Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vennék mt-80 as léghűtéses hengerfejet!
Akinek van írjon!
Köszi!
Sziasztok! MTX 125 R II-be keresek hátsó teleszkópot, a furat távolság azthiszem 335mm havernak ilyen külön tartályos van. nemtom hogy olasz e vagy japán mtx. ha van valakinek eladó az irjon:

sparxx@tvn.hu
Köszi a gyors választ:D igen van itthon CO megtudom hegeszteni:D
Ha van ismerős aki jól meghegeszti akkor hegesztesd meg szerintem vagy ha te megtudod akkor te.
Nekem japán vázba lesz olasz blokk és van egy hegesztő haverom aki nagyon jó a szakmájában és ő csinálja az átalakításokat.
üdv!
Üdv nekem egy vizes mtx-80 asom van és a bölcső váz sjanos eltört de csak a vízpumpa felöli oldalon ,mit javasoltok? vegyek másik vázat?vagy hegesszem meg?
Sziasztok! van egy levegős honda mtx 80as blokkom,a trafón mellé még kellene valamilyen cdi szerintem.valakinek van ötlete hogy mit kellene csinálni?
nincs mit.
üdv!
jó értem most már, köszönöm, csak azt hittem a 2t dobba kell egy kis fújtás de ahogy mostanában olvasom nem azt veszem észre... és ezért nem voltam tisztában vele, mert mindenütt mást hallok/ olvasok de most már nagyjából tudom hogy lesz..Köszi!
nézd meg itt ír róla egy csávó milyennek kell lennie
http://www.sportmotor.hu/motor...
Szia! Köszi, és várom az árakat, a lánckerékre is, ha úgy gondolod elmegy még egy jó darabig! Üdv: Peti
akkor durván így mondtad nem ahogy itt látszik, de ha jól tudom ez 4t kipu, a 2t nek nem kell egy kis fújtás? :
ja és azt szeretném még kérdezni hogy így nem lesz nagy a hangja, mivel a füstnek nincs semmi az útjába és szabadon tud távozni (mert így átlátok a dobon), vagy azért kell a sok lyuk a csőre hogy ott beszökik a füst? mert ahogy már írtam is nekem halk kellene, így nem lesz akkor hangos?
A 4t nek is ilyen a sport kipufogója nem? hogy nem találkozik a füst semmivel sem, de a 2t nek nem kell kis fújtás sem? mert ebben akkor nem lesz csak a lyukakon tud beszökni a füst a cső és a dob közé.
Bocsi hogy enyire érthetetlen vagyok csak aránylag -tökéletesre- akarom megcsinálni, és ezért kérdezősködök...
oké értem, akkor így csinálom ahogy a 2. képen van és ahogy mondtad, köszönöm szépen a segítségedet sokat segítettél!
Üdv. Imre
Rendben, köszi! Üdv
A 2.kép a jó. Nem úgy értettem, hogy a dob feléig, hanem a perforációra. Annyi lyuk legyen a perforált csövön, hogy ha kiterítenéd, az átfúrt felület nagyobb legyen az egész felület felénél.
Elég érdekesen fogalmaztam. Tehát a lehető leg sűrűbben legyen furkálva. A dob végénél a kiömlő cső minnél vékonyabb, és minnél hosszabb, annál hangosabb lesz. Az a legjobb, ha ua. azt az átmérőt hozod ki a dob végén , mint a perforált cső, és elég a hosszát (23-26-os átmérőnél ) 5-15 mm-re hagyni.
Már nincs meg, eladtam.
Össze írkálom részletesen, hogy mi, mennyibe került, és megírom Neked.
Egyébként a blokk már elment.
Szia!
Nekem van egy hátsó lánckerekem eladó, ami még egész jó állapotban van. Megnézem, hogy gyári-e, vagy valami utángyártott, nem emlékszem rá.
Nincs valaki itt a közelemben Ózd környékén, aki esetleg megtudná nézni a mocim? Sajópüspökiben lakom! Előre is köszönöm! Nagyon hálás lennék, teljes motorgenerálon esett át a kicsikém, és az új dugattyúval is csak 40 km-t mentem még, erre beadta az unalmast az elektronika, 10 km-enkénti gyertya vásárlás nekem nem buli!
üdv,
Csongor
Nem hiszem, hogy az lehet a gond! Most lett cserélve, kb. 90 km-et mentem azóta! Szerintem az elektromos részen kellene gondolkozni! Sok feszültséget kap, vagy nem tudom és zárlatos lesz a gyertya! Azért köszönöm válaszod!
Nekem ugyan ezt csinálta cseréltem másik gyertyát ment egy darabig aztán újból, motoros találkozóról úgy jöttem haza hogy mindig gyertyákat cseréltem nekem főtengely csapágy volt a baj.
Szia! Engem is érdekelne a blokk, főleg ha Bács-, vagy Pest a megye! Ha már eladtad, akkor az is érdekelne, hogyan jön ki annyiból a felújítás? Nyilván rossz helyeken érdeklődtem, mert az alkatrészeket sem kapnám meg ennyiért, talán a felét! Ha tudsz segíteni a beszerzésben (tipp,link,cím,stb.) az nagyon jó lenne, mert nagyon gyenge már a szentem, és a csörgőkígyók is beleköltöztek! Azért is halogattam, mert 100 rongyot nem tudok rákölteni! Köszi: Peti
Sziasztok! Orbitális gondom van gyerekek és már ráment a gatyám is lassan. 10 km-t tudok menni egy gyertyával, aztán vagy egyáltalán nem is adja a szikrát, vagy körbe, de nem a pólus alatt! Mi az Isten lehet a probléma? Kérlek segítsetek, mert már az van a fejemben h leadom a méhtelepen:D Kérem akinek már volt ilyen problémája írjon h mi lehet a gond, előre is köszi!

üdv,
Csongor
...a kép lemaradt...
Értem, szóval a perforált csövet nem végelem be, de azt hogy gondoltad, ne átmenő cső legyen hanem kb a dob feléig menjen a perforált cső,1. (képen) és körülötte üveggyapot, a dob végére meg egy kissebb átmérőjű csőn távozzon a kip.fürst, így olvasgattam több helyen is, vagy ez így nem jó? De a 2. (a képen) is hallottam már, de szerintem az hangos nem mert egyből tud távozni a kip. füst nincs tompítás csak a cső körül, vagy így a jó?
Vagy tudnál egy sablon képet csinálni hogy hogy gondoltad?, ha nem így?
Amúgy köszönöm szépen a segítségedet! sokat segítesz!
És az egész dobot kívül belül saválló csövekből akarom csinálni.
Majd küld el hogy gondoltad, ha egyik sem az akkor egy kép is jöhetne hogy hogy csináljam pontosan...