Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csá, Na ez a hajtókar beszerzése nagy feladat lesz sajnos
Nekem 3hónapba került (1998évj) és olyan megoldással hogy vettem egy újabb évjáratú husky főtengőt ami már nem passzolt de a hajtókar ugyan az még és úgy lett leszedve rá téve az én tengelyemre így lett a hajtókar csere qva annnnyát
Pedig a Prox gyárt hozzá.
Bocsi, 95-ös évjárat!
Üdv! Nem tudna nekem valaki segíteni? 125-ös WRE-hez kellene nekem főtengelyfelújító készlet (hajtókar, görgők, stb.)
Esetleg hogy honnan, mennyiért tudnék beszerezni...
Megköszönném...
Lassan vége a télnek és még el sem kezdtem a felújítást. :(
20.09!Pontos hetet nem tudom fejből!
Külön dolgon meg még gondolkozom...Milyen árra gondoltál?
Szia, annyi kell bele hogy oldalt a kis ablakon középen-tetejéig legyen, persze a motor egyenesen álljon ne a lábán meg ide-oda támasztva úgy helyes a szintje.
Valaki nem tud eladó husqvarna sm 125 (05) GYÁRI első fék kart ? (Brembo) ?
Sziasztok! Ha van akinek hidraulikus a kuplungja van az írjon legyen szíves, képes segítséget szeretnék kérni!
hány száz éves? mert az első kellene nekem lehet korrekt áron, ha adod külön
Sziasztok. Kérdés a következő lenne van egy 2002es Husqvarna SM-em 125ccm le szeretném cserélni az olajat a blokkban az olaj már meg van csak nem tudom mennyit kell beleönteni pontosan.
Válaszokat várok.
Előre is Köszönöm Szépen :)
üdv:Ádám
Sziasztok!

Eladó körülbelül 500 Km-ert futott Pirelli Dragon supercorsa sc2
120/70-17 , 150/60-17 méretben
Párban 25 pénz
Értem, hát én se szeretem a elektromos részeit, de annyit csinálnék vele elsőre hogy kimérném a pipát a gyújtó kábelt és a gyújtás elektronikát multiméterrel hogy lehet-e mérni Ohm-ba, meg hogy jön-e fel áram a lendkeréktől a gyújtás Cdi dobozkához, ezt rá rugással megtudod nézni könnyen annyi hogy ami rá megy kábel lehúzod le testeled ha szikrázik akkor jó a gyújtó tekercs hön fel áram. ennyi az alap amit könnyen megtudsz nézni magad is szerintem.
Jah, hülye vagyok az elektronikához, és nem tudom miért nem ad szikrát a gyertya. A kijelző semmit nem mutat (nem csak a merülőben lévő aksi miatt), és a hátsó lámpa egyfolytában világít, pedig van gyújtás és a többi lámpa is műxik...
Heló, a kis huskyval van vmi mi problémád?
Keresek továbbá megbizható embert, vagy szervizt aki tudna nekem gyújtásproblémában segiteni Debrecen vagy környékén.
Helló!

Nem bont valaki husky-t? Fehér, piros, esetleg fekete fejidomra lenne szükségem lámpával sm 125höz. Bár ha jól néz ki más márka is jöhet.
attila_fabian@vipmail.hu
keresek husqvarna smr 510-hez (2006) műszerfalat :)
Ja, nyilván ha elviszem egy gépműhelybe megméretni a hengert, akkor az ember direkt elk*rja a saját bizniszét és csak úgy kib@szásból belerakat velem egy ugyanakkora dugót mint előtte volt...
igen,szerencsére ki van ez találva hogy túlméret is kapható,de nem bizti hogy a nikasilos hengedhez,hanem a perselyhez...de felhónolják a hengert és ha lekapta a nikasilt akkor is mindegy mert más megoldás nincs,csak a hüvely! egy jó gépműhelyben ahol már csináltak ilyet normálisan 50-60ezer dugóval kb...
Szia. Igen váltó olajra gondolok :) Nagyon köszönöm szépen az infót :)
Meg lett mérve, szükség van hónolásra... azért kérdeztem, hogy mi a teendő.
Szerencsére ahogy néztem, Wössner-ből van még két túlméret így a problémám megoldva, amennyiben elbírja még a nicasil, de ezt majd a gépműhelyesek úgy is megmondják

#GD
Bele belemegy, de nem feltétlen jó dolog... Gondolom nem véletlenül vannak a túlméretek.
Heló, Motorolajon mit értesz? Váltó? Váltóba Én Repsol 15-40W tettem ez a gyári előírt wiszkozitású de nekem nem jött be mert kicsit hangos volt tuti híg volt meleg motorral és töltöttem hozzá Repsol 80-90W ez jóval sűrűbb sokkal jobb lett.
Call me!
Tudjak ott ok h mekkora kell bele.
Ja-ja, igen lehet h. az lesz ha nem találok normális gyárit. Csak a méretezése miatt lehet h. jobb lett volna az eredeti vagy azt lemásolni. Gondolom hozzá van tervezve/méretezve a rendszerhez a hangtompító...........
30/852-72-05