Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nedumálj igyekszem hidd el de szar időben minek csináljak róla ?
Á azokból már sosem lesz semmi!
Ha gyárik az áttételeid!
sziasztok kész a vas a a festés és egyéb kissebb felújítások majd töltök fel képet jha lesznek (fisikém ) :d
Az enyém is kb akkor abba se lehet oly na gy különbség!
Gyári áttételekkel 120- nál 5800 körül
Bükk! Lillafüred Felsőtárkány között nagyon fasza kis szerpentin van tűrhető útburkolattal. Heves megye idén tervezek egy kékes túrát is.
A tied 120-nál mennyit pörög kb?
Nem emlékszem h nekem milyen áttétel van a motoron.
Mert ne a súlyt és a lóerőt nézd vannak ott áttételbeli különbségek is. Amúgy ahogy néztem a KLE kissé lassabban megy fel 100- ra de amúgy ahogy én forgatom a vasat tuti legyorsulsz mert én nem vagyok az a kuplung nélküli váltós stb emberke.
Szoktunk mindn flé mocorogni. Mire gondolsz?
Én nem értem mire vagy ilyen optimista súlyban teljesítménybe megegyeznek a vasak! Itt már csak a pilóta tudása dönthet!
Idősebb vagy tőlem 16 évvel gondolom tapasztaltabb is de mellettem van a fiatalság, vakmerőség!
Az nekem oda vissza 460km!
Szoktatok keletebre is mocorogni?
Tiszakécske, Cinke u. 2.
JA- ilyen szép koporsó fekete!
Ne reménykedj!

Olvass vissza!
Azt azért tudd,hogy nem ez a Fisié!Hiszen ez szép fekete.
Nagyon szép motor jól fog mutatni a visszapillantó tükrömbe!
Amúgy hol lesz a szezonnyitó találkozó?
Hát jól rágyúrt Laca- köszönöm az Ő nevében is!
Nem mondtam volna meg, hogy nem gyári. Jó dolog, egyszer már nekem nagyot mentett...
A cucc szinterezve vagyon, ezt elfelejtettem még mondani.
Gyakorlatilag a bal oldali tehát ahonnan nincs kipuff- az a teljesen a gyári másolata, a jobb oldali is az lenne csak ott az volt a szívás hogy tükröztük, mert nem akartam leszedni a motorról ami rajta van, így ott újra kellett tervezni az alsó vázcsőhöz menő nyúlványt. De most már jó.
Ár ha valakit érdekel: 16 ezer ft.
Szerintem elég jutányos!
Meglocsoljalak?
Nagyon profi lett!
És a vége.
És még..
Nos emitt a képek!
Heheh
Engem nem szoktak locsolni és nem is kell! Nem öregszem!