Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért mondtam, mert 1000-ért ott lenne vele a kihajtás is, de te szenvednél meg vele. :D Amúgy, ha kell, akkor levágom az alsó fület, ami tartja, ha sokáig szopok vele és nemjön ki. :D
6eFt volt a műszerfal postával. Nagyjából én is ennyiért szoktam adni. Egyébként most nekem is van egy ugyan ilyen, ami eladó. Ami jött a csomagban. :D

Nem tudom, hogy lesz a blokk festése, ha lesz...
Szép lett.
Ja a víze dekni nem jó.Majd csak akkor ha tudok egy olyan mocit beszerezni mint a tied .
Aki haverom Simóját csinálta, az fogja festeni az enyémet is, szerintem igényes. Bár lehet, képen kevésbé látszik.
Hát ráférne egy festés a blokkra az biztos.Én legalább hőálló feketével lefesteném.
A műszerfalat honnan tudtad beszerezni,mennyiért?
Igen, akkor mindenbizonnyal azt láttam a Vaterán is... Most kihagynám, köszönöm! Sok szerencsétlen el tudja törni, én sem értem hogyan... A blokkot is hogy lehet széttörni?! Nekem vizes deklim van, igen.
Szia!
Ha jól tudom neked vizes blokk deknid van.Nem?
Igen javított a karbi felfogatása de hibátlan amúgy.Nem is tudom hogyan tudják ezeket eltörni.Nem tudom miért kell úgy meghúzni ezeket mint a vadbarom.
A karbi amúgy fent van a vaterán.
Van 80-ashoz is gyári karbim.
Most csak ez a kép van a blokkról, sajnos oda van verve a festés, ezzel meg nem akartam szenvedni, elég lesz a többi cuccára ráverni a zsét. Találtam műszerfalat is. :D
Úgy neked belefér, hogyha 2500Ft-ért adnám a spirlált meg a deklit, amiben van meghajtás? Mert nekem úgy jó, ha gondolod.

Igen, havertól vettem MBX váltót, de az én váltódobommal lett összerakva, így jó irányba megy a váltás, hogy hogy sikerült összerakni, az majd eldől, eddig nem tünik rossznak. :D A karbi jó lesz, elvileg teljesen tökéletes állapotú, még a szívócsonk sincs eltörve, csak volt rajta pár kérdéses festék volt, már a nagyját leszedtem, majd polírozni is szeretném, ahogy a többi cuccát is... Első teleszkóp alsó szárai..... Szóval, köszönöm nem kell karbi, de ha gyári töretlen, akkor az ára érdekel! Bár, ha jól emlékszem, neked javított van. Nem?!
Ja én is kiváncsi leszek rá.
Küldhatnél képet róla.Kiváncsi vagyok hogyan néz ki.
Ja egyébként a spirál akkor érdekel ha lesz deknim is amibe van meghajtás.
Így nem tudom mire használni.
Nem jelentkezik az a srác aki itt hirdette az MTX-ét bontásra .
Engem is érdekel egy ilyen vizes 50-es mint a tiéd.Jó lenne egyet beszerezni.Találtál egyébként alkatrész a váltódhoz? Jó lett?
Karbid jól szuperál?
Van eladóm
Üdv.!
A mostani blokkom már egyben van, tegnap beadtam a hengert fúrni, remélem jó lesz az NSR dugóval, MTX-et már nem kaptam bele a méret miatt.. (41,25-ös lesz)
Ja értem már.De az én fötengelyem is inkább a tiedhez hasonlít.Meg a blokk kialakítása.
Azt hittem már ilyen új a blokkod.
Az első kép, akkor készült, amikor raktam össze a 80-as gépet, a második kép az 50-esem, így vettem dobozban, olajosan. :S A 3. már az összerakás előtti készülődés, kipakolás. :D Minden csak meg van mosva benzinnel, nincs homokszórva semmi, de a váz lesz.
Nagy királyság!
Mit csináltál ezzel a blokkal?Le van homokfúvózva a foaskerék?
Vagy minden vadi új benne?
Nagyon kiváncsi leszek milyen lesz majd.
Üdv.!
Ja a képek nem a mostani 50-es épülésére vonatkoznak, hanem csak a főtengely miatt raktam be... A 2. és a 3. kép az enyémről van, az 50-es főtengely, míg az első 80-as... Jóval nagyobb.

Egyébként itt a csomag, szerintem csütörtökön lesz időm foglalkozni vele... :D Spriál rendben van.
Vizesnél TUDOM, hogy nem stimmel, de léghűtésesnél nem láttam még olyat, mivel még csak 1 léghűtéses blokkom volt (80-as) de nem szedtem szét... :S Szerintem az sem stimmel...

Közben épül az enyém, 1-2 hónap és kész lesz. :D
Próbáltad már?
Mert én csak vizes 50-esnél hallotam,hogy valaki 80-ast akart rá rakni és nem stimmelt.
Üdv.!
Szia! Elvileg az 50-es hengert nem tudod felrakni a 80-as helyett, mert a 80-asnak nagyobbak a főtengely sonkái és az ellensúly.... Üdv
Eladó 80-as léghütéses henger dúgót iesmit sajnos nemtudok adni mert nekem sincs a henger jó állapotban van furni még lehet de amugy 3-4 ezer forintért adnak dugót hozzá.Csomagtartó és 1 pár indexem van még eladó léghütéses mtx-hez. Olcson adom a cuccokat.Ha vkit érdekel itt az e-mailem irjon:retros14@citromail.hu
Nincs mit, szívesen.
Szia!
Érdekelne az 50-es henger hogyan néz ki,milyen állapotban van és mi van hozzá(dugó,csapszeg,gyűrű)?
Mit lehet tudni az előéletéről?
Mit kérsz érte?
Képet küldhetnél róluk.
laszloadam4@gmail.com
Kösz.
Üdv.!
Köszi.
Sajnos elég hiányos és ki tudja m ilyen lehet belül a blokk.Ráadásul 226km-re van tőlem.
De azért kösz mégegyszer.
Üdv.!
Szia, nézd meg. http://www.kepesmotor.hu/honda... Csak azért ajánlom mert neked is levegős van.