Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szép - jó mtx 80 valakinek bp -körül?
heló kár h nem vagy bp-közeli -ilyet keresünk- mi forint volna?

Köszi Z
Olasz mtx-re tankidom eladó. Van még trafó ,cdi ,gázkar, és egy komplett hátsó kerék zsír gumival.
Cserélném ! Jó állapotú HONDA MB - Vagy MBX-re mindene kifogástalanul működik teljesen felújított --képet kérnék... a cseréről...
Szállítani nem tudom..
Tolna Megye /Tamási-ba található ...
18-as cross gumi olasz honda mtx hátsó kerékre szerelve eladó. A kereket küllőztetni kell. A gumi szinte új állapotban van. Eladtam a gépet és nincs rá szükségem.
Ha esetleg valakit érdekel 115000 ft fúrva ujj dugó gyűrű, lánckerék szett, csapágyak szimeringek. CSERE NEM érdekel!
Üdv!Honda Mtx 125 poweres motorom bontását megkezdtem.Még mindene megvan.Ha valakit valami érdekel akkor irjatok.
Hello .Tankidom van nekem elfekvőben, ha érdekel.
Üdv. Közben elvitték az alkatrészeket. Már nincs semmi.
szoki8@citromail.hu
Szia érdekelne az mtx tank. Elérhetőséget tudnál adni ?
Nincs kuplung.
Sziasztok!
Új vagyok az oldalon. Egy olasz MTX 125R boldog tulajdonosa vagyok. Kellene nekem hozzá kuplung, mert elkezdett csúszni. Érd közelében tudtok ajánlani boltot?
Előre is köszi a választ.
Elvis
Szia!
Kuplungja milyen állapotban van? Melyik városban?
Ezek vannak :váz, szűrő ház,első telók, első kerék tárcsával, tank, sárvédők, km óra, Fejidom, hűtő, gyújtás cuccok, hátsó lengővilla, karburátor, kábel köteg, kiegyenlitő tartály.
Az sajnos nincs meg.
Üdv!
mtx hátsó dobba való tompítód meg van?
Szevasztok. Olasz mtx-re váltókar érdekelne. Persze ha ép a ricni rajta. Vagy adjatok tanácsot ,hogy milyen típusú motoré jó hozzá. Még mindíg van egy halom alkatrészem. Ha valakinek kell, keressen .szoki8@citromail.hu
Mennyi lenne az ára.
Üdv. Honda mtx 125 olasz bontás. Van még egy pár alkatrészem.
Sziasztok!
Japán 125öshöz keresek kipufogó hátsódobot megvételre,vagy cserére!
Ha valakinek van írjon.köszi
Egy elérhetőséget kérnék ray28 !
Tudnál róla képet küldeni légyszíves!
sziasztok eladó honda mb 50/80 blokk alkatrészek gyújtás és karbi nincs
én is