olcsó megoldást...ez elméletileg 2 szálas motorhoz való, de a 3 szálas is 1490 FT

https://www.royaltuning.hu/kam...

Nem tudom jó e ez?
A km óra szálakat bontottad meg te is beépítéskor?
Én most cseréltem. Motoralkatrész.com 7240 huf postával együtt és jó bele!
Tehát ha a szerviz könyvben kikeresem a 2 szálat, akkor oda elég bekötni a 2 szálat megszakítva egy relét elméletileg.
üdv.ti a légszűrőt milyen gyakran cserélitek vagy esetleg pucoljátok,levegővel kifújatni meg ilyesmi?
Azért ha már újra volt fújva valamikor a felnid, óvatosan a nitroval-acetonnal, ilyesmi.
A km órában, elektromos. Legjobb tudomásom szerint. Legalábbis amikor bekötöttem a ledes indexeknek egy külön elektronyos relét, ami állítható frekis, akkor a km órától jövő vezetéket kellett lecsapolni emlékeim szerint. :) És 2 vezetékes.
Nekem "nitrohigító extra"-val sikerült. Rátettem egy papírzsebkendőre , és ledörzsöltem vele! Persze a Te gépednél nem tudom mit használ a 'tettes' ?! Egy próbát megér.
A 954RR esetén hol található az index relé? :D
Gondolom jobb oldalt a farok idom takarásában.....
2 vagy 3 lábas?
Féktárcsatisztító......de ha az nincs, akkor a benzin fix, hogy oldja.
Sziasztok ! Kérdésem lenne a Nagyérdemű Fórumtársasághoz! A felniről hogy a francba tudom eltávolítani a centírsúly ragasztó maradványokat? Előre is köszi!
Honda projekt ;-)
Mindenképp ismertebb márka, én már évek óta avval szerelek...
Köszönöm szépen.....ezzel akkor nem érdemes próbálkozni? Tartósabb a koyo?
Szerintem egy csapágyboltban Koyo-ból is megkapod ilyen áron...
Sziasztok! Szerintetek ez a WRP M-67-007 hátsó kerékcsapágy készlet 6100ft-ért, megfelelő minőségű Sc33-ba? Valakinek van valami tapasztalata vele? motoralkatresz.eu-n van, hozzá valónak írják, csak kérdés bírja-e?!....
DPD futárnál 1260 ft az utánvétes posta, a magyar posta drága lett ő elkér vagy 2600 ft egy ilyen mutatványért.
ezt szerintem ne készítsd el ! nem akarom bigoneoszi üzletét rontani, de én itt helyben vettem ledes index relét, ma már mindenhol kapható. sima két vezetékes + adni kell neki egy negatív szálat valahonnan a fémvázról vagy a kötegből és rendesen biztonságosan fog működni. igen régebben ellenállásos módszert alkalmaztak de ma már kiccci kina jóvoltából ez is megoldott. én ezt: http://motorplexibolt.hu/conte... építettem be, működött, de vigyázz nem bírja a mosást vagy vizet olyan helyre építsd be.
Egyetértek!!
Sehova. Ha normálisan akarod megcsinálni, cseréld ki az indexrelét.
http://kelomotor.hu/index_led.html
Ránézek ma. Most jobban van rá időm.

Másik kérdés, ha valaki tudná akkor megírná, hogy a ledes irányjelző ellenállásait hová kell bekötni. Elméletileg oldalanként elég 1 db., szóval 2 db.-al rendelkezem.
Bárhová berakhatom elméletileg az adott szálon? Például a hátsó irányjelzők esetében az ülés alá teszek egyet a jobb oldali egyet a bal oldali szálakra és akkor elméletileg jó...ugye?