Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

90 segély mellé asszony fizetés 50-70 felé aztán nem fogytam le a nélkülözésben
Szerintem 200 nettó bevétel az elmúlt 3 évben pár hónapban volt csak
ezek autópályán használt autók. Lehet,hogy ki van a lelkük de legalább jól néznek ki
egyetértek
baszod, ha 200 alatt kijösz családdal házat autót fenntartva akkor minden tiszteletem a tied
Ugyanis akkor varázsló vagy. És az igazi varázslatot nem lehet megtanuli arra születni kell.
Szeretném, ha átadnád a tudásod csak kis részét
A csok egy faszság annak akinek nincs pénze
Pl egyik haver 45 évesen felvette 20 évre úgy hogy még kész sem lesz a csok pénzből mert 6 gyerekre akkora házat épített hogy kell vagy 30 millió mire kész lesz
65 éves lesz mire visszafizeti
azt már én is életművészetnek tartanám
de 2008 régen volt lassan 11 éve. az emberek elfelejtették, hogy mekkorát szoptak és úgy állnak sorban hitelért mint kisgyerek a mikulásért. Aki eddig nem tudott elmenni nyaralni az elment, akinek életében nem volt autója az most új autót vett aki világ életében albérletben lakott most házat épít . Sok helyen apuka is anyuka is 2-3 helyről is vett hitelt fel. Aztán amikor megint beüt a ménkő majd nem jön ki a házi matek a hónap végére. Szerintem sok Csok-os 10+10-es ház fog félbemaradni ami meg felépült lesz nagyon olcsó nem szeretnék jóslatokba bocsájtkozni, mert nem vagyok se jós se közgazdász sem ep képviselő de szerintem belátható időn belül borul minden szar vissza az emberek nyakába. Ez a néhány év látszólagos jó év hamarosan semmivé válik. Talán annyival lesz jobb az előzőnél, hogy nem háromszorosát kell visszafizetni a hitelnek mint az előzőnél. itt már csak az a kérdés, hogy azt is lesz-e miből
Nekem PD elem hibát mondott ha hazudott én is
Mondtam is neki hogy ki lehet gombolni a zsebeket és mélyen belenyúlni aztán azt mondta 25 ezer volt
De hogy új vagy felújított vagy bontott erre nem tértünk ki
Csak azt mondta minden sokkal olcsóbb a seathoz mint a VW hez
Amekkora kell
Lusta vagyok megnézni de 30tol 90ig biztosan van több lépcsőben
Nekem van itthon vagy 10 féle
Elszaporodott mint a gomba Alapvető oka az lehetett, hogy egy viszonylag felszerelt jó autó amiért 4,1 mikulást kell behitelezni nem 8-at 9-et mint egy hasonló kategóriás suv márkatársért. Persze az 1.0 ás motor szerintem néhány év múlva csöcs lesz, ekkora kasznihoz nem lehet csak turbósan
Én nem hiszek a kis köbcenti nagy lóerő tartósságában
pd elemet irt. Az pedig a pumpe düse-nek a röviditése, vagyis hengerenként egy egységben van az adagoló szivattyú ami a befecskendezést elátja. A TDI emlékeim szerint más rendszer.

https://totalcar.hu/tanacsok/a...
Egy pótkerék-tartályba hány liter gáz fér?
Sajna azok már eléggé leharcoltak sok problémával és itthon a cng ahogy másoltad is nem éri meg mert nincs töltőhálózat az otthoni töltő pedig drága no meg illegális. Oszt ha baj van a gázszettel akkor a cng-t itthon szinte alig javítja valaki mert nagyon drága, nálunk az lpg éri meg, de egyre kevésbé mert kivesebb a különbség mint pár éve volt, ha már benne van a gáz a kocsiban akkor jó vele járni, de a 230000 beépítési kltsg sok év alatt térül meg, 15 éve még 15-20000 km alatt megtérült most 100km-en 500ft-al olcsóbb mint a benya így jelenleg tényleg 40-50000km alatt térül meg egy kisautóban, de egy amúgy 10-11l-t fogyasztó nagyban akár 20-25000 alatt is megtérül. Mondjuk én most is megyek a gázossal évente 30-40000km-t így alig több mint egy év alatt megtérülne.
olaszból érdemes gázos gyári beszerelésű tütü-t venni hozni, ott magas számban használják a magas benzin árak miatt !
Központi injektoros autókhoz

Lambda vezérelt rendszerek

Központi injektoros autókat Lovato rendszerrel, AC STAG_L Plus lambda szabályzóval szerelünk.
Hengeres tartállyal: 135.000-150.000 Ft.
Pótkerék alakú tartállyal: 135.000-150.000 Ft
Hengerenkénti injektoros autókhoz befecskendezős gázrendszerek

Nálunk az árak magukban foglalják: (sorozat vagy egyedi engedéllyel)

az autógáz alkatrészek árát, illetve a beszerelés munkadíját
az engedélyeztetést és az ehhez kapcsolódó illetéket
27%-os Általános Forgalmi Adó összegét

3 illetve 4 hengeres autók esetén
4 hengeres autók átalakítását egy napra vállaljuk.
AC STAG QBOX Plus rendszerrel, hengeres tartállyal: 220.000 Ft.
AC STAG QBOX Plus rendszerrel, pótkerék alakú tartállyal: 220.000 Ft.
Mivel az ország CNG töltőállomásokkal nincs megfelelően lefedve, valamint a gyári beszerelésű CNG alkatrészek árai meglehetősen drágák, több ügyfél keresett meg azzal a kéréssel bennünket, hogy váltsuk ki a CNG üzemmódot LPG üzemmóddal. Az átalakítás ára 230.000 Ft volt, amely a hivatalosításhoz szükséges dokumentáció elkészítését is tartalmazza.
nem , nem és nem 1,9 tdi , nem pdtdi a régi tdi motor csak sima 110-le, nem száguldozni, utazni ! most hogy meg volt vele utasként egy bp oda vissza, miután beültem a sima szgk-ba mindjárt feltűnt hogy mi a f@sz ilyen közel a szélvédő, alig férek be a nyíláson. szóval bár inkább teher autós a mérete, de kényelmes, és meg se érzed hogy egy dízel ketyeg a motortérben.
még a nyáron egy haver C corsa-ját vittem haza, ami gázos volt, elég furán vette a gázfröccsöket, nehezen pörgött fel, nehezen ejtette a fordulatot, kergetni kellet a fordulat mérőt hogy haladjon a forgalommal. jó alternatíva a gáz, csak vagy olyan típust választasz ami bevált vagy van egy tartalék motor amit pik pakk cserélsz ha a másik megfárad.
Aktuális üzemanyagárak
Minimum Átlag Maximum
Benzin 330.6 Ft / liter 354.3 Ft / liter 402.9 Ft / liter
98-as benzin 349 Ft / liter 367.1 Ft / liter 409.9 Ft / liter
Gázolaj 368.6 Ft / liter 392.7 Ft / liter 443.9 Ft / liter
Prémium benzin 343.9 Ft / liter 394.4 Ft / liter 459.9 Ft / liter
Prémium gázolaj 374.9 Ft / liter 430.8 Ft / liter 497.9 Ft / liter
LPG 209 Ft / liter 248.3 Ft / liter 281.9 Ft / liter
CNG 299 Ft / liter 331.5 Ft / liter 350 Ft / liter
Én is írom, de csak évente. Mióta az új kazán van meg (9 éve), azóta évi 1200-1300 m3- között van a teljes fogyasztásunk, bojlerrel - tűzhellyel együtt. Egyik évben kicsit kevesebb, másikban kicsit több, az időjárás függvényében. Itthonról dolgozom 8 éve, állandóan, minden helyiség fűtött a (de picike, 62 nm2-es) a kis parasztházban. Hőszig ablakok és 20 cm kőzetgyapot a padláson elterítve, a falak szigeteletlenek.
nekem annó a 170 lovasban 200/db. Utána jött a garis történet, hogy cserélik (már a cseréltek is megálltak)
ez az alhambra egész olcsó fenntartású, valami 25 volt a pd elem csere egyik ismerősnek
kurva sok rövidtáv van benne kiváncsi leszek miror okádik be, de sok ládás terméket cuccol és ez volt a legolcsóbb egyterű amit meg bírt venni
havonta irtam, éveken keresztül. Ekkor tűnt fel....
Azért ne feledd, hogy nálunk például általában április közepéig kell fűteni, idén még május első napjaiban is ment a kazán napi egy-két órát, mert qrva hideg volt benn.
az se zavarna. De ugyanakkora házban, egyre melegebb telek után is egyre több m3 fogy.