Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor meg ne lanyoskodj told be aztan nyomás telet riogatni ! De persze ugorj le sorozni is!
20 cm gurulás után beröffen, hála Istennek, jó a gép.
De egy akksi miatt nem megyek el Kalocsára, ha sörözni hívsz, az más.
Bal+ kell, mint a képen, van ilyen Vartában is, a Kawámban az volt.
Azért köszi, holnap megnézem helyben!
Szia!

Nekem Givi konzol és platni volt a '97-es gépemen, de elég sokat trükköztem vele, míg valahogy felraktam. Összesen 24.500 Ft-ba került.
Givi dobozra nem volt pénzem, ezért egy noname dobozt használtam.
Pizza futar Don Quijote
A Givi konzol-platni kombó jó választás.Megéri az árát szerintem.Nekem is az van a hátsó doboz alatt.Az oldalsóké meg egyedi gyártmány. Givi dobozt nem vettem de biztos jó.Ha nem kerül túl sokba.Próbálj használtat venni occsóért. Pl. itt az apró rovatban.
Hello csövi,örülök hogy aktívkodsz!
Zimi írd meg milyen kell megveszem beloknek lejossz kifizeted beszereljuk itt alszol szombat reggel mehetsz hejehujazni !
Itt Vartak vanak egyik boltban.
Azért nem adom fel ilyen könnyen...
Yuasa van 11 ezer körül nekem való, csak találjak Kecskeméten, mert web-áruházból reménytelen 1 nap alatt szerezni.
Szia !
Üdv itt! Gratu az új vashoz ,legyen benne oromod ! Kép ?
Ilyen pizza futar doboz ügyben majd irnak a csapat pizza szállító tagjai nekem ilyen borzalom nem kerül a motorra az tuti! !
Pedig régen a Banner aksik nagyon jók voltak. Volt egy 6 v-os Trabim, az abban lévő, még szurkos tetejű akku mindent kibirt. A mai Bannerekről én is sok rosszat hallottam, pedig az "kicsikémben" is az van, bár ha minden igaz, még csak két éves. Remélem még sokat kibir.
Ezzel vettem a mocit, mit csináljak? Tavaly még jó volt.
Megjegyzem, hogy amikor elhoztam, itthon derült ki, hogy kb. 1 cm víz volt benne, az aljától számítva.
Feltöltöttem és a tavalyi szezont bírta.
Csak ezt a telet már nem.
Tisztelt Szaktársak!
Még új vagyok itt a fórumon, egy hónapja sikerült hozzájutnom egy 2006-os ER-5 höz. Szeretnék hátsó dobozt és hozzávaló tartó konzolt beszerezni. A neten találtam a CitiBike oldalt (Győr) náluk találtam konzolt (01-07) Givi nevűtés dobozt is . Szerintetek érdemes beruházni rá, megéri az árát? Melyik doboz a megbízhatóbb, strapabíróbb, a monolock vagy a monokey?

Válaszotokat előre is köszönöm!
Széles utat!
Tibi
Akkor a tél ûzött el Téged Zimi ,nem te ôt !:-)
Motorozz le ide Era oda adja az övét !
Bannert az Mz óta nem veszek motorba de autóba se. Azok egy gròsze ló fasz akksik ...
Banner YB12A-A/512 14

Így hívják ezt a tetves rohadék akksit.

Ma elővettem a gépet, kicseréltem a mosható levegőszűrőt az újra és gondoltam, kerülök is egyet.

Sikerült is, miután betoltam.

Az akku talán egy felet tekert az önindítón. Ma töltőn volt, hogy ne legyen gond. Lett.
Aztán motoroztam fél órát. Nézem alapjáraton: 13,1-13,3 V, töltés van. Leállítom, indítózok, semmi.
Egy nap alatt nem tudok egy új akksit szerezni, meg fizetés előtt pénzem sincs.

Télűző motoros felvonulás, Kiskunhalas, Isten veled! Talán jövőre.
Értem én, bugyi buli lesz Tiszakécskén!
A csajok mit fognak szólni hozzá? Félek, akkor nekünk is elő kell venni a bőrtangát!

Köszi, neked is!
*de ...
Jól van tesó, se Te az üveg golyot is elrontod !
Próbáld ki!
Ha bejön mi is azt rakunk bele! Mondjuk kíváncsi vagyok hogy a led hogy fogja szorni a fényt a műszerfalon belül!
Jó de drága egy pöppet. Munkám során már sok ledes zseblámpa kimúlt nálam.Azért annyira nem strapabírók mind mondják. Kettő pl. sima leejtéstől múlt ki.Ennyit a rezgésről.
Egyébként ajánlottak a boltban 12v 2w-os ledes izzót aminek a mérete u.a. és állítólag az élettartama kb 10 x-ese a wolframszálas izzóénak és nagyon bírja a rázkódást.Ára 445ft/db.
Szerintetek?
Igen lehet ,hogy 1 kicsit túlpörögtem a témát de szerettem volna 100%-osan tudni milyen izzó ,mekkora teljesítményü és pontosan melyik foglalatba.