Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia Satis!
Ha praktikus, de élvezetes és olcsó közlekedés a célod, akkor a 100-150 közötti robogók ideálisak - szerintem.
Városban próbáltam 110-es Hondát, igaz csak 1 éves volt. Tökéletes, erőlködés nélkül tartja a lépést a Xelvis-szel és lehet bele pakolni. Klasszikus motorról végleg letettél? Használtautón néztem, hogy van 4-5 Xelvis is eladó. Az országban mindenki árulja rajtam kívül?
üdv,Dave
Hali Adam!
Igazából unatkozom és soha, semmit nem csinálok.
Sajna az elmúlt 2 hónapban elhavazódtam, találkozóra javaslatot sem mertem tenni - biztosan nem tudtam volna menni.
Amúgy mi újság Nálatok - minden fórumozót beleértve?
üdv, Dave
Sziasztok!

Csütörtökön levizsgáztam, még másfél-két hét mire megcsinálják a jogsimat. Közben volt szerencsém esőben is menni a héten, szerintem városban nem olyan vészes. Idom nélküli motorral ráadásul... Látom, közben eladogatjátok a gépeket. Igen, a 250-es kategória ilyen. Én is 550-es Kawasakival tanultam, és megállapítom, hogy nyugodtan kezdhettem volna 5-600 as géppel is. De nem baj, a fogyasztása jól fog jönni városban.
Üdv mindenkinek, szép napot!
Sziasztok!
Eladó xelvis érdekelne, lehetőleg Budapest, és környékéről, ha van vkinek ilyene írjon ide vagy emailre:eros69@citromail.hu
Köszi
Helló!

Még nekem is megvan a motorom, bár most van rá egy érdeklődő, majd kiderül hogy milesz. Sajna nekem sincs mostanában időm motorozni, mert eléggé lefoglal a munka Na meg az időről nem is beszélve. Foxbed! Én 200km en keresztül áztam, mikor hoztuk haza a motrot Amikor május közepén voltak azok a nagy viharok akkor vettem. Izgalmas volt a hazafelé út
Hii "bodo..."
Köszi:)..Mint adatlapomon is látható:Kecskemét,keresek is környékbeli márkatársakat,mindegy Spada-s,VT-s,X.-es.
Amugy már eléggé beleolvastam a fórumba,voltak is haszos dolgok.
Csak az idő ne lenne ilyen nyálas,nem volt még olyan nap,hogy meg ne áztam volna,vagy reggel vagy du ,de bizom,hogy lesznek még napos szép őszi napok,Bye
Hali Dave!
Hát az szentigaz hogy nagyon hosszú ideje nem voltál...Mi történt hogy eltűntél?Én is osztozok Satis igazságában hogy tényleg eltűntél mint a füst a kéményben és most kivételes esetben eldugult a kémény így visszajöttél .Ritka eset de megesik .Most hétvégén lesz Balassagyarmaton motoros találkozó és két napos lesz,nincs kedved(/vetek,fórumlakóknak is szól nem csak Davenek)jönni?
Üdv:Ády
Hali Foxbed!
Üdv a fedélzeten! .Remélem szeretsz sokat olvasni,mert lesz mit visszafelé olvasnod ha meg akarsz tudni egyet s mást a motorodról hogy mi jó neki és mi nem .Merrefelé laksz?
Én északon Nógrád megyében 60 km-re Budapestől északra...
Üdv:Ády
háháááááááá, bocsesz az offért decsak idement fel whehe
Szia Peti,meg mindenki!
Beléptem a Xelvisesek táborába pénteken,/szept3./,bordó,22eKm,kellemes állapotban.Sajna azóta 3xáztam meg rajta,időjárás nem a motorosok szive-vágya idén:((((
Széles utat,napfényt mindenkinek
Szia Dave!
Már azt hittem eltűntél... Hidd el, én is sajnálom. De majdnem családban marad, jó gazdája lett, vigyázni fog rá. És tényleg honda robi kell, de mostanában 250-ből nagyon tré a kínálat... Esetleg 150-es. De arról meg nem találok sokmindent és nem tudom elég erős e? Üdv: Satis
Sziasztok!
Hosszú idő eltelt, amíg nem jártam itt. Szomorúan olvasom Satis történetét. Remélem nem lesz sokáig gyalogkakukk.
Vespa? Talán valami Honda robogó kellene Neked.
Nálam mindennapos használatban van a motor, teszi a dolgát hiba nélkül. Átléptük a közösen legurult 20000. km-t. Vezérműlánc beszerezve, csak időpont kell a cserére.
Széles utat mindenkinek!
Sziasztok!
Én már csak mint vendég jöttem, ugyanis a kis VT elköltözött... Jó helye lessz, meg részt veszek a további karbantartásában, de már nem az enyém. Köszi nektek minden infót, meg a társaságot, hosszú, száraz őszt kívánok! Üdv: Satis
Halli!

Megnéztem, fasza kis motor. Igaz az enyém fiatalabb mint a tiéd, egyrészt ezért is írtam neki magasabb árat, meghát most lett rendbetéve teljesen nem olyan rég. Az enyémnek annyi a szépséghibája hogy hiányzik a hasidomja. De sztem attól még jól néz ki. Nekem legalábbis tetszik. Én sem gyilkolom a gépet, semmi kerekezés, meg max meg ilyenek, csak hajtom.
Szia P3Te!
Sajnos nem tudom linkelni, mert telefonról vagyok. De a sport-túra kategóriában van, keress típusra, fekete, ezüst csíkok vannak rajta. 370 a kikiáltási ár. Nincs doboz, nincs semmi cicoma, még csak nem is újszerű, csak jó. :) Persze, ha a haver viszi, akkor azért adok hozzá néhány extrát. Ő örül, hogy ismeri az előéletét, meg ismer engem is, soha nem bántom a gépet... Üdv: Satis
Szia Ádám!
Ha minden jól megy, a vt-t már nem látod nálam, bár nem iszok előre a medvére.... Sajnálom, hogy nem jött össze eddig egy tali, de amikor a küszöbön volt, akkor csak Dave tartott ki, vele meg technikai okok miatt nem jött össze... Ezért nagyon jót motoroztunk külön-külön... =D Nem sokáig leszek motor nélkül, ki sem bírnám. De még a típus nem biztos. Csak elképzelések vannak. Tényleg valaki ismeri a Vespát?! :) Üdv: Satis
Csá Satis!
Linkeld már be a gépedet, melyik a tiéd? Én nemtudom , hogy mit gondolnak bibisnek, de nálam nem igazán érdeklődnek...pedig amilyen állapotban van a gép, meg ottvan a doboz is hozzá, csak külön olyan 30-40K Ft. De úgyvagyok ezzel, majd megjön egyszer a gazda rá. Várom a linked.
Hali Satis!
Én is így voltam az oldallal inkább olvastam mint írtam .És vártalak Benneteket hogy mikor írtok már .Aztán gondoltam írok én hátha csak ugyanazt csináljátok mint én (olvasni igen írni nem) .Ha nagyon hamar nem dobunk össze egy talit(aminek kéne már sikerülnie)akkor nem nagyon valószínű hogy láthatom a jelenlegi motorodat a Xelvis-t.
Üdv:Ády
Na vazze! Nem töltötte fel, mert hosszú, ezért rövidebbre vettem, most meg ment mindkettő..... =D
Sziasztok!
Már azt hittem, nem is jártok erre... Én olvasom az oldalt, de beleszólni nem volt pofám, mert én is árulom a motort. Valójában amit írtam, velem van a baj. Hiába emeltem a kormányt két centit, ugyanúgy fáj a kezem. A gép hibátlan, de most szépen kitakarítva áll, mert hétvégén jön érte az új gazdája.Jó haver, ismeri a gépet. Szóval nálam váltás lessz, így már a találkozón nem biztos, hogy részt tudok venni. Bár egyszer már majdnem összejött Davvel... =D P3te! Nálam két hét alatt kb 6olyan érdeklődő volt, aki venni is akar... De én drágán is adom, hátha nem veszik meg! Sokan cserét ajánlanak.. Szóval nem könnyű.... Jók legyetek, ha nem zavarok, dumálni még jövök! Üdv:Satis
Sziasztok!
Már azt hittem, nem is jártok erre... Én olvasom az oldalt, de beleszólni nem volt pofám, mert én is árulom a motort. Valójában amit írtam, velem van a baj. Hiába emeltem a kormányt két centit, ugyanúgy fáj a kezem, száz km után nem érzem jól rajta magam. A gép hibátlan, dolgozik szépen és megy is bele a km. De most szépen kitakarítva áll, mert hétvégén jön érte az új gazdája. Nem csinál rossz boltot az biztos. Főleg, hogy jó haver, ismeri a gépet. Szóval nálam váltás lessz, így már a találkozón nem biztos, hogy részt tudok venni. Bár egyszer már majdnem összejött Davvel... =D P3te! Nálam két hét alatt kb 6olyan érdeklődő volt, aki venni is akar... A majmokról most nem beszélek... =D De én drágán is adom, hátha nem veszik meg! Ahová lehet feltettem, de sokan cserét ajánlanak.. Szóval nem könnyű.... Jók legyetek, ha nem zavarok, dumálni még jövök! Üdv:Satis
Jaja, jóféle szerkezet. Május közepén vettem 36500 km rel és már 39ezer van benne. És csak erre a környékben hajtom. Csak tudod az a gáz hogy a cimbiknek nagyobb motorjuk van...cbr 600 F3 meg gsxr 1000 illetve ezekhez hasonlóak. Hozzájuk meg kicsi a kis drágaságom. Oké hogy fenntartásban verem őket, de másban sem nagyon. Talán fogyasztásban 5 liter/100 km. Meg igazából nem akartam 250es mz után nagy 6-800 as gépet...kicsit más a két kategória..még így ha eladom a 250est is akkor is kibaszott nagy ugrás lesz a 800as kategória de bevállalom. Nemfontos mindig menni mint a barom, persze ki is kell bírni néha hogy nem adagolja jobban a gépnek. De ezt majd ha ottleszek, megtudom milyen lesz.
Apropó nemtudom mikor lehetne összehozni vmi talit de én még bennelennék, csak ne arra fent pesten már, mert az nekem messze van kicsit
Hali P3Te!
Addig míg nagyon jól megy ne is add el mert nincs értelem ezt a jó gépet eladni.Az enyém meg van immár 7 éve és nincs kedvem eladni és közben meg szépen gyűltek benne a km-k.Most kb 102ezer körül van benne és 24ezerrel vettem meg...Szóval nagyon jó és megbízható kis gépet csináltak a japók ,szóval le a kalappal a Hondások előtt .
Üdv:Ády
Sziasztok!

Nálam jelenleg festés van és nagy a káosz Viszont a mocim tökéletesen működik, szoktam is használni itt erre a környékben, csak mostanában kevésbé a festés végett. Na meg beindult a munka is, szal ez is betette kicsit, de sebaj. Mindig van időm 1-2 órácskára. Ma lett benne 39000 km Egyelőre komoly érdeklődő nincs a mocimra, de nem is fogom szarért fosért eladni mert nagyon szépen ketyeg és megy is. Semmi baj nincs vele.
Ti hogy vagytok mostanság?
Szevasztok!
Mi ez a nagy pangás itt a fórumon fórumlakók ?!
Satis,Dave és a többiek?Hol vagytok? Mindenki motorozik vagy mi van? .
Üdv a fedélzeten RM és sdp167 .Örülök hogy megtaláltátok ezt a fórumot .Nyugodtan lehet kérdezősködni,nem kell szégyelni hogy ha nem tudok valamire választ adni magatoknak
Üdv:Ády