Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem sajna! Évek óta a gépemen van. Email?
Amugy köszi meg annyi h tudsz linket mutatni a francia könyvhöz?
Én már kimentem a divatból! 5 éve nincs CRM-em csak segítek ha tudok
Nade asszem ráleltem a válaszra. http://zsf-motorrad.de/product... itt NTN csapágyat mutatnak most mértem az enyém 25X~47X15 mm az oldalon elírták de igy képről is ugyanaz :) Robbantott ábrákat én cmsnl.com-on találtam rengeteg motorhoz vannak.
nincsen! Ez is csoda hogy van. CRM-hez semmi nincs , nagy kincs ez mert tele van robbantott ábrákkal!
Naívan elkezdtem sztakizni!Hát na.. Gondolom nincs angol verziód, esetleg német, vagy olasz is jó A frónszöával nem vagyunk egy szinten
A kérdés jó!
A crm kormány csapágya külön honda termék? vagy csapágyboltban tudnának hozni ?
nem , ezek "utcai" motorok enyémbe nem cseréltem semmit vagy 15000km ig. szerintem addig lehet használni amíg megy
Sziasztok! Szeretnék vásárolni egy enduro mocit az esélyesek között van a crm 125 és 250 is. Egy olyan kérdésem lenne a motorral kapcsolatban hogy ebben is megadott üzemóránként cserélni kell bizonyos alkatrészeket mint a cr-ben? Ha igen akkor mennyi üzemóránként?
próbáld meg hátha segít
Ùgy is csak a 4. 5. pròbálkozás után jò addig leful mindíg! Majd megpròbálom az olajcserét! Köszi!
hát nemhinénm hogy összeakad,főleg ha utána már nem csinálja,csak összetapadnak a lamellák azért van,adj neki gázt mikor berakod sebességbe
Nem tudom, hogy az olaj miatt van e, nyáron kapott friss castrol olajat!
Az nem lehet, hogy a lamella valahol a kosárnál akad meg? Akár hányszor indítom be ùjra mindíg leful amìg nincs megmozgatva sebességben!
nembiztos hogy kopott a lamella, inkább az olaj miatt, nekem is szokott valamikor olyat csinálni hidegen ,hogy először nem emel ki a kuplung teljesen,mert össze vannak ragadva a lamellák,de ez nem olyan nagy baj , adj egy kis gázt neki amikor először berakod sebességbe,miután beindítottad és akkor nem fullad le
El lennének már kopva vagy csak szar már benne az olaj/évente cserélve/?
össze vannak tapadva az olajtól a lamellák
Hello!
Ha nekem ilyen problémám van akkor gázolajban szoktam áztatni 1-2 napot vagy sűrűn locsolgatni ez általában segít!
Hali!
Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek!
Van egy olyan problémám egy Honda CRE 50-nel/AM6/, hogy megyek vele, megállok itthon majd másnap reggel beindítom és ha leteszem 1-be leful olyan mint ha kuplung nélkül váltanék, de ha indítás nélkül teszem 1-be, ráengedem a kuplungot megtolom kicsit előre hátra ráengedett kuplungal utána már jó!

Mi lehet a hiba oka a kuplung kosár vagy a tárcsák?

Valakinek esetleg van ötlete?
Segítséget előre is köszönöm!
üdv srácok
beléptem a crm tulajok közé én is tegnap,egy 90es crm 250 személyében :)
KERESEK! Honda crm 125-ös (1998)motorhoz a vízhűtőre sapkát,sajnos elvesztettem
Akinek van ne tartsa magában!
Fontos lenne!
előre is köszönöm
Az ilyesmi évjáratú nsr-é megegyezhet vele?
nem édekel valakit 28-as dellorto karbi?
Persze h próbáltam, de semmi. Egy megoldás volt,itthon flexnek becézik.
azt mondta a srác,hogy új dugó van benne, gondolom azóta van benne a 2ezer km, ez még az mk1 es elvileg 37 ló a gyári szervizkönyv szerint.
90es évjárat lehet, mert 91től már fordított telós
nagyon állat ez a motortípus főbb előnyei: 46 ló, tárcsafék, powerszelep, tehát mondhatni modern, nekem gyanús az a 2000 km de lehet meg lett fúrva, szerintem megbízható motor