Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A 2006-os crf 450-en gyárilag keihin fcr 41 karbi van, nem mikuni!
Nekem a yamaha,és a honda tetszik.450-es motorral idén mentem elöször,brutális erőben,talán nincs is rá szükségem.Viszont a legnagyobb különbség a futóműben volt,amivel mentem abban öhlins volt elől,hátul.Kurva jó érzés volt vele menni,azt szívesen átpakolnám az én motoromba.
Az injektoros 4T-n már nem nagyon tudnak éveken keresztül sokat variálni,most kijött a levegős első teló amiről még sehol nem sikerült ódákat zengeni,bonyolult,de cserében nehéz beállítani,drága viszont pár topracer inkább a "régi" olajossal megy...vajon mi lesz a következő "parasztvakítás"?
Amellett, hogy nincs szükségem 450-esre, ebből a szettből pofára a Kawa tetszik legjobban.
Az egy pálca és egy golyó, Waszeitungnak van jó állapotú bontott. Irdatlan kemény anyagból van, nem érdemes "valami vasat" a helyére tenni.
üdv. Van egy 92-es CR125-öm, amit darabokba vettem és sajnos a kuplung kinyomó pálca nincs meg. Nem tudja valaki hogy milyen átmérőjű anyagból van? illetve 1 vagy 2 darabból van-e csapágygolyó van e közte? köszönöm előre is.
Nekem van,elérhetőség az adatlapomon..
Sziasztok, 93as 125öshöz cdije nincs valakinek? és ha van mi pénz? :)

köszi!
Itt maximum tippelgetni tudunk,szét kell szedni,kárt felmérni,a kérdéses alkatrészeket beárazni és utálna agyalni hogy mi a célszerű....
Az baj :-(
olaj nélkül használták és kitudja miminden tönkrement benne.
mindenesetre csapágydarabok voltak a blokkban. Lehet hogy több a javítés mint a motor ára?
Halihó....sztem köbö 10 db lehet az országban,vszeg necces lesz hozzá találni egyben lévő blokkot.
Halihó

Tud valaki segíteni?
Van valakinek crf 150-es blokk eladó?
Eladó lett motorom autó vásárlás miatt csere be számítás érdekel az ár min alku képes !

A motor tejesen fel van újítva nem írok regényt első gumi új a hátsó 80 % új lánc kerék szett plusz van még egy hátsó gumi hozzá meg még egy lánc kerék szett!
Nekem is volt ilyen jelenség, nálam a főfúvóka kopott el, tehát a valós mérete jelentősen nagyobb volt mint a ráírt méret.
Honda crf 450 2006 évjárat, mikuni karburátoros kb 3/4 gázkar állásnál befullad a motor. Ezalatt azt értem hogy nem lehet vele teljes gázon menni mert befullad. Karburátor tiszta eldugulva nincs, könnyen indul jól megy, mi okozhatja a problémát? szelephézag jó.
No de most nemértem. Acél vagy Dural a tovabb kitarto?
Köbö amelyik szimpatikus,erősen acél és alufüggő...
Köszönöm szépen!Nagyon hasznos lesz!
Sziasztok!
4T cross hengerfejeket álltalában mekkora nyomatékkal kell lehúzni, vagy nagyon típusfüggő?
Rmz 250 lenne a delikvens.
A nagy anyagszakiktól kérdezném, hogy hatsó fogaskerekekbol melyiket ajánlanátok? Az acélt vagy a duralt? Elore is kosz!
ja kösz! szerintem se kellett olyan gyakran 2tnél, mert volt egy 1988as 250es CRem és 10évig minden hétvégén hajtottas es semmi gondja nem volt! De koszonom a valaszokat! Meg a 2002 2003mas cr kipufogo konyok kulombseg kerdesemre lennek kivancsi
Szintén 10 üzemóra magasságában cserélek olajat CR 125-ben,nem ez a legnagyobb kiadás úgysem! :D
Véleményem szerint, a 2t motornál nem kell olyan gyakran cserélni az olajat, mint az egy olajterű 4t motornál. A 4t-nél, valóban 10üzemórán belül szükséges az olajcsere. A 125 yz motorom 12évig volt meg, átlagban évi 2 olajcserét kapott, sem a kuplungal ,sem a váltóval ez idő alatt nem volt gond.