Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali.
Van egy lentebb emlitett honda blokkom.
Mar nincs ra szuksegem ezert eladnam egyben, kipuval, hutovel.
Jo allapotu, semmi kotyogas, semmi hang.
Ára 30 ezer.
Kepek holnap este.
Udv Ervin.
Nem japánhoz hanem olaszhoz kellenének az idomok.
Helo. Honda mtx 125 (japán-hoz) vennék idomokat. valakinek bármi van kérem szóljon.
Sziasztok! Van egy 80as mtxem és az elektronikával akadtak problémák. Magas fordulaton kiveri az égőket. Az akkumulátor új, azt olvastam korábban hogy ha az aksi lemerül, hajlamos az ilyenekre szóval ez már nem lehet gond. Lehet hogy a feszültségszabályzóval van a baj? A válaszokat előre is köszönöm!
Hello !

Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy ki tud MTX 80 R2-hez első és hátsó sárvédőt ? Illetve az olajtartályhoz valami kupak megoldást ? Az előző gazdája elveszthette a kupakját. Esetleg valami turkában lehetnek hozzá alkatrészek ?
gombkoto.izsak@hotmail.com
Köszönöm! :D
Hoppá! dobj email címet hova menjen.
Hali! mindent szét lehet kapni. Küldök robbantott rajzot, szerintem könnyebb lesz. Mindent megtalálsz benne.
Sziasztok!
Most újitok fel egy MTX 125-ös Japán blokkot és a kérdésem az lenne hogy szét lehet e szedni a kiegyensúlyozó tengely, mivel nagyon lóg rajta egy csapágy, mégpedig a fogaskerék mellett lévő. Eddig nem mertem neki esni mivel nem tudom h van e ék a fogaskeréknek h a jelölések jók legyenek.
Előre is köszönöm a segítséget! B.Ú.É.K mindenkinek. :D
Köszönöm a választ.
Üdv!Már csak blokk alkatrészek vannak!
Hello. Olasz mtx hátsó kereket keresek.
üdv! olaszhoz sok cuccom van!
Heló.Érdekelne meg van-e még a blokk?
Üdv!
japán mtx 125 höz komplett váltó tengelyekkel együtt kellene akinek van jelezze!
Szia! Meg vannak még a japó MTX cuccok?
Szia.
Karbi erdekelne.
Mennyibe kerul?
Udv Ervin.
Sziasztok.
Szuksegem lenne egy kis segitsegre.
Vasaroltam egy Honda blokkot, es kaptam hozza egy gyujtast, de nem tudom van e ennek valami hianyossaga. Illetve ha nincs hogyan kellene osszekotnom, hogy legyen szikra?
Segitsegeteket elore is koszonom.
Udv Ervin.
Üdv mindenkinek! Lenne valakinél elfekvőben egy, a képen látható be rugó kar visszahúzó rugó? Megadta magát szegényem........
Tipus : Honda mtx 125, 1993-as, japán blokkos.
Ajánlatokat ide, vagy email : zsoltmtx125@citromail.hu
Előre is köszönöm.
Üdv mindenkinek! Lenne valakinél elfekvőben egy berugó kar vissza
Sziasztok!
Honda mb 80-om van és érdeklődnék , hogy mekkora lánckereket ajánlotok előre és hátra ?
Előre is köszi :)
zsombor.flas7er@gmail.com itt nonstop eltudsz érni. Üdv :)
Szia!
Bontod?
Jobb első hűtő idom és a kipufogó takaró idom érdekelne.
Üdv!
Szia!
Nekem lenne.
Írj egy teló számot mailba!
SZ.bence13@freemail.hú
Üdv!
Vizes 80as hengerszettet keresek! Vagy dugót, hengert! Üdvözlet!