Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na meglocsoltak rendesen?
*Ivzo -tól. ..
Most jöttem bozótol, végre jó lett a buko keret, késôbb rakok fel kepeket!
Kellemes Húsvéti Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!
Még jó hogy egy hete kiraktuk ide. .. Május 18-19.
Nem kell próbálni az Er -5,és kész !
Az nincs messze ,35-40 km . Ha úgy alakul akkor nincs akadálya .
Idén szeretnék megint elmenni Abádszalókra indulás előtt szólok h akkor összefuthatunk!
Csak azért h kipróbáljam a ZR7-es távolság az a 160-190 km!
Drága a benzin és idén sok helyre el akarok menni!
Nem tudom h mikor meg hol lesz!

Csak egy módon tudhatjuk meg h melyik a gyorsabb...
Az egy lófasz táv a Kle - vel hiei ! Ne égessèl!
Kb. 190 km lehet. De ha a 4-en motorozol akkor itt jössz el mellettünk . A környéken van Kunmadaras / 32 km / lehet ott már jártál. A Zr dögösebb a 600-as banditnál
Legyetek szívesek a Kawasaki szót és a suzukit NEM egy hsz. -ben említeni ezen az oldalon!
Egy motorosnak semmi sincs messze itthon !
Amúgy ne csak a loerot nézd mert az attetelek is mások ! Szal nem biztos, hogy a Gpz vezermutengely többet hoz majd a konyhára annyival!
Amúgy mi lesz veled, jössz a szezon nyitora ?
Kamuzott!
Elnéztem az évjáratokat akkor egy 98-as 600-as bandira lennék kíváncsi a ZR7-tel szemben!
Húú ezt is elnéztem nem is ott van fegyvernek ahol gondoltam!

Akkor még is csak messze lakok!
A neten keringő adatok szerint ez én első generációs KLE-m teljesítményben pariban van az ER5-tel! Így talán kiegyenlített lenne a harc! Egyszer csak találok egy ER5 tulajt a közelembe akivel kipróbálhatom maga!
A bandit 650 2005-től van ha minden igaz ,akkor már a Kawánál a Z-750 volt az aktuális modell. nem LE-őre gondoltam. Hol laksz Ha nem vagy messze ? Szóval csak kamuzott a vadember ?
Csak kamuzik ápr 1 van! :) Később írta is!
Fegyvernek nincs messze tőlem...
Azért a Z750 az 100 le a bandit kb 78-80 szerintem közelebb van a Zr7-hez mint a Z750-hez!
Ha esetleg összefutunk kipróbálhatod .. Benéztem az általad említett PUPU -hoz . Szépen rendbe tette a gépet ,de a váltója kilukasztotta az FZR oldalát , most tervezi ,hogy vesz innen a szomszédból egy 91-es GSXR-750 -t. Nem mindig jó az ha a gyári blokkor modernizáljuk . A 650 bandit már a Z-750 generációja .
Egyszer azért kipróbálnám! (egészséges önbizalom )
Gs 500-zal már mentem az nem jelentett kihívást de az ER-5 az erősebb!
Na majd még ha beszerzem a GPZ500 vezérműtengelyeit...
ÉS ha jól haluzok, akkor az Er-5 még egy lapáttal jobban is gyorsul mint a KLE. Nem szeretem a túra endurot. De a KLE kivétel, igaz nekem a 2005- ös évjárat ami jobban bejön. De a régi is szép!
Igazából ami engem a legjobban érdekelne h pl egy 650-es bandittal szemben mit tud az 5-ös váltóval a ZR7?
Meg lehet h hülyén hangzik de én eddig csak 2 hengeres (sor, V) 5 sebességes motort próbáltam és arra gondoltam h talán egy sor 4-es motor esetében nem annyira szembetűnő az 5 gang?!
Romet Komár 2 seb imádom!
A lakhelyemen csak azzal járkálok!
Mz nekem sem volt .P20-ak meg Jawa-k viszont igen.Meg a csúcs a Riga 16.
Én azért nem fogom szétszedni Hosszabbak az áttételek és egy kicsit nyomatékosabbra van hangolva a motor a 6-oshoz képest . Ettől több bja sose legyen ,hogy 5-ös a váltója
Az FZR fórumba egy PUPU nevű most rakott 6-os váltót az ezredesbe és áradozik h mennyivel jobb!