Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halló emberek. Kellene egy kis segítség! Honnan tudnék szerezni honda nsr 75-ös höz dugó gyürű csapszeg tűgörgő és vízhűtéses hengerfej alsó felső hengerfejtömítéseket. Köszi a segítséget. mtx 80as dugó 49mm-es ha megfúrom a hengert jó e?
*előző hozzászólásomhoz:
Más néven rugós-tag,
Elérhetőség: keszon1987 kukac gmail pont com
Sziasztok!
Keresek hátsó telót (ha lehet gázosat) (lengőkar feletti) Honda Mtx 125R-hez (olasz 87' körülit).

Lehetőleg még funkcionáljon.
Érd, Budapest környéke előny.

Köszi!
Helló! Nekem egy mtx 125 való hátsó kerék utcai gumival és egy első gumira lenne szükségem. Ha van akkor érdekelne. Előre is köszönöm!
Eladó!
olcsón eladó honda mb/t alkatrészek.
Minden megvan kivéve a blokk és az első teleszkóp.
irj. csabici92@gmail.com
Üdvözlöm.

Milyen állapotu a fötengely? Mennyiért lenne?

Üdv.
nekem van hozzá főtengelyem
Udvozlom.Nekem Honda Mt 50 hez főtengelyre lenne szükségem.
Udv .
aha, ezt már néztem énis. köszi mégegyszer!
sürgősen eladó Honda Mb/Mt alkatrészek olcsón az mbx kerekek már elkeltek együtt 30 ezer
Egyébként én utoljára kb 2-3éve amikor vettem MTX125-höz azt mondták nem tudnak rendelni a boltba de amikor másik típust mondtam(talán CR125) akkor már volt.
Úgy keress vagy rendelj,hogy méretet mondj azt hiszem 110x25-ös dobhoz kell.Vagy vigyél magaddal mintát úgy még egyszerűbb lehet pl. hogy a dió-é is jó hozzá.
http://www.ebay.com/itm/MTX-12...
üdv
Jani
Értem. köszi a segítséget! :)
Szia!
Itt van fékpofa,amúgy bocsi,hogy face-en nem írtam de nincs facem mert letöröltem mailb-ba meg nem nagyon értem rá írni.
http://robogoalkatresz.odormot...

http://italmondo.hu/shop/a
z-os...
sürgősen eladó honda mt/mb 50 80 alkatrészek olcsón
Sziasztok!
Van egy olasz Mtx-em, nem nagyon találtam hozzá hátsó fékbetétet. Ha valaki tud oldalt, a legyen olyan rendes és linkelje be
Illetve a másik gondom a géppel, hogy az első teló vissza semmit nem csillapít, be nem koppan, hanem visszarúg és egy nagyot koppan. Olaj van benne. Lehet ezzel valamit kezdeni?
Hello köszi közbe megcsinàltam :) kapott újj akkut , màsik gyújtàst , de akku szarvolt nagy àramot vett fel túlterhelte a tekercset puffneki de gyújtàsom volt csak akku volt költség 3400ft unix 30% kedvezménnyel :) ugy hogy ha ijen tünet van akkor azonnal akku csere !
Megköszönném ha nekem is elküldenéd ! molekula77@freemail.hu
Nem lehet hogy gyenge a mágnes a lendkerékben azt próbáltad cserélni ? Egy ötlet ... !
Hali. Honda mtx 125(JAPÁN) UTSOLSÓ ALKATRÉSZEI OLCSÓN ELADÓK! Tank, ülés, váz ,műszerfal, kipufogó, karburátor, hűtő, kupung kosár, első lámpa, lábtartók, támasztó, kormány, feszültség szabályzó, membrán. érdeklődni: challanger1111@gmail.com. Üdv. 15ezer Ft kompletten minden!
Sziasztok 25 ős mtx hez keresek gumi szivocsonkot, nincs véletlenül valakinek?
Eladó 80ashoz
Érdeklődni privátban!
Helló nagy segítségre lenne szükségem remélem tud valaki segíteni vagy tanácsot adni Van egy Honda MTX r2 80 om 1évet darabokban volt , most múlt héten össze raktam és ma Enduroztam vele és haza felé jövet már olyat produkált ,hogy mintha szar lenne az akku nem akar semmi működni de mondom ez akkor se oké mert töltésnek kéne lenni (reggel jó volt ) , hazafelé Be ugrottam az elektronikáshoz rá mértünk nincs töltés max 9volt jött az akku hoz De az elektronikás se tud mit mondani rá oké mondom nem gáz van másik gyújtásom átrakom +feszabájzót+cdi-t is persze mbx é volt igy vezeték toldás színre szín minden oké elindítom szintén 9volt és a feszabályzó hoz is 9volt jön csak fel nem több nah most össze raktam mindent úgy mintha jó lenne és rá rakom az indexet valameik oldalra és semmi igazából elkezdem pörgetni kb 5-7ermp között akkor nagyon gyorsan elkezd villogni csak ezt azért nem vágom mert a műszer meg 2 is azt mutatja ,hogy max 9volt jön fel és ez 12voltos a rendszer nos ijenkor mi van szerintetek ? Am motor menne az új gazdi hoz vagyis más dumálgatunk ,hogy én le cserélném de elöbb meg akarom csinálni
80 köbcentist *
sziasztok srácok. keresek komplett honda mtx/mbx/nsr 6 sebis vizes blokkot indítható állapotban. Aki tud kérem jelezzen válaszokat előre is köszönöm :)