Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv! valaki tudna segíteni sm450r állórész lendkerék kellene 2004-es motor
Van egy pár eladó 2006-os TE cuccom.
Ülès,oldalidom,első sárvédő.
Karbit milyen időközönként, km után kell csekkolni?
4T Akrapovic
Huskynak...
Ócsó Husynak,híg a leve
hali ez egy nagyon régi álmom hogy legyen egy 500-as 2-T mocim endúrózásra használnám és elfogadható árba lenne jelenleg üzemképes a gép gondolkodtam a márka társak ba is gondolok itt a Honda CR 500 ra ezek nagyon drágák 300 ezer alatt nem kapsz ez meg 220ezer lenne csak én is kicsit tartok az alkatrészek be szerzése miatt ezért gondoltam mielőtt meg venném körbe kérdezősködök
Mert itthon kb. 5 db van.
Ha fel szeretnél szállni a végtelenbe tartó szopórollerra akkor erősen ajánlott.
30 év körüli,ritka motorról beszélünk amihez Wössnerék katalógusában találni dugattyút,Prox semmit nem gyárt hozzá.Mivel kevés van belőle így az esetleges bontott motyóból is max 1-2 db lesz vszeg aranyárban,nem fogsz tudni válogatni mint egy népszerűbb típusból,csodálkoznék ha Palcseenek lenne bontva,pedig ott aztán minden van. :D Pölö hajtókarból csak gyári van... Mivel a 30 év alatt Husqvarnáéknél is volt pár tulajdonosváltás így gondolom a gyári alkatrész nem csak körülményes,hanem drága is mint a patika.
Tényleg írhatnál róla hogy miért pont ez? Ha motorozni szeretnél vele a mindennapokban akkor sok más egyszerűbb,kevesebb vesződséggel járó gépet találni,ha csak nézegetni a garázsban akkor talán ajánlott. Egy jóval hétköznapibb motorhoz is néha necces alkatrészt találni még néha Ebayen is,nemhogy ehhez....de tégy amit akarsz,én tuti nem kezdenék vele.
nézd körbe a prox, wössner stb oldalain hogy mi van hozzá, ha gyári cucc kell akkor meg hívd fel a domaszékieket és majd mondják hogy van-e remény vagy a bencsiket hogy bontott-e már valamikor ilyet
amúgy az ebay tele van ilyen cuccal is, szóval jó eséllyel minden van hozzá.....
2T vagy 4T?
Üdv van itt olyan akinek van volt vagy ismeri a Husqvarna 430 2-T motort tapasztalat mennyire szerviz igényes alkatrész lehet kapni hozzá ??? meg stb a közel jövőbe lehet veszek egy ilyen motort ezért szeretnék mindent meg tudni róla
Sziasztok!
Tudtok valakit aki foglalkozik kipufogó dob szigeteléssel?
Köszi!
Véletlenül találtam itt. Vad cserében nem olcsó.
http://www.moto-stylemx.com/eshop/en/
17mm a fogak közti átló.
Szia, csatolj egy kepet rola... milyen a racsni resze!?
Sziasztok!
Keresek eladó SM 125-öt, 2006-tol!
Rendszám nélküli érdekelne!
Helló!

2005-ös Te 450-re jó-e a CR 125 2T 2009-2013 HUKIT611E idomszett?

http://www.ebay.com/itm/UFO-Mo...
Sajnos nem sok info van erről, de ránézésre ugyanaz a tankoldal idom való a Husqvarna CR / WR 125 (2006-2008?) / CR / WR 250 (2006-2011!!) / TE / TC 250 / 450 / 510 (2005-2007) / WR 300 (2009-2011)-re
irj egy mailt aztan megbeszéljük
Szeva. Mevenném.
krosszmotorok.hu/
Üdv Husqvarna tulajok.
Nem tudna nekem valaki segíteni egy hatalmas dologban?
1991-es Wr-hez keresek berúgókart.
Valakinek nem hever leveletlenül egy otthon? Vagy nekem bontó címe is jól jönne.
Előre is köszönöm a segítséget.
SZÉLES UTAT!!!
maradt egy kék tank idomom origi új zacskós ufó gyártmány
te250-450-510 05-07
ilyen: http://www.gerecsemotor.hu/ido...
az ára legyen12 ezer postaköltséggel
Srácok nem tud valaki sm 610- re matricaszettet?
De nem a gyárit...valami vadabb,szinesebb kellene.
Most építem át a motort és a gyári fekete- ezüst elég egyhangú.
Érthető,köszönöm a segítséget!