Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van neki egy 1 db alapméretes,+dugo .Nagyon rendes segítőkész a srác köszi a közreműködést.Lassan minden meglesz a boldogsághoz(teljes blokkfelújítás),jövő héten hörrentem...
Oké!Holnap már hívom is. köszi
Megint én vagyok.... eszembe jutott valami.......
Bakonymotor Cím: 8417, Csetény, Rózsa út 20

Telefonszám: Troják Zoltán - 06-30-855-7633
Próbáld meg. Van nála cucc. Voltam már nála és hoztam is tőle alkatrészt.
UHHHHHHHHHH! Na ez az! Sopron, Pápa, Győr, Szombathely, Észak-nyugat Magyarország. Ez jött volna szóba nálam....... De ne add fel... Ha valami van csak írj... Hátha.... Pá!
Hali! Igen én is ilyesmin gondolkoztam.Edelény környéke miskolctól északra még kb 50km(ha jólemlékszem).
Szeva! Bocs hogy bele szólok........ (csak segíteni akarok)....... és hogy ha tudnád hogy hova valósi az ürge, akinél van a cucc és keresni valakit aki szívesen elmenne érte , és ő meg feladná neked?
(akár én is )(persze ha közelben van). Csak le kellene zongorázni az ürgével..... Pá!
igen lényegesen könnyebb,és köszönöm szépen!most beszéltem vele nem lett üzlet,pedig jó áron adná de inkább cserélné.de a lényeg,hogy az Úr nem postázza sehova (700km oda vissza)
még 1x köszi
el kértem a számát így egyszerűbb .......... 0630 439 74 31
Szia!Ez aztán a hír!Nekem nincs face,de természetesen barátaimnak van.
üdv! facebookon hirdet 1 srác mtx hengert dugattyúval eggyütt! ha van facebook -od akkor szolj és töbit intézem! ha nincs valami ismerős esetleg akinek van!
Igen köszi már láttam a vaterás dolgokat 2 hete a netet bújom.Ha kell valami írok köszönöm szépen.
Még mindig keresek 125ös hengert(jd05)!
Nem gondoltam,hogy ilyen nehéz lesz ,állítólag mbx jó rá csak a vízcsövek máshol vannak rajta.Ha ezt valaki meg tudná erősíteni azt megköszönném.
Szeva! Az enyém is dettó ugyan ez! Manuálod van? Email, és megy. Vaterán van egy pár dolog, csak vigyázz van közötte olasz is.........http://www.vatera.hu/listings/...
Üdv!Mtx 125 japán fajtához(JD 05)keresek hengert,meg pár alkatrészt.Most vettem a gépet,soha nem volt ilyenem és még darabokba is van.Sok segítségre lesz szükségem!Előre is köszi!
Üdv! Valakinél elfekvőben Honda mtx 125 1983-as japán blokkos (JD-05), kiegyenlítő tengely?
Sziasztok!
Nincs valakinek Honda MTX 50es léghűtéses géphez membránja eladó?
Üdv !Van egy felújításba vont mtx 80-as motorom.Kb.két éve nem nyúltam hozzá idő,kedv,pénz stb hiányában.porosodik a sufniban,ezért megválok tőle.Blokk teljesen felújítva-megnézhető,ellenőrizhető!Sajnos a dugattyú amit vettem a hengerfejbe beleér,ezért az kell hozzá.Festése rendben.gumik 50 százalékosak.Kerekek jók,festeni akartam.Mindene megvan,+adok hozzá még egy blokkot kosárban,meg egyéb dolgokat.Van saválló kipufogó,van eredeti.stb.
40000 az ára.A blokk többe van.
spacezoo@indamail.hu ,vagy 06203479722
Sziasztok
Sziasztok!
Honda Mtx 125 (japán) Motoromra keresek első féknyerget, ha valaki tudna segíteni hogy, hol találok eggy müködőképeset azt megköszönném! Köszönöm a segitséget előre is!
Sziasztok!
Most vettem egy Honda MTX 50S (e)-t (léghűtéses) fellelt állapotban, teljes restaurálást szeretnék végrehajtani rajta... Ehhez kellene a segítségetek!
A gépet dugó és membrán nélkül vettem, dugót most rendel bele akihez küldtem a hengert(szerencsére ez alap méretes tökéletes állapotban)...
Membránja nincs valakinek eladó, vagy tudna linkelni oldalt valaki ahol tudnék venni?
Milyen gyertya kell a gépbe? Olaj 10W40es full szintetikus jó a blokkba? Vagy fél/ásványi lenne az igazi a gép korára tekintettel? Ha valakinek van szívócsonkja az is érdekelhet!
Hali.
Rendben, en koszonom.
Udv Ervin.
Köszönöm az infókat . Részemről tárgytalan.
Hali.
Valóban.
JC 10 igy kezdődik a motorszam.
Udv Ervin.
üdv! nem az enyém a blokk! csak a válaszommal szeretnék segíteni neked, ennek jc vel kezdődik a motorszáma! pici eltérések vannak! a vízkavaróra tekintve az egyikkel szembesülhetsz is!
Hali! A blokk száma hogyan kezdődik?
Pl.: JD 05
Hali.
Remelem a kepek alapjan sikerul beazonositani.
A kepen lathato dolgok jarnak a blokhoz.
A huto nincs a kepeken, mert nem talaltam, de az is a blokk tartozeka.
Udv Ervin.
Helo. Ez pontosan milyen blokk ?