Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem is az első tipushoz van feszítőm

Kérdezném , hogy a használtautó v a képesmotor hirdetéséből nem hívtál e fel és találkoztunk Budakalászon
Ha nem akkor a két darab 10 000-Ft és adom hozzá a vezetőt is

Más nem kell


Köszi
Manuális, bringaláncoshoz való, legelső kiadású.
Milyen feszítő kell manuális v olajnyomatékkal működő
Nekem manuális van
Köszi
Helló. Érdeklődnék a Vt blokk felől. 2db vezérműlánc feszítő kellene.Ha van írj. köszi
Sziasztok Lenne egy eladó HONDA VT 250 F blokkom amiben 10 000 futott főtengely van felújított hengerfej új hengerfej tömítés szelepszárszimeringek + egy javítható főtengely hozzá való olajpumpával külön használt bringalánc és a hozzá való vezérműtengelykerekek is vannak . A blokkot meg is bontom Egyébként , hogy a főtengelyetek soha ne menjen tönkre akkor mindig felső nívó fölött legyen az olaj . 10 w 40 -es olajjal nyugodtan lehet használni a mocikat Japánban a postások így használják soha semmi gondjuk nincs az alulméretezett csapágyakkal
Hali Szittja!
Már régen kész van ,megjött az új indítórelé .Viszont légszűrőt sehol nem találok,sőt az ismerőseim még Európában sem nagyon találnak .Jó volna többet is szerezni belőle mert Sznuupi motorjába is ugyanilyen szűrű kéne mint az enyémbe...
Üdv:Ády
Elmaradt a link

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_vt_250_fn_xelvis-4
052358
Sziasztok!

Hogy telik a nyár? Nekem jelenleg munkával így sajna nemtudok menni semerre sem motorral már vagy 3 hete
Ha vkit érdekel a motorom, esetleg van ismerősötök aki ilyet szeretne venni, szóljatok neki.
Széles utat, gumifákat!
Hali Ády
Hogy áll a motorszerelés? találtál már alkatrész?
Szia!
Amilyen állapotban van a gép, valószínűleg alkatrészárban fogják eladni. Én nem szándékozom megvenni, csak azért említettem, hátha érdekel valakit, aki szeret bütykölni...
Hali Gróf Bandita Úr!
Dehogynem a VF vagyis V elrendezésű Négy hengeres motor.A betűk a hengerek elrendezése és a számát mutatja.A V(első betű) a hengerek elrendeződésére utal,az F(második betű és az angol számok kezdőbetűje,four)a hengerek számára utal.Vagyis V négy(Four).Én nem venném meg ha tanulómotor volt...
Üdv:Ády
Hali Ádám!
Ahová most járok tanfolyamra, van egy VF 500-as Honda. Nézegettem, és nekem olyan, mintha annak a motorja lenne a Xelvisben hosszában kettévágva. Nem lehetséges? Már nem használják, lehet hogy eladó lesz.
Hali Hypergeri86!

Ez egy japán belpiacos gép(tudom hogy most már tudsz róla)ezekhez nem könnyű alkatrészt szerezni vagy ha sikerül akkor nem olcsó.Gyártatni nem lehet de tudtommal más nem nagyon jó hozzá(a Xelvisé és a Spadáé ugyanaz különben, csak a színe más,legalábbis tudtommal lehetne helyettesíteni velük de nincs értelme:s) csak a sajátja.Adok egy telószámot,ez Pécsen van,Yakomoto Bt. az üzlet neve, a szám:06-72-238-994.
Üdv:Ády
Igen, valóban látszik a képen a különbség. Köszönöm a magyarázatot!
Sziasztok!
Nyaraltam egy hetet, azért nem voltam. Szerintem ha az ember nem sajnálja a lakkot a festékről, nem fogja a nadrág lekoptatni, a karcolásokat pedig ki lehet polírozni.
Szia Geri!
Úgy tudod elérni a bontóst, hogy a "racsidepo kukac invitel.hu" címre írsz egy emailt, hogy van-e olyan alkatrésze.
Xelvis-hez volt mindenféle dolga, még komplett blokk is.
Üdv, David
Most néztem, hát békéscsaba-budapest vonalon hamarabb találsz kárpitost Csak nézd meg milyen anyaggal vonná be, mert az enyémen is vmi szar minőségű légbőr volt, nem pedig kimondott motorra való műbőr üléshuzat.
Azt itt félegyházán egy kárpitos ismerősnél. Hovavalósi is vagy?
Az ülést hol intézted?
Sziasztok!
Hypergeri! Redbaronnál minden van ezekhez a motortípusokhoz, csak hát nem biztos hogy olyan olcsó áron, mint esetleg egy két privi helyen Készlett a motorom, cakkpakk faszántosan áll. Kimegy a világból is mostmár kb

Illetve mivel nagyobbat szeretnék, így eladósorba is került a motor. Itt a link, akit érdekel, vagy ha tudtok vkit akinek ilyen motor kellene, nyugodtan jöjjön el, nézze meg, nem fog csalódni.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_vt_250_fn_xelvis-4052358


Amiket feltüntettem a hirdetésben mind valódiak, szal ezt a motrot csak hajtani kell, más baja nem lehet!
néhány kép a típusról - honda vt 250f gyárt év 1983
igazából nekem 1 hengerfej és 1 szelep kéne ahhoz hogy a motor menjen! nem tudjátok hogy másé jó e rá vagy esetleg gyártatni nem lehetne valakivel?
dave kérlek ne haragudj tudatlanságomért de ki az a racskó lászló és hogy vehetem fel vele a kapcsolatot?
OK,jol hangzik,főbb paraméterek?
Szia foxbed!
Nekem van egy xelvisem, eladósorban... Ha érdekel szólj, adok elérhetőséget! Satis