Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1500 neked jó?
az sajna nincs Nsr karbim van vagy komplett villahidak és első teló a tárcsa fékes meg kormány van még de az mondjuk nem hondá-é
forintba menyire gondolsz érte ?
japán 125 mtx alkatrészed van?
ÚÚ igen ez azzzzz :)
Ez kellene nekem :)
Mond az árat vagy mond mi érdekel érte ? :)
Még meg dobbant a szívem hogy meg láttam :D
erre gondoltál?
Szia!25-ért..
üdv! mennyibe sikerült + venned?
Igen az a tengely kellene !
Hát az nem tudom mi lehet az az aluminium menetes rész egy kép jó lenne róla :)
Igen olasz Mtx
a kis függőleges tengely kell akkor neked az alumínium menetes részt is elhagytad akkor gondolom!? és (olaszé!)
Hát mennyiért adod ?
Mond az árat biztos h megy tudunk egyezni mert nekem nagyon keell !
!
japán
olasz a paripa? 2000 ért adok ha kell utánvétellel küldöm!
üdv! mennyit ér neked?
Jah,aha félreérthettem valamit.bocs
Óriási problémámra keresek alkatrészt ! HELP
Mtx 125 ( olasz ) motorról lenne szó .
Van e remek műnek egy u.n ATAC része na most én el hagytam azt a tengelyt ami a jobb oldali blokk félben található amit a röp súlyos tengely ránt meg jobbra/balra ami azt a kis tolattyút mozgatja a hengerbe .
Na egy olyan tengelyt keresek meg vételre akár cserére !
Remélem nagyjából lehet érteni mit akarok ki nyögni . :)
Segítségetek előre is köszönöm !
Helló Nem tudom hogy aktuális-e a dolog de a gyári blokkját alkatrészbe nem adnád el akár külön akár egyben ? ? ?
Köszi érdeklődésedet, de már szereztem. Amúgy keversz valakivel. Nálam nincs eladó alkatrész.
Szia!
Van egy kiegyenlítő tengelyem elfekvőben...
Nekem meg kellene a kuplung oldali dekli...
Mit gondolsz?
Cserélni tudnánk mert már bődült pénzbe lesz a paripa
Üdv!
A műszerfal érdekel.Mi az ára?képet esetleg tudsz mutatni?
Szia!
Szivócső és hátsó lámpa és a hátsó sárvédő lenyuló része van ?
Hát igen én Bács-kiskun.. Egyébként az a duda,amit konzollal hirdetsz vaterán,a motoron hol van?
Honda mtx125(japán) karbi, ülés, tank, váz, hűtő, műszerfal eladó! Érdeklődni: challanger1111@gmail.com. Üdv!
Nincs mit. Szívesen. Amúgy merre fele vagy ? Hátha összeröffenünk majd egy terepes moccozásra.......
Sziasztok!

A segitsegeteket szeretnem kerni. Egyik baratom MTX50-ben tonkrement a karburátorban levo uszo. Azt szeretnem megkerdezni hogy van-e esetleg valakinek egy elfekvoben? Vagy tudnatok egy weshopot ajanlani ahonnan be tudna szerezni? A munkajahoz elengedhetetlen a motorja es eleg surgos lenne a dolog...:/
Segitsegeteket elore is koszonom !