Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dobtam linket neked a Delkevic oldalhoz leszűrve. Ők ugyanis mindig összekötő csővel együtt kínálják a dobokat. Én is innen fogok dupla dobot rendelni csak még nem jött össze hozzá a kellő tőke. A tiédre 200 Euró alatt egy halom dobot kínál rövidet hosszabbat mindent. Persze DBKillerrel együtt.
sajnos nem jó , mert nincs emberem aki csövet hajlít oda és időm se utánna szaladgálni. inkébb fizetek érte többet , DE KÉSZ legyen.
egyébként meg ha ugyan ilyen motorod van elér az ott , csak az a titok nyitja , hogy az összekötő cső nyúljon túl egy kicsit a rögzítésen
Látod , hogy elfér ??????????????
Szia olyan nem jó amihez nincsen összekötő 20e karbon és nem teljesen nyitott. Magamnak vettem de nem lett jó mert nem fér el a lábtartó és a kerék között.
Sziasztok ! 1998 - 2001 es VFR 800 hoz ha valakinek esetleg lenne sportkipufogója , DE CSAK összekötő csővel együtt , vagy fehér első indexe és eladná legyen olyan kedves írjon nekem e-mailben. sanyi1981@vipmail.hu - ra képpel , árral , telefonszámmal :) köszönöm
NGK? Iridiumos?
VFR 800 4 db gyertya eladó New !
Jelcsa telefonon fog válaszolni, hívd fel.
Fi-re valót mennyiért adod? :) Bár sanszosan nem lesz rá keret, de megpróbálok összekaparni rá :)
Vfr lámpák eladòk 86tòl 2002ig.90től 93ig szimpla és dupla foncsoros is.Csak tel.70 3179083.
Jelcsát is kérdezd meg, ha Attilánál nem lenne. http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Sok sikert!
Köszönöm!
Hívd őt, Attilának hívják és Budafokon van a bontója, neki szokott lenni. 06-voda-632-18-29.
Hello!
2001-es VFR800FI-hez keresek első féktárcsa párt.
Elsősorban bontott gyári érdekelne, de mivel ritkaság, minden ésszerű javaslat, megoldás érdekelhet. (külső átmérő 296, belső 62, rögzítési átmérő 78, 6 furatos felfogatás, 98-tól 2005-ig szerelték ezzel a VFR-t, valamint az összes ABS nélküli Varadero, néhány CBR600 F4, 900RR is ezt kapta.)
Előre is köszönöm!
Hello!
2001-es VFR800FI-hez keresek első féktárcsa párt.
Minden javaslat, ötlet és ésszerű megoldás érdekel. Elsősorban bontott gyárira pályázok, de mivel ritkaság, valószínűleg kompromisszumot kell kötnöm....
Előre is köszönöm!
Isten bizony azt hittem,hogy most hirdeti. Meg be is ajanlottam :) upsz
Hondavfr.hu fórumon megtalálod Csizit, de az a VFR, amiről videót láttál már több éve elkelt. :)
Valaki nincs kapcsolatban Csizivel? Nem lattam,hogy irt volna ide mostanaban. Kollegam most küldött at egy youtube videot,amin "csizirider" hirdet egy Fi-t. Tan vevő lenne ra :)
Szia nekem van. A jobbos tükröm ha jól emlékszem törött a balos teljesen ép, vagy fordítva :D , de neked úgyis a talpa kell :D Keress meg valamilyen formában és ledumáljuk :) Oda adom ingyen :) Mikor elcsúsztam a mocival mindenki segített, tovább viszem a jó szokásukat :)
https://www.facebook.com/danie... Itt is megtalálsz
Tavaly ilyenkor nem volt Rc46-os fi eladó szinte egy sem, most meg abból van a kerítés annyi van a hahu-n.....ki érti ezt?
Nem, a fémre ami tatja a tükör szárát...
gumi talpra gondolsz?
98-02 evjarathoz van Givi oldaldoboz konzolom es akar hozza ket doboz is. Keveset hasznaltam a moci idokozben elkelt. Akit erdekel irjon emailt. 87.matejanos@gmail.com
2000-es évjárat, Italian red