Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Givi doboztartó alkatrésze!
Lábtartó konzol csavarját és a csomagrögzítő szemet köti össze ! Egy megy jobbra és egy balra! A bal oldali a nagyobb! L alakú míg a jobb oldali egyenes! Viszont a z törés mindegyikben benne van!
Bevallom férfiassan már elég rég darabokban van a moci és ez is elvileg hozzá tartozik, de nem találom a helyét. Szégyenlem a pofám és félve teszem fel a kérdést, de tudja valaki hova való?
..meg én is klubtag vagyok, vagy mi. Az csak számít. : -)
Bazz', látom, látom de a dobozokat add már el nekem. : -)))
Üdv! Két kérdésem lenne:
1. Azt hogy kell értelmezni, ha a gépem (NC30) forgalmi/törzskönyv szerint '93-as (nem forgalomba helyezésre gondolok nyilván)-, motorszám/alvázszám alapján pedig '89-esnek ("K") kéne lennie?
- Motul 5100 10W40 jó lesz bele?
Köszönöm előre is!
Ha valakit esetleg érdekelne: eladó Forcefield protektor nadrág
Van hirdetve még egy 2002-es Vtec ....Ő 1 milla alatt hirdeti.Neki is szép morjai szoktak lenni.....
Viszont már tapasztalatból tudom....hogy ha szép és jó Vtec-et szeretnél ....akkor nagyon meg kell nézni őket....Olcsó , jó és szép nem nagyon létzik..
Talán azért a hatszámjegyért inkább válassz egy szép Fi-t...
igen, néztem a tiédet is, nagyon tetszetős a gép. A vételár tekintetében viszont nem tudok elmenni a hétszámjegyű tartományokba, így számomra nem elérhető :(. Köszönöm!
Nekm van egy eladó 2004-es VFR800-am....és klubtag is vagyok.....
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_vfr_800-9740502
Meg el is kelt
Bár az övé nem gyári és fi-in , volt, úgy hogy tekintsd tárgytalannak a hsz-emet.
Kozmax árulta az övét, hát ha meg van még neki.
Sziasztok,

Keresek gyári oldalsó dobozszettet. Topcase nem kell, kizárólag oldaldobozok jöhetnek szóba, lehetőleg konzollal együtt, de ha az nincs az sem baj. Szín mindegy, fehér úgysem lesz. : -)

Köszönöm.
Kösz a tippet, nézem is!
Vegyél VFR klubtagtól, ott minimalizálható szerintem a lutri.

hondavfr.hu
Értem, köszönöm!
AkkuDream-nél vettem ott találtam legolcsóbban és az esett útba :)
Most próbálom elsőnek, ismerősöknek volt és amióta kipróbálják csak ezt használják. Most kipróbálom mit produkál a Vifferben.
Régi Magyar közmondás, hogy használt jármű vásárlásnál nem km-ert nézünk, hanem állapotot. Egyértelmű, hogy 10-ből 9 vissza van tekerve. Nem tudok neked segíteni, de egy Honda szalonban megmondják a tutit.
Sziasztok!
Motort tervezek venni, s az egyik kiszemelt típus a 2001-2004-es VFR. Nem tudjátok, hogy a Hondánál pl. alvázszám alapján utána lehet kérdezni a motor előéletének (akár a kintről behozottaknak is)? Autók esetén jópár márkánál ezt meg lehet tenni. Kicsit fura, hogy a kintről behozott példányokban (hasznaltautó.hu) szinte mindig 30-35e km van (s közben meg már a képről is látszik, hogy pl. cserélve volt a féktárcsa, stb.)
Lehet, akkor én is kipróbálom következő cserénél.
Most nézem, hogy kicsit drágább mint a Motul 5100-es....20 Ft van köztük a ZS+U-nál.
Fireblade kollégának csak ez van az autójában és a motorjában is, mert úgy véli ezt a fémdobozos cuccot nem hamisítják mint a Castrolt és társait. Ő szereti és nekem is ezt ajánlotta.