Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello valakinek nincs 1 jo főtengelye 125 ős mtx olaszba valo
köszönöm a választ
akkor keresgélek tovább
Szia!
Szerintem jó ha 7ezer körül nyit,más gond lehet ha addig nem húz.
üdv
Sziasztok

érdeklődnék , van egy 125-ös mtx -em a pover szelep 7000 felett húz csak be , mi lehet az oka , és lehet -e rajta valahogy állítani?
amíg nem húz be a szelep addig nincs benne erő
ha valaki tud segítsen , köszi
Sziasztok.Érdeklődni szeretnék,hogy olasz 125-ös mtx hez jó állapotú hengert és dugot nem tudtok eladót.Nagyon fontos lenne.Válaszotokat előre is köszönöm.Elérhetőségem:zoli292@freemail.hu Tel 0630 783 0427
Sziasztok !
Szeretném kérdezni, hogy egy MTX 80 R2-hez tud-e valaki karbit ?
Esetleg, hogy még milyen karbi való rá ? Sokat segítenétek :)
Szia!
Ez egy 2012-es hozzászólás volt, még akkor el is adtam.
Üdv: Laci.
Hajdúböszörménybe található
Helo. Helyileg hol található? Mennyit kérsz érte?
sziasztok eladó honda mb50 spirál szakadt
Sziasztok!

Keresek MB 50 gyújtás alaplapot és forgórészt, esetleg komplett gyújtást! (Ha jól tudom, a levegős MTX 50-es, 80-as blokkja is ugyanilyen)

szilard.munka@gmail.com címre várom az ajánlatokat!

Pacsi!
Üdv. Valakinek nincs elfekvőben Olasz vagy japán MTX hátso dob es 4 db Index ?
Hy
Nem tudja valaki olasz mtx hez vízpumpa lapátot honnan tudnék beszerezni ?
Segítséget előre köszi . :)
Sziasztok!

MTX 80 R2 (HD09)-hez keresek jó állapotú hengert! Akinek van eladó, kérem jelezzen. Köszi előre is!

üdv,
Csongi
Sziasztok!
Van egy Honda mb 80-as motorom és alapjáraton 6-7 ezres fordulatra felpörög vagy jobban . A karbit kipucoltam az alapjárati csavart kitekertem , falsot nem szív ( van rajta egy vakítás, a külön olajozás kivan kötve ). A gyújtás oldaláról nincs semmi olaj ami a szimeringre utalhatna . Van valami ötletetek mi lehet a baja ?
Sziasztok!
japán 125-höz keresek kipufogó hátsódobot gyárit,megvételre vagy cserére.
Szevaaztok!
Tud valaki segíteni küllő ügyben?
Hol lehet beszerezni mtx 125r olasz blokkos motor hátsókerekéhez küllőket? Kb milyen árban van?
Üdv
Honda Mb-hez keresem megvételre ! Fejidomot és kapaszkodó vasat..
Aha köszi..kis levegő ott szusszan,hőtágulás egyebek gondolom.A cső meg fölmegy az ülés alá a légszűrőházon van egy pöcs,na oda megy.
A váltó (blokk) rotációs légtelenítő rendszere. (ez a hivatalos megnevezése). Nekem nincs is rajta cső, csak a csonk.
Honda Mtx 125(JAPÁN) ÜLÉS, TANK, VÁZ, HÁTSÓ VILLA, HŰTŐ KARBURÁTOR, MEMBRÁN, KIPUFOGÓ, POWER SZELEP ELADÓ!

Érdeklődni: challanger1111@gmail.com

Üdv
Sziasztok!
Ez meg mi a fákkk?
Ha valaki tudja mi a lényege,írja meg légyszíves mert nekem ott sérült a vízpumpaház.És az 5ös cső hova csatlakozik?Előre is köszi a segítséget.
Helo. (olasz) Honda mtx 125 első teleszkópjába mennyi olaj kell és milyen?
A válaszokat előre is köszönöm.
Pompás ! :) Fel tudjuk venni a kapcsolatot ? Itt az e-mail címem . csavi93@freemail.hu Még annyi lenne hogy az után vételes posta meg oldható lenne vagy levélként ahogy neked jobb lenne ?! Írj. És köszi előre is