Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali Bokkon!

Üzentem neked Esztivel! Megkaptad? Jó lenne bele húznátok!
Alant linkeltem a Michelin új RADIÁL gumáját- nagyon jó áron! Még pénzt is spórolnál vele! Nem próbálod ki?
R17- nél is van első 18 hátsó 20 körül!


Hátsó

Első
Sziasztok!

Valakinek van tapaszalata ezen termékkel?
Castrol Láncspray OR 400 ml

Gumi téma: most veszek előre bt45-t. Hátul bevált, most előről a metzelert váltom. R17-en megfizethető az ára. Lehet kicsit várnék akciós lenne. Ki tudja...
Á nincs, de egyébként is idén úgy kihalt a fórum, hogy kb. egyedül vagyok ott, kivéve ha néha valaki beír valami hirdetést...
Találtam 1 katalógust: http://www.motorgumiwebshop.hu...
Szia Miki!

Igen, ez engem is meglepett kíváncsian várom a tapasztalatokat!
Már épp írni is akartam Neked, hogy van e tapasztalatotok a kis Ninjan ezzel? ?
Aha! Rájöttem, hogy nekem azért nem volt gondom még a tárcsazárral (többek közt), mert nekem a spirál a kerék másik oldalán fut... Így nem tudom rátolni semmire. Illetve én egyből pofára esnék vele, ahogy leblokkolná a kereket a zár a féknyeregbe akadva...
Na, ez érdekel, köszi a híradást. És még az ára is nagyon jó. Egyébként annyira új, hogy még a Michelin sem tud róla... Legalábbis nincs fent sem a global site-on, sem a francia oldalukon.

Amúgy vicces ez a trend, ugye pár éve még a 130-as méretben simán mindenki ontotta a (prémium)gumikat (mást ne mondjak, a 6 hengeres Kawa Z1300 gyári gumiszélessége ugyanúgy 110 és 130, mint az ER-5-é, vagy a kis Ninjámé), aztán hirtelen leállt mindenki, senki nem fejlesztett 150 alatt, most meg megint eszükbe jutott, hogy jé, vannak kisebb kerekű motorok is, amiknek kellhet a jó gumi... Na mindegy, én csak örülök, hogy megint van radiál a méretemben.
Igaz, voltak csalások, nem is kevés, de én azért adnék neki egy esélyt. Sok magyar is vásárol motort külföldről, de én is megőrültem volna, ha az álomgitáromat nem tudtam volna megvenni, mert az amerikai eladó azt mondja, húzz a ...ba, biztos csaló vagy.

Egy a lényeg, nem szabad pénzt küldeni semmi áron. Se motort, csak ha már bizonyíthatóan a kezedben/bankszámládon van a pénz. Általában valami hülyeséggel próbálnak rávenni a csalók, hogy fizess (pl. "átutaltam az összeget, de addig a bank zárolja a pénzt, amíg nem bizonyított a bankszámlád létezése, ezért utalj át húszmillió forintot, amit majd utólag visszatérít a bank" - persze, persze...) Szóval ha ilyesmit ír, akkor viszlát, de addig vélelmezzük a legjobbat, ki tudja, nem mindenki gonosz...
Először én is néztem, mi ez a gumireklám... Már csak egy jó kis szlogen kéne a képre, és mehetne ki az utak mellé óriásplakátnak!
sajnálom, hogy lemaradtál...
jobbulást
Ennyi csajjal pózolni a gumiáruház felirat előtt nagyon király!
Á bele férnek a TKB talis pizzák is!
nem pizzás doboz, hanem TKB talis sörszállító!
No meg a farkasbőrbe bujtatott pizzásdoboz!
Meg a báránybőrbe bújtatott farkas, a 40 LE-s 250-es.
Helga hiányzik a képről!
4!
Szia Kriszti! Én nem voltam. Most próbálok kimászni egy nehezen javuló gyulladásból. Nem szeretnék visszaesni.....
Köszi az infót, az lesz a válszom: ha nincs kápécska, nyix motrocska.
Hali!
Szögezd le, hogy csak készpénzes fizetés és személyes átvétel érdekel, küldheti megbízottját is, de akkor is készpénz, el fog tűnni.
Általában mindenféle pay-pal visszautalásos, vagy más trükkel próbálkoznak, sok a csaló.
Itt egy hasonló:
http://totalbike.hu/technika/nepperuzo/2012/12/04/at_akar_ve
rni_a_vevo_igen/?cp=1
Köszi, megpróbálok rákeresni. Nekem is furcsa volt, hogy egy állitólag Izlandon élő tengerbiológus mi a szösznek akar tőlem motort vásárolni.
A Puch fórumon is kaptak hirdetésre gyanús angol nyelvű érdeklődő e-mailt. Állítólag Pay-Pal csalás.
Sziasztok.
A mai nap kaptam egy e-mailt, egy állitólagos Harry Jonestól, amelyben az általam hirdetett Mz Ts 250 után érdeklődött, a tartalom szerint meg szeretné vásárolni. Van-e valakinek hasonló tapasztalata ez ügyben, mintha olvastam volna hasonló esetekről, de már nem találom a neten.
De.De én versysre vettem.A nagyságától eltekintve nem eget rengető a külömbség(14Le+) A száraz súly 206kg, az er-5 sem sokkal könnyebb.Úgyhogy a gumi max szélesebb de ua. a gumi nem kopik hamarabb rajta.Ezért gondolkodtam z6-ba, az fezeresek szerint elmehet 25-30ekm is.