Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.Lenne egy kihasználatlanság miatt eladó japán honda mtx 80 ccm-es vizes r2-es motorom.Részlegessen felújjítva.Pár kép található róla az elöző hozzászólásomban.Érdeklődni lehet a setle@t-online.hu-n,vagy inkább a 30 5057705-ös telefonszámon.Mivel nemzetköziben kamionozok,így javarészt csak hétvégente vagyok itthon.A motor a balatonnál Zamárdiban található,és érdeklődés esetén itt ki is próbálható. Üdv:Laci.
Szia!
Kösz de az nekem nagyon messze van.Én Baranya megyében lakom.
Üdv.!
szia nekem van egy nagyon joálapotban lévő mtx80 fekete nagyon jo megy ára 90000 jászfelsőszentgyörgyön minden mükődik rajta 062098333291 tejesen új gumik rajta
Szia! Nekem van bármilyen alkatrészem mi érdekelne? Üdv
Szia!

Full jó a vas, semmi gondja. Így nem szeretném szétbontani.
Üdv:
Jelenleg csak ez van róla, de rövidesen készítek.
Tartózkodási hely: Budapest.
Üdv:
Szia!
Esetleg kép,ár és hogy merre található az jó lenne....
Üdv.:
Laci
Van még egy Dunlop Trailmax 90/90-21 és 110/90-17 Enduro szettem, első új, hátsón 6-7mm profil, jelképesen 6ezer/pár!szezon elötti ár, téves vásárlásból maradt meg
Hellósztok!
AKI KAPJA MARJA!Még mindig van pár cuccom hűtő,reed szelep, kuplung,váltókar,stb....egyben a legolcsóbb, de külön-külön is lehetséges, posta ok. ^^ 80as vízhűtéses.
pudleiner@freemail.hu
30/9431048
Január végén tettem fel...azóta eltelt egy is idő szóval már nincs meg!
valaki tudna pontos adatokat adni nekem honda mtx 80 c levegos dugo adatokat mert azt modja a szerelom hogy nem a sajatja van benne es nem tudom mijen a sajatja vajon/ elore is kosz
Hello!

engem lehet érdekelne a blokk, tudnál küldeni egy mailt a deniweit@gmail.com -ra?
Üdv!
Lenne egy komplett Honda Mtx 80 léghűtéses vasam eladó, cserélhető. Full működik, pót terepgumikkal. Kihasználatlanság miatt válnék meg tőle.
Nem érdekel egy sony ericsson xperia x1 cserébe?
Nem érdekel egy sony ericsson xperia x1 cserébe?
hali. nallunk csinalnak kullot amijen meretu kell
ha erdekel add meg a meretet es utana erdeklodok az arnak
Sajnos már csak a blokk maradt, ugyanis amig készült a felújitása, a mocit ellopták.
Sziasztok Kedves márkatársak!
Valakinek esetleg lenne kallódóban 3-4 küllője anyával együtt 125-ös olasz MTX hátsókerekébe?Ha igen,akkor ne habozz,igényt tartanék rá:)
Fontos lenne!
Szia
Látom,hogy van alkatrészed olasz MTX-hez.Csak annyit szeretnék kérdezni,hogy esetleg nem kallódik "véletlenül" vagy 3-4 küllőd a hátsó kerékbe?:)
Ha igen,engem érdekelne,mert most lesz porfestve a két kerék,tehát ha már csinálom,akkor normálisra kéne!
Köszönöm előre is a válaszodat!
Széles utat
miskolci vagyok, 28-as dellortóval és egy jó kipufogórendszerrel 28-30 lovat ki lehet hozni belőle.
Nem tudja valaki hogy a gyári 80as vizes mtx 18-as karbijában hanyas fúvóka an? életmentőőő:D
Üdv valaki tudja hogy hogyan lehet mtx-re készíteni elektromos fordulat számmérőt?
MTX 80 Blokkomat bontom, henger, reed szelep, stb...mond mi kell, posta ok.
Helyileg merre lennél?Ez hány lovas?