Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Szittja!
Jézusom az ember a kisujját nyújtja Neked,Te meg az egész kezét el akarod marni .Oké megpróbálok képet csinálni a műszerfal felfogatásról de nem biztos hogy jól sikerül.( a laptop beszart és nehéz ügy lesz a képek feltöltése...De majd megoldom valahogy.)Örülök hogy segíthettem
Üdv:Ády
Köszi Ády jók a képek, még esetleg a műszerfal felfogatást meg tudnád mutatni köszi. De ez is sok segítség már. Köszönöm szépen.
További képek a helyszűke miatt...
Hali Szittja!
Itt vannak a képek.Remélem másnak is segítek ezzel .
Hali Ády!

Holnap kezdem elvileg a fejidom projektet, és kéne a kép ha nem gond, meg a csomagtartóról is jó lenne pár. Remélem el tudod küldeni ma vagy holnap reggel nagyon kéne. Köszi.

Üdv Szittja
Hali drvajda!
Üdvözlet a fedélzeten!Örülünk hogy szépen gyarapszunk .
Szerívkönyv nekem is van ha akarod akkor küldöm emailen.
Üdv:Ády
Sziasztok!

Beléptem én is Xelvis-esek táborába, vettem 1,5 Xelvist. Az egyik dobozokban érkezett, csak alkatrészek használhatóak belőle, a másik viszont szinte komplett, papírokkal, csak jelenleg nem üzemképes.

végigolvastam a fórumot, sok hasznos infühoz jutottam, olvastam hogy valakiknek van szervizkönyve angolul a típushoz. át tudná valaki küldeni az info kukac drvajda pont com emailcímemre?

másik kérédésem hogy vezérműláncot és esetlegesen hozzá feszítőt honnan lehet beszerezni hozzá és mi a tapasztalat, mennyibe kerül? ugyanis az előző tulaj elmondása szerint kicsit zörgött a blokk főleg hidegen, lehet hogy ráfér a csere.

egyéb információtok van esetleg hogy ki bont ilyen motort, kihez lehet fordulni alkatrész/idom ügyben.

Érden lakom, van esetleg innen valaki közületek?

Amíg nem készül el a kis Xelvis, addig a jól bevált Innovámmal közlekedem, az is egy jó motor ám, csak más kategória...

köszi: Ádám
Hali Ády!

Ez a hozzászólás elég sok valakinek szól akinek alkatrészproblémái vannak. Leltem egy oldalt ahol elég sok minden van jó áron. A link. Ády erről van szó:
Sziasztok!
Mostanában elég sok melóm volt, de most végre volt kis időm felnézni Látom két új vt tulaj van a fórumon, üdvözlet nekik!
Grizzly! Nekem Givi monorack2 tartó van felszerelve a Xelvisemre. Nagy 2 sisakos doboza van neki, lehet bele cuccolni rendesen . Találtam linket a dobozomról, csak nekem fekete van http://motobox.hu/spd/motobox-...

Nem olcsó cucc, de megéri

Várom már a jhetet, mert jön haza hvégén a szerelőm és szétszedjük a gépet, mert kormolja a gyertyákat és nem húz egyenletesen. Membránra gyanaxunk. Múlthéten volt motoros felvonulás félegyházán és be is köpte az első henger gyertyáját. Kis fordulaton és alapjáraton nagyon szar. Ezért gyanaxunk membránra. Vkinek esetleg más ötlete van , hogy mi lehet a gond?
Hali Szittja!
Nem az önindítóval van a baj hanem a relével ami az ülés alatt van és az aksi közvetlenül rá van kötve(pontosabban az aksi mellett van a piros vezeték felőli oldalon) de majd erről is csinálok képet hétvégére.
Üdv:Ády
Ády hogy haladsz a képekkel? Szerencsédre/csémre csak a hétvégén kezdek hozzá a szereléshez ha minden jól megy. Addigra hátha meglesz. De fotosoppal már megcsináltam kb hogy fog kinézni és tetzik:D
mert ha az önindítóval van a gond lehet tudnék segíteni, van 2 tartalék csak nem tudom műkszik-e.
Hali Ády!

Lehet böte lesz a kérdés de az az önindítóban van? Nem értek annyira a motor minden részéhez az még nem romlott el...
Hali Szittja!
Akkor iparkodnom kell a képekkel .Amúgy megkaptam a szervízkönyvet én is:)köszi. Az én gépem se jó mostanság:S
az önindító relé beszart.A gyári meg 40ezer hozzá,az utángyártott meg 16ezer...Nem olcsó de muszáj lesz megvenni mert nem tudom kijavítani...
Üdv:Ády
Mindenki motorozik vagy mi ez a pangás? Ády megkaptad a szervizkönyvet? Ha minden igaz holnap kezdem a fejidom projektet, igaz csak szétszedem az elejét és megnézem hova tudom felfogatni a műszereket, de lehet bele is kezdek.
Üdv Ády!
Küldtem emailt, a cím egy kukaccal rövidebb, csak kiírtam minthogy a jelet használjam. Bocsi.
Üdv Szittja
Hali Szittja!
Remélem jó email címet adtál meg nekem .Így írtam be a címzetnek:szittjakukac@freemail.hu.Ez jó így?
Üdv:Ády
Ui.:Az én email címem:bodoadamvt@freemail.hu
Hali Ády!

Köszi a tippeket, email még nem jött, lehet azért mert messze laksz , de remélem ideér.

Üdv Szittja
Hali Szittja!
A fejidom az én motoromon gyári.a csomagtartó meg a kapaszkodókra van hegesztve és térhálósan megcsinálva
van kép a motoromról ha visszakeresel szép sárga motort keressél .Emailt megkaptad?
Üdv:Ády
Üdv Ády!

Köszönöm előre is a képeket. A fejidomot honnan szerezted rá, vagy esetleg így vetted? Ha esetleg nem lenne gond akkor a csomagtartóról is tudnál képet csinálni mert annak a megoldása is érdekelne.

Üdv: Szittja
Hali Szittja!
Az én motoromnak a lámpája van fémkeretbe fogva és egy billenő megoldással felfogatva,ezen van a műanyag idom de most nincs még róla képem,de Neked azért teszek majd fel, minél előbb sikerüljön nekem képet csinálnom...
Üdv: Ády
Üdv Ádám!
Egy szervizkönyvet szívesen elfogadnék, az email címem: szittja kukac freemail pont hu. A fejidom megoldásáról tudnál pár képek küldeni hogy legyen valami kiindulópontom. Az alkatrésznél biztos voltam benne hogy nem olcsó lesz, de hátha pár ezerrel olcsóbb lenne. Igazán fontos egy termosztát meg egy benzincsap membrán lenne, mert ezek nincsenek most a motorban, habár a lehet megoldom a membránt. Ha összejön megosztom veletek hátha másnak is jól jön majd. Kb jövőhéten túra Tokaj körül kb 340km összesen, majd teszek fel képeket is az útról. Videót nem ígérek mert nincs kamera állványom. Széles utat, olcsó benzint.
Szia Szittja!
Üdvözlet a fedélzeten a többiek közt !Nekem van szervízkönyvem és ha akarod akkor el tudom küldeni e-mailban(sajnos angolul van).Légszűrőt nagyon nehéz lesz szerezni hozzá,én is keresek és már anglián át a hollandoknál is keresnek nekem a pécsi ismerőseim.Alkatrész ugyanis általában a pécsiektől szoktam beszerezni,de mivel japán belpiacos motor ezért nehéz és drága hozzá az alkatrész.Megadok egy telószámot és próbálj érdeklődni.Pécs Yakomoto Bt. tel.:0672238994. Az idommal kapcsolatban meg ha akarod lesd meg hogy van megcsinálva kis fejidomos VT(például az enyém).Egyelőre ennyi,ha kell még valami szólj nyugodtan .
Üdv:Ády
Szia Grizzly!
Satis köszi az invitálást .Üdvözlet a fedélzeten .Olvastam a hozzászólásaidat és van nekem kétféle szervízkönyvem a VT 250F,és a Spada-hoz a Xelvishez sajnos nincs,de az a gyanúm hogy mindkettő jó lesz hozzá . A blokk közel 30 éves technológia sok változtatás nem volt a belső részeiben, a váltó áttételezése kicsit szűkebbre van véve mint a prototípusnál (többet pörög mit az enyém) kb ebben ki is merül a változtatások...De írjál majd hogy konkrétan mi kell és a Többiek is segítenek sokmindennel
Üdv: Ády