Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

már sikerult elernem vaszeitungot persze es mar le is bonyolitottuk a seftunk 50%at de azert kosz
Amúgy hírdetnek itt egyet, ez a srác előtt az enyém volt, kb 1 éve, akkor jó állapotban volt, én úgy vettem egy sráctól hogy fel volt újítva, majd miután megvettem megnéztem a dugót, és tényleg új volt. Én csak addig használtam amíg elkészült a másik, az kb 3 x 2 óra motorozás volt.
Amikor a srác tőlem megvette fasza állapotban volt a himbát és a berúgókart, meg a hátsódobot leszámítva... Hogy ő mennyire vigyázott rá azt nem tom, de nem tűnt egy hányaveti valakinek...

http://www.kepesmotor.hu/honda...
Üdv esetleg ha valaki megválna egy Cr 250-től érdekelne 98-tól elérhetőség az adatlapon :)
Végül aztán sikerült egymást elérnetek ?
már lassan jelentkezhetnél waszeitung emailben mert ha te elakarod adni a trikokat enmeg az en dolgaimat akkor addig kene eladnod nekem a trikokat mig kereslet van ra neme? mer egyelore kellene 3db
már nemkell segiteni elerni de aze kosz! valaszolj majd legyszi az emailjeimre mert mar erdekelnek azok a trikok nagyon
Én segítek elérni,kis türelem...
valaki legyen mar olyan kedves segiteni elerni waszeitungot! hogy mar irtam neki emaileket, a csererol szeretnek beszelni vele
1984 cr 250 keresek alkatrészeket pl:henger,tank,es egyebek.
99`es cr 250-hez keresek baloldali telószárat
A sima lánc és az Oringes között mi a különbség? Azon kívül, hogy a sima az mingya gyorsan kinyúlik? és miért nyúlik az ki 1-2 menet után?
én meg is értem, mert nemnézheted allandoan! es bocs hogy annyira surgettelek
Hiába írsz ha nem nézem éppen!
Viszont amire neked szükséged van az szintén elérhető a hirdetésemnél...
waszeitung legyszi jelentkezz mert mar 2 mailt irtam neked hogy elerjelek!
Adatlapomon az eladó holmiknál lévő hirdetésemre dobj egy üzenetet,privátban megbeszélhetjük.
waszuitung visszaolvastam egy régebbi üzid és az lenne a kérdésem hogy erdekelneneke a fektarcsak meg ugy minden? De az arat ma ugy komplett csak megeggyezes szerint
Szia.
Küldtem neked egy mailt a freemailos címedre,ha lesz időd...
Köszi
én meghajtm de viszont mindig mindent rendbetartok rajta és azért is hálás annyira
Széria kettőötvenet is kevesen motorozzák ki az országban,úgyhogy fel lehet dísziteni mindenféle tuningmotyóval ha nincs rendesen megtekerve a gázkar....
kösz! szépek és gépek mer nagyon mennek! Az apué nagyon megyen mert mar az most bevan kb jaratva talan (35mth) es az FMF kipufogo dom rá elvileg 3 lovat + a Vforce3-mas is szerintem! Az enyém meg még teljesen gyári a diskeket kivéve, mert azok 2010es crf-re valok ugyhogy ujak. Nincs még szerintem bejáratva mert nagyon hasonlít a 4utemekre mert alacsonygazon emelget a huncut! Még FMF és Vforce3 rá jovore igy kezdenek majd. Remélem fog tenni a teljesítményre. Szerintetek foge?
szépek
apué bal oldalon és az enyém a jobb oldalon
Üdv.!

Van valakinek eladó Keihin pwk vagy pwm 38-as karbija? Tps szenzor nélküli verzió érdekelne.
Ezzel a képfeltöltéssel mi a gond?
Ha nem szimpi ez akkor beklimpírozod a gugliba hogy "képfeltöltés" és csak ámulsz hogy mennyi sok lehetőség maradt még...