Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok!
talán rájöttem a hibájára( de ez csak állítás) lehet hogy a gyertya szórakozik.
Ti milyen gyertyát használtok?(mtx 125 japán)
Ja, már csak a blokk van és a karbi, a blokkban benne van a gyujtás kompletten.
Üdv.
Karbi nélkül 27 000
Sziasztok!
Van egy kis problémám a mocimmal(honda mtx 125 japán) és a segítségeteket kérem. Az lenne a problémám hogy nem pörög ki teljesen vagyis 7000-es fordulatnál megáll mintha leszabályozna. Új gyertya van benne de már vagy 3 gyertyát vettem bele és akkor sem jók. Átnéztem a kábeleket még az alaplapot is megnéztem de annnak semmi baja nincsen.
Szerintetek mi lehet a probléma?
Mennyit kérnél a blokkért karbi nélkül?Gyújtás rajta van(+CDI,TRAFÓ)?
üdv!
üdv mindenkinek.
Van egy olasz 125-ös mtx blokkom eladó.
Összes csapágy, szimering,hajtókar, tügörgők cserélve, frissen fúrva.
Még beindÍtva nem volt.
Váltókar, termosztát hiányzik.
Csere érdekel, 50-es vagy 80-as vizes blokk vagy motor előnyben.
aszem nincsen.
Sziasztok van egy pár 125 -ös olasz mtx alaktrészem eladó kérésre képet küldök bármiről van egy komplett műszerfala egy gyári fejidomom 2 db indexem kb ennyi ha valakit érdekel valami írjon
Sziasztok! Az MTX és az NS blokkja közt van valami különbség? (pl.: váltó, blokkrögzítők)
Köszi!
Helló. Honda mtx idomszettet keresek, de komplett érdekel! nem 1-2 db. Ja és csak fekete vagy fehér jöhet szóba. Ha valakinek van akkor legyen szíves és írjon nekem a: tothimre123@citromail.hu -s e-mail címemre! Előre is köszönöm!
Sziasztok!
Nincs esetleg valakinek egy zárható tanksapka mtx 125-re (japán) mert városban akarom használni és félek hogy valamit tesznek a tankomba.
azért írtam pasztát is nekem is úgy volt megcsinálva aluminum alátét meg kipufogópaszta ennyi. nekem jó volt.
A tömör alumínium vagy réz alátét képes deformálódni, hogy tömítsen?
Sajnos az nagy, de köszönöm.

"esztergályossal legyártatod. méreteket megadod neki és másnapra készen is van"- Kinek szántad (janika22)?
(mellesleg esztergályos vagyok)
aluminium alátét vagy rézalátét is megfelelő+kipufogópaszta
am a 80-asé nem jó rá? mert van egy ami használt de nincsen semmibaja csak azért vettem ki mert kapott új tömítésszetet,ha érdekel írj, ingyen viheted vagy feladom borítékba postán.
esztergályossal legyártatod. méreteket megadod neki és másnapra készen is van
Lenkerék leszedő szerszám 27*1.25 bal menetes
Sziasztok van egy komplett 50 es mtx blokkom gyújtás karbi és kipufogó nélkül új dugóval jó kompresszióval kérésre képet küldök egyben eladó postán eltudom küldeni az árát megbeszéljük! érd. 06 20 317 17 88
Sziasztok!

Hol lehet beszerezni MT5/MTX50 kipufogó tömítést (tűzkarika)?
Ahol eddig próbáltam nem kaptam.
Komplett tömítésszett beszerzését kerülném.

Előre is köszönöm a segítséget.
Hali.Elfogytak a cuccok már
Helló berúgókarod van e?
hali van egy MTx-em 80as blokk 125ös mallossi henger..stb stb.. (mid-race gép) szóval az van hogy eszi a gyertyákat vettem b10hs-t ment vele fasza minden.. később amikor faszául be melegedet a gép elkezdett taknyolódni a gyertya majd feladta a szolgálatot magas fordulaton.. vettem b10hvx(platina) gyertyát a tünet ugyan az a .. a kérdésem mi lehet a baj?
szia nekem vanegy mtx80elado joálapotban van új gumik minden mükődik rajta 85megy fekete ülése jóálapotban van felnik tiszták jászfelsőszentgyörgyön megtekinthető 0620 9833291ára 95000alkuképes
nem tudja valaki hogy mekkora az alapméretes henger furata a 125 ös olasz mtx-nek és hogy mekkorára lehet a legnagyobbra hónolni ?