Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem baj, akkor is papír kutya, o is mindíg veri magát erre!
Hát a tavalyi az tényleg bénázás volt. Kiégett a hátsó izzó Eranal kaptam egy másikat ami 15 km-ig bírta .Már azt hittem valami baj van a töltéssel vagy zárlat van, mire kiderült hogy csak az Era féle izzó volt a szar. Aztán egyik boltba vett izzó jó lett, azóta is az van benne. .
láttunk Zimi, rátapadtunk a képernyőre 2:48-nál!
jó lehetett, jól tetted ,hogy elmentél
Era volt?
Mert te egy ügyes motoros vagy.Milyen szép lányok és mennyi és miért csak neki?
Én nem bénáztam Halasig, csak motoroztam.

Tényleg kocsival jött, de széplányt hozott magával és széplányok kísérték motoron.
Nekem is tavaly ,mikor is 5-6 fokban bénáztunk el halasig ..
Meg is fogadtam,hogy ilyen baromságot nem csinálok többet ..
Papír kutya rossz ízlésű csirke fos tulaj tényleg autóval ment el oda Zimi? !?
Nem csak szerintem , de legyen szerintem ...
Hopp, elszámoltam magam. 2.67ft/km a Heidenau, kicsit drágább, mint a Z6 volt. Mondjuk közben fel is ment az ára.
Húzós az ára... :(
A "szerintem" lemaradt
Jó lehetett, reméljük elűztétek a telet
Passz... puding próbája. Z6 fagypont körül már elég bizonytalannak érződött. Máskor viszont nem volt rossz, és kibírt nekem 28 ezer kilométert elöl-hátul. A vége 2.5ft/km volt.

K73 fagyban is pöpec, ha száraz az út, vízen ebben se bízok (pedig elvileg esőgumi), tartós az első (most van benne 32k km, de már cserés), a hátsó meg úgy fogy, mint a popcorn, 10-12 ezrenként elnyalogatja Teresa Valószínűleg ~2.3ft/km lesz a vége.

Ezek után próbálok majd valami Pilot Roadot. Egyébként érdekes, hogy itt felbukkant, nem széles az ER5-re? Mintha 150 lenne a legkeskenyebb hátsó belőle 110-es első viszont tuti van, nekem is olyan kell rá.
Hát én most pirelli angelt vettem,kíváncsi vagyok mennyit bír majd.Lehet hogy z6-ot kellett volna?
Pilot Road 2/3 tényleg drága, de legalább jó tartós, lehet, hogy kilométerre nem több, mint a többiek. Viszont azokat meg nem ismerem

Ha egyszer lekoptatom őket (még meg sincsenek, de ilyet tervezek), majd mindenhol leírom, meddig bírták. és hogy viszonyult ez a Metzeler Z6-hoz és a Heidenau K73-hoz...
Bizony, annyira hűvös van még, hogy a léghűtéses melege sem jutott el a bal kettesig.
Bocsi, már biztosan sok lesz belőlem, de nekem élmény volt. Most voltam először ilyenen.
Én meg itt Pesten voltam, a citadellán van minden hónap első hétvégéjén motoros tali.Hát jól lefagytam mire hazaértem.(Szentendrén volt a vége)Azért ha elmegy a nap hüsi van még.
Találtam videót, azon meg magamat, amikor a körforgalomnál visszafordult az egész menet.
2:48-nál vagyok a belső íven! Motoros felvonulás
Kiskunhalas, XI. Télűző motoros felvonulás...

160 km, kissé lefagyott lábujjak és kéz, de megérte!

Képek és videó Papucsostól várható (remélem)
Hát 35-ért elég drága,meg ugye kell még egy előre az összesen vajon mennyi?
BT 45 is nagyon jó- de itt páran meg főleg a Cb 500 fórumon bele szaladtak valami repedésre hajlamos szériába. Heidenau K 63- K 64 vagy az új K (0- ezek jók ( a K 80- nal még nincsenek tapasztalatok).
Meg amit msot találtam Michelin pilot street ez is új gumi. Ami jó Michelin Pilot Road 2- 3 ezek méreg drágák.
Állítólag jó méga Pirelli Sport vagy Moto Demon is...
Tényleg, gumi.
Mit ajánlatok?
BT45? Michelin? Heidenau?
Köszi!
A baj az, hogy az indexház is törött, nem csak a búra :(

Plexi nem olyan fontos, de jó lenne :)
Aki gumi cserén hezitál ezt is megnézheti magának- bár tapasztalatom nincs vele- de- RADIÁL abroncs!

Ára az R 17- nél Heidenau árban van!

Michelin guma