Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

VFR800 Fi hátsó futómű okosításhoz CBR 929 hátsó gátló eladó. Szükséges közdarabbal adom.
Bövebb infó a "másik" fórumon.
Irányár: 25e
Ha tippelnem kéne a színt illetőleg, akkor ezüstöt fog mondani. :)
Gyere át a hondavfr.hu fórumra.
Szia Kozmax!

Gyári oldalkonzol és doboz együtt? Milyen színű? Mennyibe kerül? Illetve milyen állapotban van? Ha esetleg kép van az még szuperebb.
Akkor maradjunk a 6-ban :D Megveszem! :D Részleteket esetleg fészen meg tudjuk beszélni? :) https://www.facebook.com/danie...
Szia! gyári doboz szettet tudok, a belevaló táskákkal együtt
A doboztartó elkelt, köszönöm.
Nem, nincs köszörű. Teljes csend és semmi nem történik. Majd egyszer csak (de minimum 10 másodperc) köszörű és röff...
Az ABS elektronikához lehet bármi köze?
Kipufogó elkelt, köszönöm.
Mit jelent az hogy kivárási idő? Köszörű-köszörű???? vagy mi?
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem. Honda VFR 800 A (2007) motorom van. Ha a motor egy kis időt (több napot) áll, akkor az indításnál van egy majd 10másodperces kivárási idő. Ez normális? Illetve más is tapasztalta már ezt a dolgot?
Ha megyek vele és leállítom, majd újra indítás, pöcc-röff azonnal.
Illetve valaki tud esetleg eladó givi oldalkonzolt?
Üdv!
Hy!
VFR 750 RC 36 1-es alkatrészeim baráti áron,akár egyben is, lehetőleg CSAK TELÓN keressetek:30/259-05-47
8 ezerben van nekem, máris engedtem.
De lehet, hogy kibelezem, nyomok bele 1 perforált csövet, kitömöm, húzok rá hőálló karbon fóliát és kész a "gyári" sporkipuff
ha akarod megrendelem neked ebay-en.
vagy tudok még másik fajtát is keresni.
Alku játszik? :D
Sérült dob 800 Fi-hez eladó.
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
Sziasztok!
Eladó Delkevic rövid karbon kipu, 2001-es vfr800-on volt 20eFt.
Hátsó doboztartó givi monokey alu platnival 15eFt.
Telószám adatlapomon.
hát én nem tudom , hogy lehet azon az oldalon rendelni amit küldtél , pedig isten bizony megrendelném egyiket.
Nincs ezzel baj. Csak nekem egy alacsony darabszámos Honda X11-esem van amire nem jók az XX-ek összekötő csövei. A nagy gyárak nem igazán készítenek kompletten összekötővel dobokat erre a típusra.
Látom látom csak közben lett egy míg karbon dobom ami kimondottan vfr-re való.Egyébként 750-em van nem 800
Martinnál ha most rendelsz akkor még van vmi téli kedvezmény is asszem 10%, mert az egyik barátosném most rendelt tőle a 900-as Hornetjére és az is dupla kipuf és meg van 100 alatt.
Nem vitatkozom. Legyen így. Én a Delkevic-et csak azért találtam meg mert én a malacra más gyártótól kompletten nem találtam új dobot 100E alatt összekötőcsővel csak a Delkevic-et. (Eddig)
Magyar ember Magyar mestertől azaz Martintól rendel dobot, E betűvel, tüv szabvánnyal dobkillerel.
Jah a linket az albumod hozzászólásaihoz raktam fel