Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
OK!
Szia!
Igen megkaptam csak most jutottam gépközelbe. Holnapi nap folyamán küldök róla képet.
Üdv: Lajos
Beindult az MTX 50-esem az NSR ablakos dugóval. Még nem mentem vele, mert csak bedobtam a vázba, majd az megy festésre, csak kipróbálni. Könnyen indul, nagyon halk, jól veszi a gázt.
dugóm nincsen de hívj fel és megegyezünk a hengerről ha érdekel 06 20 317 17 88
Szia!
Henger dugóval gyűrűvel mennyi lenne?
Üdv!
kössz
Eladó egy honda mtx motor blokk felúított főtengely és egy újra perselyezett nikaszlos henger prox túlméretes persely van benne 56.00 alapmérettel a blokk szét van szedve alkatrészenként elvihető minden meg van hozzá azért vált eladóvá mert felújítás alatt állt és a felújított vázat el lopták a garázsból akit érdekel valami írjon és az árról megegyezünk jah és elméletileg olasz blokk! itt az email címem adi.ladavfts@freemail.hu
ja!

pulssz van még egy váz is hozzá,lánckerekek,irányjelzők..stb.....
40 000Ft-ért vihetitek az egészet!
Sziasztok!

Eladóvá vált az MTX 80-asom!igazából egyben van a moci,csak kipufogót kell rárakni,megaz elektronikát bekötni,mert újra szerettem volna kötni,de sajna nincs időm foglalkozni vele
de megvan a vezetékköteg is!új dugó van a blokkban,nemrég festettem le,krossz sárvédővel szerelve.veihetitek egyben,vagy darabokban,és még van egy pussz vázam is hozzá,meg egy-két apróság(blokkház,irányjelzők,lámpa,műszerfal,kipufogó,kapcsolá

si rajz,stb....).Ha bármi kérdés felmerül,hívj!
Tel.:20/4380435
Sziasztok!
A Homda MT5-ös kormánycsapágyába mennyi golyó kell?
Sajnos nagyon kevés volt benne.
Jelenleg 3/16 (kb4,75mm) a bentlévő golyók mérete.
A golyók mérete jó?
Szia!
Nekem is olasz mtx-em van és pont ma néztem,hogy Castrol 10W40-es váltóolaj van írva a blokkon a beöntő nyílás melett.
Üdv!
Üdv!
Írtam a mail-edre, megkaptad?
Érdekelne a moci, de lenne pár kérdésem, amit mail-ben ejtenék meg.
Hali' :Laci.
Sziasztok! Eladó egy honda mtx-r 125-ös blokk kompletten henger és karbi nélkül. Ár: 12 000 Ft. És még eladó egy honda mtx-r 125-ös motorkerékpár. Kopott a henger és néhány idom törött. Amúgy használható 50-es papírokkal. Elöl hátul tárcsa fékes. Ár: 45 000 Ft. Igény esetén küldök képet. Tel.: 06303748370 Email: lali252@mailbox.hu
Üdv. Honda MTX 125 olaszhoz milyen fajta olaj kell a váltoba?
egy probat megert. amugy szivesen tod.
Üdv. Honda MTX 125 Japán-hoz valaki nem tudna segite, hogy hol találok hátsó sárvédő idomot ami az ülés alól megy ki? Már kb 15 embert hívtam föl de senkinek nincs. Ha valaki tud segiteni megköszönném!

Köszönettel: Kisbakó
Köszi, de nekem sajnos most egy 125-öshöz sincs CDI-m... Rendes vagy, üdv!
Üdv mindenkinek.Eladó egy 120/90 18" Miats cross gumi (5000ft) és egy 150/70 17" Metzeler gumi( 3000ft).
keresd itt forumon Zoli94jan11-t. o foglalkozik mtx-ekkel.
Szia van 2db orosz 10000Ft
Sziasztok Mtx 125-hoz kéne nekem egy berúgó kar vissza húzó rúgó. Ha tudtok segítsetek.
Szia az orákat menyiért adnád?
Üdv. Valaki tudna tippet, hogy hol találok Honda MTX 125 höz gyujtás elektronikát(CF 426, 4.8, 6 lábas)?

Köszönettel: kisbako
Üdv mindenkinek.Eladó egy 125 Honda MTX re való első fogaskerék 15 fogszámú,hütő és km óra(az órából a csavarok kijárnak de lehet használni)