Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Automata.
tényleg csak házzal együtt cserélhető a tűszelep fészke. én vettem bele gyári tűszelepet, meg új benzincsapot azóta olyan mint az óramű.
az er5-s vezérmű lánc feszítője automatikus? vagy időnként kézzel kell utána állítani?
A tűszelep üléke úgy tudom nem cserélhető csak komplett karbival.. A többit a srácok leírták már. JA és igen, ajánlott inkább a gyári tűszelep..
Szia, szerintem a tűszelep ülékek "O" gyűrűje is érdemes lenne ránézni, kikeményedhettek. A gyári tűszelepeken volt látható sérülés, vagy csak ki lettek cserélve, mint lehetséges hibás alkatrész?
Én acélgyapottal és nagyon finom vízpapírral tettem rendbe a tűszelep fészkét. Azóta is hibátlanul működik.
Nem ER-5-öm van, de a tűszelepet elvileg ülékkel együtt illik cserélni. Az olcsó, utángyártott tűszelepek amúgy sem szoktak hosszú életűek lenni, a gyári szett meg általában rohadt drága...
Sziasztok!

Nincs valakinek valami ötlete hogy mi a pics@ért folyik egyszer az egyik aztán a másik karburátor? Tűszelepek 2 éve lettek cserélve. Kicsit kezd az agyamra menni. Gyári tűszeleppel megoldható a probléma? Szokott baja lenni a tűszelep üléknek? Esetlleg valakinek bontott ER5 karburátorok nem lapulnak a pincében/polcon/fiókban? Karburátor szinkron óta szívat megint. A másik problémám a feszültség szabályzó, honnan lehetne bele keríteni egy normálisat? Az is 2 évig bírta.
Szia! Engem lehet, hogy érdekelne. Az enyém elfáradt a jobb index-el együtt :) Merrefelé van?
Eladó szakszerűen kezelt, de túltárolt vadonatúj gumi (puha, nincs kirepedezve, nem mállik) az alábbi méretben:

Bridgestone Battlax BT45 110/70 R17 1db 13990 HUF

Telefon/SMS 06303572549 email: lucifer0820@freemail.hu
Én a keresőt és a vissza olvasást ajánlom a témában. Max terhelhetőség a forgalmiban található. Amúgy 180 kg vagy pár kg-val több..
Tapasztalatotokra lennék kíváncsi:

1. Ha szeretném, hogy kicsit morgósabb legyen a motorom hangja, mely kipufogó márkát ajánlanátok?
2. Mekkora lehet az ER-5 max terhelhetősége?
Telefonon 30e/db árat mondott. A Yamaha Fehérnél is érdeklődtem, hasonló árat kaptam, így maradt a csere.
A Kárászynál én úgy tudom 17- 20 körül újítanbak fel egy tagot, vagy emelkedett már annak is az ára?
Én a City bike-nál rendeltem.Egy hét alatt itt volt .Posta nyet,Ha kell megkeresem mennyi volt.Engem nem ez érdekelt.Inkább az ,hogy azóta van rugózás hátul is.
Igazad lehet, nem vizsgáltam meg annyira, csak érezni lehetett, hogy beton kemény.

fisi: 45e körülre jött ki postával együtt.
Mennyi volt a kéttag?
Nem keményedtek be.Meggőrbült a telószár.Nem tud visszarugózni.Nagyváradtól kb Hatvanig kinyírta a hgátsót.Da duván.-
Gratula.Nekem is ez van de nehezebb úton jutottam hozzá.Ha mentél a gyári drágasággal akkor örülni fogsz ennek.
Sziasztok, a mai nap végre le lettek cserélve a gyári hátsó rugóstagok, mivel teljesen bekeményedtek... A felújításra aránytalanul drága árakat mondtak látatlanban is, nekem pedig megfelelő szerszámozottság hiányában nem volt kedvem nekikezdeni, így az új YSS lett a befutó. Egyelőre menet közben nem próbáltam, de jónak tűnnek.
Na tessék. Egyszer elfelejted bekapcsolni a T9-et és máris megy a helyesírás.
Vesszőt is raktam ám közé balerina
Tehát
Nem, nem tolja haza az illető akit bogyó emlitett ő volt az aki a váltóval kinlodott.
De ő volt. És most megoldódott.
Nem, ő volt az aki azt hitte hogy megtaposták a váltóját, most néztem vissza...
Vasemberke viszont nem tudom hogy áll a teli folyós blokkal?!
Lehet hogy még tolja valahol - nem ért haza. Adjunk még neki pár napot....
Nem tudom mi lett a váltóval rakoncátlankodó Er5 - el?