Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://zsu.hu/webaruhaz/htmls...

Legközelebb nézz körül itt is
..én is töltöm az enyémet, pontosabban a teljes téli pihenő alatt töltöttem, 2 hetente ráteszem a CTEK MXS 5.0-ra, reméljük sok évet kibír még így.
az olajat ma megvettem szűrőstül.. de az 14 volt (motul 10W40 / 4l)
Nekem csak olaj kell és olaj szűrő, tavaly meg volt a gumi és a levegőszűrő. Magyarul egy 10-esből indulhat az öreglánnyal a szezon.
na akkor ezt is megrendeltem.. most már minden meg van erre a szezonra..
Igen, mert ez 130 Lóig tudja dolgát. Mivel az enyémben van Dyno ezért is vettem ezt. Évente kétszer csillogóra sikálom és szépen kapja időben az olajat. Ennyi a titok
M0MOTO.HU-n ezt a láncszettet néztem hozzá.. de volt vagy 6 féle 800Fi 2000'-hez.. vajon ez jó?

http://www.m0moto.hu/did-chain...
Koszonom,meg is rendeltem az akkut :)
Sziasztok fórumtársak!

Ajánlom figyelmetekbe az alábbi rendezvényt, mely július 15-17 között tartatik Győrből kiindulva Ausztriában és Szlovéniában.
Remélem sokan ismeritek már a Bikemaraton versenyt, mely idén is, mint tavaly Győrből startol.
Nézzétek meg és gyertek el minél többen:
http://www.bikemaraton.hu/vers...
Én tavaly elmentem és életem egyik legjobb és legszórakoztatóbb motoros vetélkedőjén vehettem részt potom összegért.
És az idei sem ígérkezik rosszabbnak.
Szóval hajrá, lehet jelentkezni.

Üdv.: Laci
Pont most töltöm az enyémet! Yuasa YTX-12BS. van az enyémben és tökéletes, már 5 éve viszi a paripában az elektronokat minden gond nélkül. JT lánckereket vettem előre és hátra DID lánccal. www.m0moto.hu náluk vettem és eddig az elmúlt 30 000 km alatt egyszer kellett utánaállítani.
sziasztok. kis kihagyassal de újra itt.. :) egy kis segítséget kérnék,akut kellene vennem,mert kölcsönadtam,és elfelejtették visszahozni.. sajnos nem emlékszem a típusára. Tudna valaki adni egy Yuasa vagy Varta típust,ami jó lenne bele? A másik kérdésem pedig,hogy ki milyen láncszettet használ és milyen árban megy?Ez is esedékes lassan..
2003 óta megy a Skandink 4 mezővel folyamatosan....rajta vagyok az ügyön.....
Tricolorban kérném, és az AQ-rászórhatja a világ összes extráját. :D
Szerintem biztosan.
biztos nagyon könnyen, és lazán lehet terelgetni Őt is a magasabb építés miatt, illetve marha jó, hogy átlátsz a sorok felett. ;)
Adok fel skandit, aztán ha nyerek veszek egyet neked is! ;)
Ahoz jöhetne már a lottó de telibe, mert ezér a 8 éves FMX-ért is qva sokat kellett melózni
Rákapsz, aztán jöhet az új Africa Twin. :D
A Viffert sajnáltam volna és sajnálom is munkábajárásra használni itt a "faluban". Nem arra van kitalálva, hogy a dugóban szenvedjek vele. Az FMX tökéletes munkábajárós mindenes lesz. Remélem beválik!
Legjobb. :) mindig is csíptem az 1hengereseket.(is)
Majd az okoz meglepetéseket, ha többet ülsz a "bokorugrón"mint a vifferen. :D
Kicsit ki lett herévle a kipuff.....tényleg igazi légkalapács.....már fényezőnél vannak a csúnya szűrke elemek, szép fehérek leszenek, felnicsík is megrendelve, hátsó gumát ma vettem......alakul....nagyon várom, hogy elkészüljön Szerencsére az öreglányon (VFR) az olajcserén kívül más költeni valóm nincsen, Remélhetőleg...de hát a nagy H nem szokott meglepetéseket okozni, ezért is szeretjük ennyien!
Nagyon csecse a gép. :)
valahogy mindig is vonzott ez a gép, a kis légkalapács. :)
könnyű, keskeny, magas építés, kéne nekem is 1. :)
Nálam is kezdődik....vettem hozzá egy ilyet
Nálam még olajat kell cserélni....de azon kívül nincs probléma.....Kezdődhet a szezon....