Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Az nincs már sajnos. :/ Üdv
szia engem crm gyújtásvezérlő érdekelne (cdi) szürkeblokkos 125 ccm 1995ös -höz
Van egy teljesen új első és egy hátsó lánckerekem ha valakit érdekel. Kibontottam, de motorra felrakva nem volt.
attól még nincs szépen megszerkesztve
eladtam már mindent !
sziasztok , crm alkatrész érdekelne megadom a számom csak csörgess meg és visszahívlak,kiss kornél 06202404846
(gyújtáscuccok érdekelnének )
Sziasztok, nekem olyan problémám lenne, hogy a rendőrök megfogtak 80-as hengerrel és sürgősen szereznem kéne egy 50-es hengerszettet és honnan tudok venni?(újonnan)
Válaszotokat előre is köszönöm!
Alsó gáz bowdent nem tudjátok h hol lehet szerezni? :)
HELP!

Milyen dugót ajánlatok 125-ös CRM-hez?
Valaki tudna nekem mondani valamilyen boltot ahonnan tudok venni 50ccm henger szettet újonnan vagy használtan!?
Elöre is köszönöm!
a nadrág pontos neve Spectrum ! volt nekem is
HELP!
Kuplungbovdent keresek 125-ös CiRMi-hez.
Sziasztok!
Van pár eladó ruhám, nem újak már... ;)
-O'Neal krosszcsizma sajna neki az egyik csatját leszakítottam, fentről a másodikat (a négyből), de így is tart rendesen.. 44-es 5eft
-NoFear krossznadrág (az elején van egy foltozás) 36" 5eft
-Scoyco krosszmez XXL 4eft
-Acerbis krossz páncél 5eft
-FirstRacing krosszszemüveg (Őt egyelőre csak akkor adnám el, ha mind elmenne, egyelőre a krosszsisakhoz megtartom, bár kicsit furi egy robogóhoz..:)
A képek alapján is látszódik, hogy nem kiállításra szánt darabok, inkább pályára, ennek tükrében próbáltam kalkulálni az árakat is. Én 178centi vagyok, kb 90kilósan hordtam ezeket)
Több darab esetén kedvezményről szó lehet, ajánlatot várok rájuk.. csak bátran Urak. ;)
Átvehető Békéscsabán, vagy postázom.
crosspeet@gmail.hu
ha annyira ritka a crm 50 akkor mit tegyek? mert le kéne cserélni mert nagyon meg ba....tak
Szerintetek?
Egyszer valaki leszólta hogy nincs szépen megszerkesztve, de most Spanyolországban készült egy motor a terveim alapján
NSR 125 kerékhez átalakítás CRM be :
nem nagyon van itt sajnos 50es CRM tulaj .Talán 80as van de régen láttam itt.
szisztok
ha valaki tudja hogy a főtengely megegyezik e az 50-es és a 80-asnak akkor kérlek írj,és ha van valakinek eladó henger,dugó,gyürű stb. írj pls
Sziasztok
Azt szeretném kérdezni,hogy a crm 80-as és az 50-esnek a hengerfeje megegyezik-e?
Válaszotokat is előre is köszönöm.
Megjött a cdi hozzá, örültem, hogy végre jó, erre szikra sincs vele.. Már 100 ezer körül, ha nem többet költöttem rá és motorozni még mindig nem tudtam vele normálisan, és így, hogy még át is basztak teljesen elment a kedvem a alkatrészvételtől... 165 szerintem nem sok érte, mert egy cdi 10.000 körül van és mivel hiába tavaly újítottam fel használva csak lassan, pár körre volt. Azért kis alku belefér, ha valakit érdekel írjon
http://www.kepesmotor.hu/honda...
hali! valakinek van olyan tömítése eladó ami a henger és rezónátor közé kell ? ha van kérem jelezze.!
Üdv mindenkinek, 125-ös CRM gàzos
központi teleszkòp alsò részt keresek
csak azt az acél részt amivel a
lengövillahoz csavarozzuk a rugòs
tagot, vagy ha van valakinek jo àron
komplett telo (nem gond ha rosz,) az
ne tartsa magàba nagyon sürgös,
köszönöm elöre is a segitséget :)
Fenébe! :D
Azért köszi a képeket.
nem!

ezek 5 éves képek, nincs meg a motor! csak gondoltam így látod nagyjából milyen