Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rakj bele 9es ngk gyertyát, meg mérd le a gyújtást digitális multiméterrel, meg nézd meg mennyit lötyög a hajtókar, a karbiba meg minimum 80as fúvóka :)
Van nálam egy honda mtx 80- as motor, azt hiszem, hogy 1984- es, elöl és hátul dobfékes, léghűtéses. A motor nem tuning, teljesen gyári. A motornak az a baja, hogy nagyon gyenge. Nagy nehezen 1- ben és 2- ben elindul de a többi sebesség már felejtős mert a motor iszonyat gyenge.
A hengert levettem mert arra gondoltam, hogy szét van kopva.
A henger szerintem nem rég lett fúrva, mert nem vállas, új dugó és gyűrű van benne. A gyűrűhézag is jó, és 46- mm es a dugó átmérője. Látszik a henger falán a fúrás nyoma és a dugattyú is új. Akkor mért nincs a motorban erő? Először arra gondoltam, hogy a kipuff van eltömődve. A kipuff rezórészét is és a végdobot is szétvágtam, úgy, hogy ki lehessen pucolni. De a kipuff nem volt eltömődve. Akkor arra gondoltam, hogy túl nagy lehet elöl a 15- ös lánckerék. Vettem egy 12- es lánckereket és feltettem, de a motor ugyan olyan gyenge maradt. A sebességek értelem szerűen rövidebbek lettek, de ugyan maradt, csak 1- 2- ben lehet a motort használni mert a többi sebességet már nem bírja el. De még 1- 2- ben is nagyon gyenge.
Karbit is pucoltam és a motor nem fullad, könnyen indul, a gázt is jól veszi, jó pörög csak nagyon gyenge.
Miért ilyen gyenge ez a motor?
Helló Mindenkinek Kérdésem lenne ha valaki tudna nekem segiteni.
Egy Honda MTX 125 Japán 1991-es évjáratu motorról lenne szó és a kérdés az hogy hol tudok teljes csapágy méreteket találni és hol tudom megvenni a csapágyakat. Elöre is köszi mindenkinek.
ÜDV: Péter
Hello. Tankidomra lenne szükségem. Van esetleg? Köszi
helló megvan még a blokk mennyi lenne az ára? nyiri.roland@windowslive.com ra irj
Üdv. Olasz mtx idomok erdekelnének. Tud valaki segíteni?
Üdv. Keresek Olasz honda mtx-et donornak bontásra.
Sziasztok. Bele lehetne rakni az mtx 125 os blokkot mtx 80 an as vázba ? Surgos
Üdv mindenkinek olyan kérdésem lenne van egy mtx 50 léghűtéses motorom az lenne a kérdés hogy ha veszek ra léghütéses tuning hengert akkor jo e ra pl malossi , stage 6 , polini ?:)
Sziasztok! Egy kis segitséget kérni. Mtx 80 anhoz keresnék alkatrészeket de nem nagyon találok. Küldenétek nekem egy linket? Köszi. Amugy léptető villára lenne szükségem,főtengely szimering,hengerfej pakolást kelene csinálnom
2T szervíz és tuning Fejér megyében!
www.doktormotor.hu
Sziasztok!
Kis segítséget szeretnék kérni tőletek! Kinek milyen tapasztalata vahy híre van a 1990-es mtx200-asról? Most vennék egyett olcsó pénzért kis váltó hibával és beállítás hibával. Mik szoktak rajtuk tönkre menni alkatrészt lehet még kapni hozzájuk? Köszi előre is!
Eladó a képen látható Honda mtx 125ccm-es motorbokk, teljesen üzemképes szépen jár (nem csörgőkígyó) kipufogó, karbi légszűrő hűtő komplett elektronika jár hozzá. Csak be kell építeni, kipróbálni nem lehet (elkelt a váz) de be indítható!
egyébként van még cuccom igen.gyújtásrész,főtengely,kuplung,váltó.
sajnos az a tengely szar nekem is.hegesztve volt rá a kar és úgy vágtam le flexel.
szia
van még valami blokk alkatrészed?
sziasztok.!
A képen szereplő léptető tengelyt keresek sűrgősen 125-ös mtxhez... JAPÁN BLOKKBA
ha valakinek lenne egy jó állapotúú igazán meg köszönném.!
Mb 80-hoz van-e 54-es dugód,
Mi az ára?
MB80 hoz keresek dugót gyűrűvel 54 es
Üdv.

Mb50-hez keresek berúgó fogaskereket.

A kicsit.

Akinek van írjon egy mailt motor.rati.rara@gmail.com ra.
Így már érthető :-) Bocsesz, elfelejtettem megnézni a hsz. dátumát. pedig de megörültem egy pillanatra.
több mint egy fél éve elkeltek már.. egyébként hogy henger nincsen rajta az úgy értem nincs felszerelve akkor nem írnám oda hogy egy dugó vétel után üzemképes....
Üdv!
Továbbra is Honda Mt5-re keresek hengerszettet. Ha van/várhatóan lesz, itt megtalálsz: achillesdope@freemail.hu
Üdv!
Nem tudok mit ajánlani érte, mert nem tudom, mit ér, de érdekelne a dolog. Igazából nekem csak egy hengerszett kellene. A leírásod alapján egyik "készletben" sincs henger. Utána pedig azt írod, hogy csak egy dugó kell bele és megy. Nem értem.