Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szia!van egy hengerem amit keresel csak perselyeztetni kell és már jó is
A hátsó dobra gondolsz?
sziasztok honda mtx 125höz érdekel fejidom és km óra spirál.
Szia próbaltalak hívni de nem veszed fel,engem a rezonátor érdekelne,mennyiért adod?üdv Jani
keresek mtx 125 ATAC hengert! lehet új is....
keresek mtx 125 ATAC hengert! lehet új is....
Bocsi itt a hirdertés ha valakit érdekel.
MTX 125 és NS125
Sziasztok Eladó 2db motorom de ha nem viszik el most augusztusban megcsinálom,
és ezért kellene az MTX-hez rezonátor ha valakinek van.
Elég ha megcsörgettek visszahívlak.
köszi előre is mindenkinek!
Egébként olasz blokk alkatrészeim is vannak.

http://www.jofogas.hu/komarom_esztergom/Elado_2db_Honda__autohifi_vagy_csere_motorra_vagy_komolyabb_autohifire_32534635.htm?ma=1
125-ös MTX-hez keresek első jobb oldali műanyagot a tank mellé(hűtőhöz) és a két hátsó oldalsó takaró műanyagot. köszönöm
125-ös mtx hez keresnék hátsó kerék távtartót ha van valakinek irjon!
Hello.
Hatsó kerékhez a távtartók megvannak még?
Sajnos már elkelt
Minden elkelt.
Szia! Engem érdekelne a hátsó kerék! megvan még esetleg?
Szia! Engem érdekelne a hátsó kerék! Megvan még?
sziasztok. most szereztem egy motorhibás mtx125-ös Hondát. elkezdem szétszedni és felújítani szép apránként. tudtok-e valami jó forrást, ahol beszerezhetek hozzá alkatrészeket? köszönöm
Nincs ventillátor gyárilag. Nekem is melegedett hegyen. Érdemes felrakni utólag egyet .
Sziasztok!

Próbálok megmenteni egy 87-es olasz MTX 125R-t. (felújítás, műszaki...stb)
Esetleg lenne valakinek eladó ép hátsó lámpabúrája?
Már csak ez a tétel hiányzik a műszakiztatáshoz (legalábbis szerintem :-)) és gyakorlatilag beszerezhetetlen.

A másik kérdésem, hogy eredetileg volt hűtőventillátor a hűtőn?
Hosszabb lassú emelkedő mászásnál nagy terhelésnél, fordulaton egyszerűen forralja a vizet. (A hűtő elég vízköves volt, cseréltem, elvileg ok. A rendszert is átmostam. Vízszint ok hűtőben is, kiegyenlítőben is. Szivattyú működik, termosztátot még ellenőrzőm, bár a hűtő szépen egyenletesen melegszik. Víz nem fogy, nem büdös, nem barna.)

Ötletek?
Járt már így valaki?
Hali csak a blokk illetve a váltó sor nem eladó érdekelne.Honda mtx 80 as hoz levegőshöz.
Hali engem érdekelne az egész blokk mennyi lenne.Van Honda mtx 80 as -om levegős 6 sebességes és mindig letörik a váltóban 1-2 fog és nem tudok szerezni hozzá .Tel sz:+36302622676 Előre is kösz.
hello mindenkinek .. érdekelne japán 125 . mtx henger .. ha leehet nem hibás mert az van nekem is . sajnos . egy hátsó kerék is jol jönne . elore s koszi mindenkinek...szép napot
Üdv!
A tankidomból már csak a baloldali van meg,az oldalidomok már elkeltek a hátsó lámpa is rendszámtartó konzol is a csomagtartó az megvan a fékkar is megvan meg a hütökonzol is.Ird meg pontosan mi kellene az email címemre.

thomasman83@freemail.hu
Kedves thomasman83!
Egy rakás dolog érdekelne a bontásból, most vettem egy MTX-et, de elég leharcolt állapotban van. :-) Az alábbiakt keresem:
tankidomok, oldalidomok, hátsó lámpa, rendszámtartó konzol, csomagtartó, fékkar, hűtőkonzol..stb.
Hello gyujtas menyi ?
Szia ! Az ára a végső ára ... ! 185.000FT
Jár hozzá egy rakat alkatrész... (komplett gyújtás , cdi (fojtatlan ), kipurendszer (fojtatlan crm ) , idomok... , iridium gyertya új.. 6000ftés több hőfokú gyári gyertya újak... lánckerekek... az összes létező áttételhez... mindene de mindene működik... 350 km van a blokkban (nekem magas ) új gondozásmentes aksival...
A pénz letéte esetén van lehetőség kipróbálni... !
Kihasználatlanság miatt eladó ! Ennek tudatában lehet érdeklődni.. 06304635890
Az alkatrészek külön NEM eladók !