Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Engem érdekel, ha nettóba eladod!
Hali! A 2 oldalidomot mennyiért adod? A fekete -fehér-piros matricásat... cr 250 2000-2001 es asszem.
Mi csak e-bayről tudtunk rendelni annó, nem találtunk itt sehol.....
Milyen tipusra? Mert a vadonat uj 4 csavaros Vforce3 125-re nalam 30 ezer Ft avagy 100eur :)
Hello!
Kellene segítség abban, hogy mennyibe kerül nálatok Magyarországon az FMF Fatty Pipe vagy Vforce 3, vagy valami motoros cuccokrol weboldalat kuldhetnétek ahol jók nagyon az árak. Kosz elore is!!!
Cr/crf bontott alkatrészek!
Hello
Nem tudja valaki hogy honnan lehet rendelni ipone samourai racing 2t olajat?
Régebben találtam egy oldalt ahol volt 4 vagy 5 literes kiszerelésben és postázták is. De nem találom sehol.
Előre is köszi!
xyzmotor007 nem hidtem, hogy igazad van, pedig az volt! Mert apumnak is ugyanugy 2003mas van es neki is mikuni van rajta, pedig KEIHINre emlékeztem, és azért emlékezhettem szerintem, mert arégi 1988as cr-emen volt KEIHIN.
2001-től mikunit raktak gyárilag(szerintem jobb mint a keihin).
volt olyan évjárat amire mikunit raktak.
szevasztok
karburátor tudósok segítségére lenne szükségem! Az én CR-emen MIKUNI karbesz van és nemtudom, hogy ez gyárie, vagy valami kínai huncutság rápakolva. Es ha ugyanolyan mint a KEIHIN, mert megyen kifogástalanul vele? Választ kösz!
Sziasztok! 1999es Cr 125-re keresek hangtompítót. Nem tudom melyik évjárató jó még rá. Akinek van szóljon :)
Honda CRF 450 vezérmű lánc ELADÓ vatting új D.I.D
K-force tépőzáras membrán az a legjobb Van templomom eladó
Én akkor nevettem egy nagyot,mikor pár hónapja,elmentünk megnézni egy rmz 450-et egy barátomnak.Az eladó nyomja a dumát a motorról milyen fasza,meg hogy "Ö már volt kint az Erzberg rodeon"
Mondtam neki,hogy azt a lóvét,inkább a hátsó felnire kellett volna költeni,mert kb 20 centis részen egyenes,hátsó teló folyik,olajszűrőben fémreszelék.
Válasz: Ez egy használt motor,aki újat akar,az menjen be a suzukihoz.
Nekem ma ezek a tunning kiegészítők érkeztek,egyenként 5-5 lóerővel növelik a teljesítményt,fékpadi mérésekkel igazolva,alátámasztva.Bizonyítottan nőni fog a Pick pówer,és a közép tartomány.Illetve ma a súlycsökkentésen is dolgoztam,lemostam a motort.
7.-ben csak azért nem emeli mert az még nincsen benne!
Tudom hogy ingatlanmágus lettél,de könyörgöm hadd ne kelljen házat adni a rezókért!
Vforce-al?..."Még négyben is emeli az elejét"

Egyszer kigyűjtöm ezeket a tipikus sablon dumákat :D

Ok, mivel most ingatlanozással foglalkozom, ha van eladó házad, telked, erdőd, halastavad, bármid, lemegyek és kötünk megbízást, és odaadom a rezókat
Csak a váznyaknál,az meg típushiba...

Bár nem jelentkeztem,de kell az a retro rezo,most írásba is adom!

Vforce-t még ezek után tuti nem mered ráspaniferezni a gépre ha így megy! :D
Ilyen betűkombinációt nem írunk motorra, mert eltörik a váz.


...na várjunk csak... azt mondtad, "FÉL MILLA"?
Kérdés hogy van-e kapacitásod arra hogy az összes országban lévő Cerkát megprütyköld és osztrák színekbe öltöztetve fél milláért árusítsd,úgy mint KTM Keme Tuning Műhely!
A mai tapasztalatom meg kell, hogy osszam: A 91-es CR 125 egy DEP Sport rezó + ATACos végdobbal megbolondítva ugyanazt tudja, mint a 2004-es KTM SX125... álomkirályfasza lett!

...holnaptól nem csak szerelni, de tuningolni is fogok 2T motorokat
Gyönyörű a Honda. Viszont, ha igazak a hírek és a 2017-es CRF-ek úgy fognak kinézni, mint a kiszivárgott képeken, akkor dobok egy hátast, vagy kettőt.
Vajon hány éves hozzászólásra találtál rá?Mert én nem látom,de gondolom egy éve volt hogy felrakta 5 éve...
Szia. Érdekelne a blokk. Mi az ára?