Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló!
a szivacs megvan-e még? érdekelne!
Jófogáson van fent.
Az nem lesz egyszerű. Szerintem csak bontott van.
krosszmotorok.hu-n próbáld meg esetleg.
Sziasztok! Köszönöm a befogadást! Segítséget szeretnék kérni, keresek Te410 farokidomot! köszönöm
Hubazz....,elfelejtettetelek,holnap reggel első lesz a foto és küldöm.
Valakinek van ötlete 2006-os te 450-re müszerfalat hol találhatnék? Előre is köszönöm.
Üdv. Rudo írnál valamit az ülésröl? köszi.
olyan ez a husky mint egy "nagyon-nagyon tettrekész" barátnő
eleinte nem kicsit bejön........utána meg csak hazasomfordál az ember a nyugis asszony mellé......
Tèlre kellet,most nem lesz használva októberig.
Most vetted.. Ennyi volt a szerelem?
Nekem van egy ilyen,eladó,hibátlan gyári,mókolásmentes.
Szerintem egy Jó motor, jó futóművel. Még karburátoros, különösebb gyermek betegségektől mentes. Ha jót találsz vedd meg!
2007 TE 510. Mit kell tudni róla? Valaki leírhatná a tutit. köszi
wwww.mxon.hu
Van alkatrészkereső, cikkszám alapján kérdezz rá. Vagy csak simán.
Sziasztok!Husqvarna 2000-es évjáratú te410-hez keresnék motorikus új alkatrészeket. Dugattyú csapszeg,főtengely hatókarba persely (felső),gyűrűkészlet,stb. Hol tudnám ezeket beszerezni? Előre is köszi!
üdv.Husqvarna teló védő és kormányszivacs eladó:8.000---csak telefon:06302093728
köszi szépen, de vele már beszéltem nem tud segíteni sajnos....
eszembe jutott a webcím: http://krosszmotorok.hu
mailt ne írj hívd fel, tuti lesz nála
Bencsik Pál
+36703630423
Bencsik Attila
+36703859600
ő nemtudom ki,,,, pápa mellet élek találtam itt egy motorszerelőt hozzá vittem arról is volt szó h szerez olcsón alkatrészt poton 105 ezer ft-ér mer husqvarnaba az ujj 140 mondom fasza közbe találtam német e-bay-en 160 euróér komplettet ami kell de akkor már levolt beszélve erre benyögik h mégsincs alkatrész a német csávó meg már eladta szóval a lehető legrövidebbet húztam !!!! De ez van megkell venni motorozni akarok
bencsiknél sincs? ott annyi kacat van hogy egy falka vasgyűjtő cigány is elalélna
lendkerék is ahogy forgott a csavar vájatokat karcolt bele !!
Csak a tekercs kell?
Olyat tudok szerezni
kilazult csavar ledarálta, az új bolti ára 140 bontott alkatrész az egész földön nincs !!!
akkor jobban jársz ha azt a kevés pénzed nem baszod el és spórolsz tovább!