Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Volt már ilyen olaj korábban is a motordban? Hallottam róla Alfa Rómeo fórumon, hogy jó, de motorban még nem találkoztam vele. Váltó könnyen jár vele?
Köszi.
Szia ebayen vettem kb 1700Ft-ért
Szia. A kormány végsúlyokat hol vetted, mi volt az ára ?
Újra ruhában :D Minden stimmel :) Tükröket is sikerült rá faragni :) Festésre előkészítés célegyenes :D Meg van az olaj és a kormányvégsúly is ^^
Ezt nem ide akartam :$
Szia! Tükörre írnál nekem egy árat?
Bocsánat, hogy itt teszem fel a kérdést de a 400as viffereknek nincs saját topikja.
Meg tudja valaki nekem mondani, az NC30as gyári idomjainak az anyagát? Nem találtam kódot az idomokon és javítanom kéne pár helyen.
vfr 800 idomok eladók tel 06704275150
Szia!
A motort a grandemoto cég árulja. Ők behozott olasz motorokkal foglalkoznak jó pár éve, szóval ez is egy onnan való darab lehet. A cégről legtöbb esetben jót hallottam, több barátomnak is van onnan motorja, sokan visszatérő vevők náluk, viszont sajna voltak már átverés is, bár nem a Kazincbarcikai Grandesok által (van másik telephelyük is). Meg kell nézni a gépet, jó árban van, a km óra állás nem számít ilyen fiatal gépnél. A műanyag burkolatok olyan bonyolultan helyezhetők fel és le, hogy egy nagyobb sérülés után nem lehet csak úgy helyreállítani őket, szóval ha csúsztak is vele, akkor is valószínűleg gyárira lettek cserélve, bár nem úgy tűnik, hogy sérülve lett volna. Ahogy nézem, még gyári dobozokat is adnak vele, úgy még jobb ajánlatnak tűnik. :)
Amúgy a cég minden papírmunkát elintéz (rendszám, friss műszaki, forgalmi, stb.), csak a lóvét kell vinni nekik, nagyon rutinosak.
Sok sikert a vásárláshoz! :)
Üdv.: Laci
Sziasztok, esetleg valaki tud valami infót ezzel a motorral kapcsolatban?
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_vfr_1200_f-9657155
Esetleg vélemények?
apletli kukac gmail.com, csak este tudok reagálni...
Majd viccesen felrakom a mostani mell, nekem pont a jobbos marad meg egyik oldalt kotonos másik meg ez :D
Nagyon kedves vagy! Elhoznám, mindegy, hogy karcos vagy sem, de van :D Írsz e-mailt vagy valahol beszéljük meg :)
Szívemből szóltál! Akinek nem balos tükre, az ne vegye a motorjára!
Ajándék balos tükörnek ne nézd a foncsorát.....régi Magyar közmondás szerint!
Nailyene. :) Kicsit karcos, de mondom, ingyé' adom, nekem csak a helyet foglalja, és reményeim szerint nem lesz több bukta. :)
Nekem van egy balos, használt, de teljesen rendben van. Amikor felborultam vele a jobb oldali törött el, és vettem két újat, hogy szép legyen. Ha hazaérek lefényképezem, elviheted ingyér' ha kell. Annyi, hogy Sárisápon tudod átvenni, de látom te is megyei vagy. :)
Akinek szüksége lenne VFR Vtec alkatrészre. Adatlapomon elérhetőségem. Idomok, idomszettem is lenne, de fényezni kell, nem egy színűek. Blokk-Váz alkatrészek stb...
Igen ennél próbálom olcsóbban beszerezni. Ennyiért már találtam. Próbálok nem 16e-ret költeni a tükörre, mert még akad kiadás. Vagy legrosszabb esetben gumis lesz.
davidsilvernél 25 eur/db az utángyártott. A VFR fórumon a srácok most készülnek cuccokat rendelni, be lehet hozzájuk szállni, hogy a szállítási ktsg. több felé oszoljon. Az úgy kb 16.000 Ft a két tükörért + ami szállítási rád jut. Szerintem ennél nem lesz olcsóbb újonnan. Bontottban meg elég nehéz találni, és akkor is meg fogják kérni az árát.
Srácok ha valakinek van eladó nem gumis tükör Fi-hez az írjon már rám :) Emberi áron megvenném :) Ugyanitt 1db ha jól emlékszem jobbos gumis tükör eladó :D (Ha van ötleted alternatív megoldásra az is jöhet ) :D
Sziasztok! 2004 es vtec-em van a levegőszűrőn van egy szelep amiről régebben olvastam hogy ki szokták iktatni mert nem igazán érthető a funkciója és a motor teljesítményét is csökkenti, volt itt a topikban egy nagyon jó leírás hogy hogyan is kell ezt véghez vinni de sajnos nem találom pedig le is töltöttem... tudnátok segíteni!
Amit Te szeretnél az 2000 ill. 2800 ft, attól függően,hogy gyári vagy utángyártott.
https://www.davidsilverspares.... Szerintem ez egy jó oldal,innen szoktam rendelni. Gyári és az árak is emészthetőek.