Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Szükségem lenne a képen megjelölt alkatrészre (crm 125) vagy annak a pontos méretére.Most költöttem egy vagyont a blokkra és emiatt nem tudom összerakni.
sziasztok kis cross (50 85 ccm) es motor hátsó lengővillát keresek építés céljábol email zsenak94@freemail.hu
Sziasztok!

Keresek crm/ nsr blokkot működőképest v. képtelent árakkal.
crm idomszettet erre az e-mail címre küldjétek: kosik-david@freemail.hu
Hello! megvannak még a blokk alkatrészek?
Irj erre az e-mail címre : kosik-david@freemail.hu
Kosik Dávid
Köszi már sikerült a dolog
Ja, és ha a motor nem forog ki, akkor inkább azt tudom elképzelni, hogy a főfúvóka van eltömődve. Ha kipucolod a karbit, lehet megjavul.
Amikor az alapjárati keverék csavarját teljesen becsavarod, akkor igazából bedúsítod a keveréket, minél inkább kicsavarod annál szegényebb lesz. 1:14 (1 kg benyához 14 kg levegő) körül ég el a legtökéletesebben az üzemanyag, de 1:12 körül nyerhető ki belőle a legtöbb energia. elvileg olyan 1:8- 1:18 ig tudod begyújtani a keveréket, de a fogyasztásod 1:15,5 körül lesz a legjobb, és 1:12-nél lesz a legerősebb a motor. ezeken túlmenni nem éri meg.
Sziasztok!

Crm 125-höz keresek blokk öntvényt párban. Csak HIJD10 típusazonosítóval rendelkező érdekel!

Előre is köszi!
djcraft: régebbi hozzászólásban olvastam,hogy a gyári 28-as karburatort kicserélted egy 34-es dellortora!
az lenne a kérdésem,hogy bevált? tudnál 1-2 szót írni róla milyen lett a motor tőle?
köszönöm
Sziasztok
Milyen különbségek vannak a crm50 és crm125 között?
Nagyon levágós a rendőrnek?
Sziasztok, lenne egy olyan kérdésem hogy: Honda CRM 250 1991,-es mocim van, és a power motor nem vezérli a powert, így folyton poweron van, és alcsony fordulaton emiatt nagyon gyenge, a kérdés a következő, ha jól tudom ezek gyárilag nem akksisak, és hogy a power motorhoz kell akksi? vagy egyáltalán nem, hogy müködjön?
Köszönöm!
dellorto 28
Sziasztok
Nsr vagy crm 125 ccm használható hengert keresek.Ha valakinek lenne kérem jelezzen.
Sziasztok! Tud nekem valaki abban segíteni ,hogy mi a gyári karburátora 96-os 125 Crm-nek?
Olyan kérdésem lenne,hogy crm 250-ben menyi a kompresszió gyári adata?
hello keresek cr 250 et meg cr 500 a meghirdeteteket már mind láttam engem olyan érdekelne ami nincs meghirdetve de esetleg eladó lehet barátnál szomszédnál lerakott nem használt de esetleg elado gépeket keresek az 500 asnak állapota mindegy a a 250 es csak második generácios aluvázastol érdekel érdeklödni a 06 30 609 5238 as számon vagy a cot@freemail.hu
e-mail: devil091@citromail.hu
Egyébként ha valakit érdekel NSR125-öm,mert gondolom van még pár dolog ami egyezik a CRM-el.
http://www.kepesmotor.hu/honda...
Az ár nagyon alkuképes csak vigyétek nem használom.
Szia!
Nekem van egy NSR-em a blokkja ugyanaz csak önindítós.
Ha gondolod egyben viheted 50-60-ért.
üdv
Sziasztok!

Valaki nem bont crm 125 ?

Válaszokat előre is köszönöm!
Helló kábelköteget és cdi-t keresek crm 125 ccm-hez
Sziasztok
Olyan problémával fordulok hozzátok, hogy akartam állítani a levegő csavaron és befelé tekerésnél emelkedik az alapjárat.Ha teljesen betekerem akkor már nagyon pörög.Nem fordítva kellene kifelé tekerve kellene emelkedni az alapjáratnak?A motor nem forog ki és ezért kezdődött a szerelés állítás.Mi okozhatja ezt a jelenséget?
Köszönöm a segitséget!El viszem akk megcsináltatni a régit .
nem jó rá a CR

nemnagyon fogsz találni szerintem.

max külföldi oldalon.

Ebay stb.

Érdemes akkor már valami márkásabbat venni.
nekem arrow volt, de jó a dep meg sok más márka is