Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez a misié !
Hejhó!
Erről a gépről tud valaki valamit?
Az ilyen régebbi évjáratokhoz mennyire nehéz alkatrészt szerezni? Van valami amit erről a típusról tudni érdemes?
Köszi!
Köszi,kitartok ha már megvettem.
Szia! Nekem is volt 2000 előtti husqvarna,egy 96-os te 410 vagy még mise tudtuk behatárolni
Az pld karbi dugulása volt,utána szépen indult,de a technikája....hát... ..akkor megmondtam többet nem veszek csak önindítóst..!
Hidegen pedig ,hogy hogyan indul neked kell kikísérletezned!
De tudni kel l,hogy levegő+benzin..stb be állítás más télen más nyáron!
De ha valami sah.. vásároltál akkor....nem fogod szeretni
Sok sikert hozzá ne add fel..
Üdv Mindenkinek!

Ősszel vettem egy te 610-est lehet,ha hamarabb olvasom a fórumot nem teszem,egyébként 270-volt,a probléma csak az,hogy 95,vagy 96-os évjárat.Lenne több kérdésem is a gépemmel kapcsolatban,hol találhatok hozzá kapcsolási rajzot,milyen olajat tegyek bele,írta valaki,lehet többen is,hogy 10 üzemóránként cserélni kell az olajat,mivel üzemóra számláló nincs rajta ez kilométerben mennyi lehet?Gyárilag van benne akksi,ha nincs az indexek hogy működhetnek,illetve ami a legfontosabb probléma vele,nagyon nehezen tudom hidegen indítani,mi a helyes indítási mechanizmus?
Válaszokat előre is köszönöm.
Sziasztok!
2005- ös SM 125 S-hez keresek gyújtótrafót és CDI-t ha esetleg valaki tud jelezze
8.000ft-ot,ha érdekel akkor csinálok róla képet.
Üdv
szia menyit kèrsz èrte?
Sziasztok! Husqvarna te 610 hez keresek gyûrû garnituràt, 98 as mèret! Esetleg ha valaki tud segiteni hol szerezhetem be, az ìrjon, elôre is köszönöm!
Sziasztok!
Eladó Husqvarna Te-Tc 610-570 leömlő.Y al együtt.Ha érdekel valakit: 06 20 3498275
Sziasztok! Nincs valakinek feleslegben smr 570(Te 610) 2001-es hátsó oldalidom, vagy komplett idomszett?
Úgy próbálkoztam, hogy forraltam vizet, beleraktam, majd odaraktam a hengerfejhez(kivettem a vízből és úgy, mielőtt bárki félreértené) , de a lámpa nem akaródzott világítani, tökmindegy mennyire melegítettem. Ha csak a vezetékét érintem a hengerhez akkor jó...
Próbáltam forrasztópáka közelében, illetve úgy hogy hozzáérintettem de úgysem ment, feltételezem nem jó.
A mérős módszert majd kipróbálom és írok de jelenleg gépműhelyben van a blokk és benne van az is.
Szeva, mivel próbálkoztál? Multiméterrel mérd ki mennyi Ohm és mérjél rá hidegen is melegen is vagy csavard ki és tedd fel egy piklibe pici vízbe gáztűzhelyre forrald fel mérj rá úgy is, Én ezt tenném elsőre
Valaki esetleg tudna ötletet adni hol tudnék hőkapcsoló gombát beszerezni WRE 125höz? Elméletileg nem működik...de valaki tudna tuti tippet hogyan ellenőrizzem le? Amivel én próbáltam nem működött,
de lehet rossz még a módszer is :(
Egyébként igen, színes szilikon csőből és bilincsből szoktak csinálni! :)
http://i.ebayimg.com/00/s/NDAw...$T2eC16J,!zcE9s4g0ur5BQY1hew0zg~~60_35
.JPG
http://www.jjcraceandrally.com...
Sajnos nem találtam mégsem, csak ilyeneket. Pedig meg mertem volna esküdni, hogy láttam olyat is. Persze ha találok, szólok amint megvan.
Ja, és nagyon drága. Ez amiket mutattam 10 körül van... -.-
Annyit kurvára nem ér. Szóval ha találok olyat, szólok még.
szívesen!
mélységes tiszteletemet szeretném kifejezni! nagyon köszönöm!
Minden motorhirdetés mellett ottvan a telszám, de azért bemásolom ide is, parancsolj: 70/385-9600
apropó, tel. számot én hol találok? csak keresni tudok motort illetve e-mail elérhetőséget találok az oldal alján.
így már más értelmet nyert a dolog! köszönöm a felvilágosítást, várhattam volna amíg írnak...
hiába irogacc nem fognak válaszolni. Felkell őket hívni ők csak telón elérhetők... Ugyhogy emeld meg a telót, ha télleg komolyan gondolod ezt a papirozás témát.
írtam, de sajnos még nem kaptam választ :/
krosszmotorok.hu!
Sziasztok!
Keresek papiros vázat Husqvarnához. Valaki tudna segíteni, hogy hol/honnan tudnék ilyet vásárolni?
Válaszokat köszönöm előre is!