Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Hol található? Kb. mennyiért adnád? Képet tudsz adni? Zoli
Ja!hozzáteszem,léghűtéses.....
Sziasztok!

Eladóvá vált az MTX 80-asom!igazából egyben van a moci,csak kipufogót kell rárakni,megaz elektronikát bekötni,mert újra szerettem volna kötni,de sajna nincs időm foglalkozni vele
de megvan a vezetékköteg is!új dugó van a blokkban,nemrég festettem le,krossz sárvédővel szerelve.veihetitek egyben,vagy darabokban,és még van egy pussz vázam is hozzá,meg egy-két apróság(blokkház,irányjelzők,lámpa,műszerfal,kipufogó,kapcsolá
si rajz,stb....).
Tel.:20/4380435
Nincs mit. Végül is erről szól a fórum.
Szia! Gratulálok a géphez, sok sikert hozzá! Nem tudom, mire lenne szükséged, nekem sok alkatrészem van, csak az összes motorom vízhűtéses volt, így levegőshöz kevés alkatrészem van, inkább azok vannak, amik megegyeznek. Nem tudom, mit szeretnél rá venni, írd le bátran, ha van adok képeket árral. Üdv; Zoli
Köszönöm!
jó moci, jol döntöttél hát még milyen szép is lessz ha fel lessz újítva
Szia, Zoli94jan11-nél érdeklödj.
Valahogy megoldanánk :D
Sziasztok

Én 2010 ben vettem 10 ezer forintért egy honda mtx 80 at müködőképes és most ugydöntöttem hogy felujítom meg levan szegény nagyon pusztítva...
És anyit szertnékkérni hogy akinek vannak teljesen gyári cuccai eladó bármi érdekel akkor az kérem irjon vagy valahogy jelezzen nekem!
Motorikusan is rendbe szertném tenni teljesen és hogy abba cuccokat honnan tudnák szervírozni?
Szerintem is, csak elég nagy távolságok vannak, szerintem lenne több ember is, akinek több mint 2x120km lenne. :S De azért zsír lenne, hogyha énis elindulnék a Hondámmal kirándulni. :D Lehet szétunnám a fejem, de sok jó helyre elvinne olcsón. Ha lesz valami, és megyünk jössz velem nem?! Vhol összefutnánk, te nem laksz olyan messze. Útba esnél sztem.
Szerintem jó lenne a hondás találkozóóó :D:D:D
Szia! A vízforgató melyik oldalon van a blokkon? Ha bal, akkor japán, ha jobb, akkor olasz.

Nézd meg az adatlapomon a fényképeket, az utolsó 2 motor olasz MTX, de van előtte egy japán 125ös is. Kormányom van több is, kuplung kar és konzol van az olaszról gyári, a japánról nincs meg, de szerintem azt is felrakhatod, ha japán is a géped... Elsőfék szett is már csak az olaszon van meg. Várom válaszod! Üdv; Zoli
Hello.

Hogy Japán-e, nem tudom... 125-ös vizes, hátul dobos...

Kellene komplett kormány konzolok. Tehát kuplung kar, meg a tartója is, akkor az elsőfék kar munkahengerrel, mindennel.

Üdv!
Ádám
Oké.
Hali.
Hű, az biztos nagyon jó lehetett, egyszer majd egy olyat szeretnék venni. Na örülök, hogy beszéltünk, a cuccokal még jelentkezem, sajnos kicsit áthúzott a gyerek, több lett az utánvét, az olaj kifolyt, így engem ért kellemetlenség is, valamint a cuccok sem mind jók... :S Na mind1, megyek mára, üdv; Zoli! Jó éjt!
Jaja.
Hát akkor marad az autó :)
Én is csak azzal tudok eljutni Babodra
Jó kis 3napos fílíng.Aki egyszer belekostól nem fogja abbahagyni
Nagyon sok emberrel lehet megirmekedni ott és még arra is jó esély van ,hogy felüljél valamelyikre.
Tavaly ott mentem a 450-es CRF-el
Ne fájdítsd a szívem. :D
Hát az mekkora lenne, ha leMTX-eznék Somogybabodra. :D Nem járok arra felé, de még kitudja. Van egy olyan érzésem, hogy az már csak papírossal fog menni... Azért megunja az ember, pláne, hogy 90-el nem is tud menni... Havernak 125ös papíros van, vígan elmegy vele, 90 azért már elég jó tempo, és az övé még ott is igen szépen gyorsul, ha nyit a szelep. Sajnos a távolság sokmindent korlátoz. Sok embernek tudnék szólni egyébként, hátha majd egyszer lesz belőle valami. Fasza lenne!
Ja jó messzire vagyunk egymástól.
http://land-art.hu/somogybabod...
Engem is érdekelne.De még egyeztetni kellene a haverral.De ő most árulja a mociját(drótos5).Az a baj,hogy krossz mocit akar azzal meg nem lehet eljutni csak a környékre.
Egyedül unalmas lenne elindulni mej egy kicsit parázok a 80-as blokkal.Meg nem tudom,hogyan van regisztrálv a moci a yard-on.Én 50-esként vettem és az is van beleütve a vázba.De lehet,hogy valaki maszekba ütötte bele.Bár elég hitelesnek néz ki.
Azért nem szeretném ha meghúrcolnának engem miatta.Hallotam már olyat aki bíróságra jár ilyen miatt.
De valahogy jó lenne a nyáron összefutni személyesen aztán egy jót dumálni.
Somogybabodra nem jösz?
Most nézem, hogy ha csak Szalatnak Mezőberény táv.ját nézzük, 275km. :S
Van benne igazság, amit mondassz, de a szinterezés macerás lett volna szerintem, a csapágyak fészkek, furatok miatt... :S A festék, amit ráengednék, meg nem tudom mennyire lenne tartós. Ha 2,5be meg lenne, úgy hogy mutatna, meg állna is valahogy, annyi beleférne, de ez még a jövő.... Úgy számoltam 120ba lesz, amiben benne van az autófényű festés, lakkal, polírral, gyári matricákkal, váz szinterezve, henger fúrva, új kézvédő, kormányszivacs, markolatok, új ülésbőr... Igényesre szeretném, majd látjuk, milyen viszhangja lesz. :D Olvasd a többi HSZ-t is, fogjuk 1-be valahogy. :D

MT MB MTX MBX..... Szóval valami kis Hondás találkozót szerinted lehetne szervezni? Sokan össze tudnánk jönni, valahol a földtani középben. :D Szerinted? Én szívesen motoroznék érte mondjuk 80-100km messzire is, majd nyáron. :D
Az jó ár tényleg.
Honnan tudtad beszerezni?
Az enyém is hőálló festékkel van lefújva.Az 2500ft-ból kijön és akkor legalább szépen néz ki.
Aztán meg ha lesz pénzed leszinterezteted.Elég gagyin néz ki,hogy minden szépen le van festve a blokk meg "viharvert"
Feltettem egy galériát, hogy keresek, aznap este már meg is volt az eladó. :D