Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyém még nem v tec 1999-es gyártás. Vagy ugyan az a szin?
helló 2005 v tec color r 258 code r258
Honda R258 Winning Red , 2005 800, neten is ezeket írja ki.
Köszi szépen az enyémen nem találtam de lehet nem jó helyen kerestem. A tiéd mikori gyártású?
Hali!
Nekem a VFR800FIY ülése alatt ez van:
Color: R-157 Code: R157
Ma meló után megvolt az első karika, csak 80 km, de ezzel elkezdődött a szezon. Már hiányzott. :)
Megnézem. Elméletileg van egy jobbos.
Sziasztok! Nem tudna valaki segíteni. Gyári piros színkód kellene nekem. Javító festéket szeretnék kevertetni.
Sziasztok! Nincs véletlenül valakinek FI gumis szárú tükör talp része ?
Vevő lennék rá !
Tegnap nekiálltam kicserélni a láncot,félig sikerült is..
Köszönöm így fogok cselekedni.
6000-enként cseréljél jó minőségű 10W-40-est pl: az említett Motul 5100 teljesen tökéletes. Ezen kívül csak kopó alkatrészeket kell cserélned és gumit.....meg benya és a világból is kimegy minden gond nélkül. Üdv a klubban Haver!
15w50 van úgy tudom. De akkor nem agyalok rajta 5100 10w40-est használtam én is idáig. Előtte használtam még az elf moto ród 10w40 est az is jól működöt. a kis hondámba most is az van.
15W? Tudomásom szerint már az Fi-be is 10W40 volt a gyári előírás.

Motul 5100 10W40 simán mehet bele, a VTEC-be én 300V-t rakok, de szeretem pörgetni és 5-6k után ledobom.
Köszönöm az infót! Tudtam,hogy általában csalnak csak az utóbbi 3 évben hozzászoktam,hogy pontosan mér. Még egy kérdés! Olajat akarok cserélni én eredetileg 10w40 Motult gondoltam bele de ahol vettem azt mondták 15-öst raknak mostanában a motorjaikba. Vélemény? Milyet használtok?
Sőt, egyértelműen kijelenthető, h minden jármű órája csal legalább ennyit ( de inkább többet ) felfelé.
Csal az óránk, nem csak a tied.
Sziasztok! Új VFR-es vagyok. Néhány hete vettem egy szép piros 99-es mocit. A mai szép napos időben motorozgattam vele és azt vettem észre,hogy csal az órám felfele a gps-hez képest. 100-nál kb 6km/ óra és minél gyorsabb annál nagyobb az eltérés. Ez nálatok is így van vagy valami áttételi változtatás van az enyémen. Az előző cb 500-on halál pontos volt az óra. Köszi előre is a segítséget. Ja és gyártottam hozzá a givi dobozomhoz tartó konzolt,mindjárt 2 darabot ha valakit érdekel az egyiktől megválnék.
Figyú egy ötlet: a Hahu-n vannak 91-es vagy régebbi Vifferek, hívd fel őket és kérdezd meg, ha nem gyökerek az eladók (és miért lennének azok) biztos segítenek. Én már hívtam így fel eladót és nekem is segített.
Üdv!

Köszi átnéztem,de ebben csak a 93 utánihoz látok középtámasztót,lehet,hogy az én motorom
gyárilag nem középsztenderes akkor rendesen rá...sztam,hogy megvettem (mármint a sztendert).
Úgyhogy továbbra is kérném,ha valakinek van 91-es évjáratú középsztenderrel felszerelt 750-es vfr-je legyen szíves
tegyen fel egy fotót nekem a felfogatási pontjáról.
Sziasztok!
Én VF500F tulaj vagyok, ha esetleg valami kérdésem van, azt itt tehetem fel?
http://www.manualedereparatie....

Itt keresd és megtalálod a választ a kérdésedre
Üdv Hölgyek és Urak !
Nyár végén csatlakoztam a VFR-esek táborához,miután elkelt a kisbanditom,a múlt héten
forgalomba is helyeztettem a '91-es VFR-emet,most készítem a szezonra.Segítséget szeretnék kérni,
elméletileg ezek a gépek középsztenderrel jöttek ki.Namármost az enyémen a vételkor nem volt,
viszont vettem az egyik bontóból,csak ott rontottam el a dolgot,hogy előtte nem néztem a motor alá,hogy
hová is kellene a középtámasztót felfogatni.Ma reggel fel szerettem volna szerelni,de nem tudok rájönni hol
a helye,ha valaki birtokol egy ilyen gépet,amin van középtámasztó,készítsen már legyen szíves egy fényképet a
csuklópontjáról.A szívességet némi gyümölcspárlattal,vagy komlólevessel honorálnám. :)