Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Kösz, mindenkinek a segítséget! Sikerült megtalálnom a veszprémi SP-t, ma rá is ültem. Úgy néz ki teljesen jó. Össze sem lehet hasonlítani az ergonómiáját a Millével. Eldőlt, kell .
Most már "csak" el kell adnom a Firestormot
Ha a Mille kicsi, akkor az SP sem lesz jó. Nekem volt F és SP2 is, gyakorlatilag semmi közük egymáshoz, csak annyi hogy mind a kettőnek 2 kereke van és V2-es motorja. Az SP egy durva sportgép, az F után kb kínpadnak érzi aki nem szokott az efféle dolgokhoz. Persze élőben kell látnod, utána egy fokkal könnyebb lesz a döntés.
Üdv!
Én sajnos nem tudok konkrétummal szolgálni, de hogy Veszprémben van egy SP (azt hiszem 2-es), az ziher. A belváros környékén többször is láttam reggelente az elmúlt időszakban, nameg hallottam persze..)
Hátha ír ide az ember..
Szia! Nekem van SP1-em. Siófoktól nem messze lakom.
Sziasztok!

Érdeklődöm, azoktól akiknek volt Firestorm és SP1/SP2 is. Vagy próbálták már mindkettőt. Hogy az SP-k üléspozíciója mennyivel más mint a Firestorm? Azért kérdezem, mert gondolkodom az SP-n, viszont nem tudom elférnék e rajta. Azt tudom hogy az RSV Mille kicsi nekem.
Mert, ha az SP is olyan kicsi mint a Mille, akkor sajna nem lesz jó. Esetleg Veszprém megyében vagy a környező megyékben, van e valakinek SP-je, megnézném közelebbről.
Kösz!
Üdv!
Én YZ250-ről ültem át VTR-re, ha kellően tiszteled a motort és óvatosan mész vele eleinte akkor nagy bajod nem lehet tőle. Engem is riogattak hogy majd meg öl meg társai 4. szezont tolom vele és egyszer nem éreztem hogy túl nagy lépést tettem előre és kellett volna egy 600-as körüli.
Sziasztok!
Nem találtam Firestorm topicot, de láttam, hogy itt van szó arról is.
Motor vásárlás előtt állok és felmerült bennem pár kérdés. Jelenleg 125-ös motorral vagyok, de megfordult már a kezeim között jó néhány nagy gép is.
Az lenne a kérdésem, hogy öngyilkosság lenne-e tovább lépésnek egy Firestorm? Van aki le akar beszélni és van aki pedig rá, de régi vágyam egy ilyen szerkezet. Csak is V2-ben gondolkodom. A VTR mellett az SV 650-es és a Ducati Monster jöhet még szóba.
Nem vagyok öngyilkos hajlamú és fejben felkészültnek érzem magam rá. Normális embernek tartom magam és tisztában vagyok vele, hogy ez már nem a "gyerekjáték" kategória. Laza tempóban, túrázásra és baráti gurulásokra szánnám a motort. Jobb, ha előtte a másik alternatívák közül választok, és csak aztán a VTR?
Nem a "kioktatásokra" lenne szükségem elsősorban, hanem a véleményeitekre/tanácsaitokra.
Előre is köszi!
Sziasztok!
Akinek kell, van pár eladó holmim Honda VTR 1000 F-hez:
- 2db új gyári kipufogó oldali szelep gyári csomagolásban
- 1db használt vezérműláncfeszítő
- 2db használt vezérműlánc, ami még bőven használható

Akit érdekli valamelyik alkatrész, az csörögjön: 30/527-6134
Árban megegyezünk!
ELADÓ!Honda VTR Sp1-Sp2 hátsó ülés utasülés 20000ft XI.ker 30/9312601
ELADÓ! Gyári sérülésmentes SP1-SP2 utasülésem !
XI.kerület
20000Ft az ára hívjatok 30/9312601
Köszönöm, de közben megjavult minden, azóta vígan motorozok vele.
Nekem van eladó kuplung kar
Sziasztok!

Az mitől lehet, hogy a műszerfalról egyik pillanatról a másikra eltűnt minden semmi visszajelző nem jó csak a reflektoré viszont a motor normálisan működik.
vtr 1000 f sport kipuffog párban 55 ezer forint tel 06704275150
Sziasztok!
Vtr 1000 f `03-hoz keresek jobb első indexet , hátsófékpedált, kuplung deklit (zöld szerű) !
nekem is elromlott múlthét kedden.
Sziasztok!

F-es VTR-re keresek kuplungkart és balos tükört.A hétvégén elromlott mind a kettő.
a lanc-lanckerek tema engem is erdekelne amint hazaerek a nagyvilagbol azt is cserelnem kell
A kuplung tartályban hogy áll a szint?
Az csak fél szintetikus.
Az 5100 csak félszint ... nem?
Fax ki van ezekkel az olajgyártókkal is már... miért nem lehet egyértelműen felvésni arra a qrva flakonra h FÉL vagy FULL! hogy szerencsétlen laikus fax is kiismerje magát mint Ábel a rengetegben...
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓóóóóóóóóóóóóóóhogy az a ......... ezt mondhattad volna hamarabb egy évvel :D

Hálistennek akkor megint a lamella szett egy rakás szar...
A TRW-t most mondom h ugyanolyan (SŐT!) köpedelem!
Nekem eddig tartott a kuplung türelem... megy bele a gyári!
Sziasztok!

Lenne egy eladó, új akkumulátor. Bár nem tudom, hogy a Ti gépetekbe jó?
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Ki tud R157 színkódhoz (piros) színezett lakkot?

Mostanában cserélt valaki láncszettet? ki mit ajánl?
gyár vtr f üléspúp eladó tel 06704275150
Nekem lehet hogy van egy karbon. Utánanézek meg van e még!