Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

srácok, köszi a válaszokat a karbival kapcsoaltban
tényleg, ma NA DE RÓBERT.....NAP VAN
buék Robi
Na de Róbert !

Isten Èltessen neved napján! És a többi Róbertet is!
Karbi szinkron, alapjarati keverek dusabbra állítása .Hogy mi? Norbi mikor kicserelte utána hol leallt neki, vagy nem indult be, de talán erre keveredik és majd leírja ...
Neked mit állítottak a karbin a sportdob felkerülése után?
Meg amúgy mi baj van az után gyártott tűszeleppel?
Sziasztok!

Ledes Index párban eladó, ingyen postával, magamnak vettem, de közben a motort eladtam és nem tudom mire feltenni, ezért ilyen olcsó az ára.


http://www.kepesmotor.hu/elekt...



Érdeklődni emailben lehetséges.

üdv
A rezona persze hogy fordulat függő! Mitől mától lenne? Minél jobban forog egy motor annál nagyobb az esély a rezonanciára.
Sportdobot úgy rakass fel hogy karbi után állítás meg karbi szinkron kell utána mindenképp!

Ha meg esetleg tovább akarsz menni- akkor nekem van egy alig használt K&N mosható olajozható légszűrőm bolti ár alatt természetesen!

De!

ha belevágsz, akkor drága és hosszú sztori lesz mire össze lövöd az összes komponenst! Erre azért számíts!
Kicsit nekem is várnom kellett, mert hátsó nem volt raktáron, aztán kérdezték, hogy küldjenek-e helyette másikat vagy megvárom...természetesen vártam , de csak napok kérdése volt!
Onnan.Csak éppen nem volt raktáron.A rendszer pedig fogadta rendelést is visszaigazolta a szállítást is.Sebaj.Van ilyen.Még úgysem indulunk a hosszabb túrákra. Addig meg lebonyolódik remélem.
Nagyon faja, szerintem!Honnan rendeled?R17-től?Mert én onnan rendeltem és rendesek szerintem!
Remek.Ugyanezt a gumit rakatom fel én is.Elvileg holnap érkezik.Bár egy hete is ezt írták.
Nekem most egy fekete, indexes tükör van fent, jól néz ki vele amúgy, kicsit vadabb külsőt ad neki!Jah meg aminek örülök, hogy április végén lecseréltem a gumikat, mert el vannak öregedve, most a Michelin Pilot Street Radiál gumikat kapta meg, aztán amikor felültem rá gumicsere után le voltam döbbenve!Most már kezdem érezni, mi a tapadás!Bár annyira nem szoktam döntögetni, nem vagyok nagyon merész!Egy életünk van!Most meg már be vagyok sózva, hogy milyen lesz az új dobbal, no meg kíváncsi vagyok, hogy kell-e majd állítani rajta, mert aki készíti a dobot azt mondta, hogy véleménye szerint sportlégszűrőt rakhatnék bele, de a szerelőm mondta, hogy akkor már valószínűleg a fúvókákat is ki kellene cserélni nagyobbra, de azt mondta lehet jó lesz így is majd először rakjam fel és majd meglátjuk!
A gyári tükör szinte használhatatlan.csak vállaimat látom benne.De nem gáz mert úgysem ér utol senki.
A dob már nem sokunknak eredeti bandában.Előbb utóbb mind ciripelni kezd.Van aki bírja meg van ki én .
Köszi!Az enyémen mondjuk már nem teljesen gyári, mert a műszerfala digitális, már így vettem!A tükör már éppen a harmadik pár rajta, mert mindig váltogatom, igazából a legnagyobb baj az, hogy berezonál, de nem tudom mitől, és ráadásul nem sebesség, hanem fordulat függő a dolog!Van egy kis plexim is fent, tankpad, meg most rendeltem meg pár napja egy sport dobot, mert már ciripel és zavart!
Enyém is 04-es és fekete.Használd szerencsével!
Egy 2004-es évjáratú fekete ER-5-ösöm van , amit nagyon imádok, májusban volt egy éve, hogy nálam van, azóta vezetek nagy motort, előtte csak a kis robogómmal rohangáltam!
gyanúsan a vezérműláncfeszítőt tart6ja
az első is meg a hátsó is...
Szeva...sz. Jól tetted.Na de mid van?
Üdv Kawások!Gondoltam regisztrálok ide, hiszen szívesen ismerkednék ER 5 tulajokkal, s volt már olyan , hogy keresgettem felmerülő problémáimra válaszokat itt..s látom sok hasznos dologgal tudjátok segíteni egymást!
Pesszimista.
Még nem gyógyult fel Guszti?Tessék iparkodni.Itt szezon.
Még ...
sziasztok! Valaki tudja esetleg, hogy ez a csavar mi célt szolgál? Van esetleg valami tömítés alatta? mert nekem mintha szivárogna alóla az olaj (nagyon kis mértékben) inkább ne piszkáljam?
Nekem az után gyártottal nincs bajom!
Mindenképp gyarit vegyetek! Azzal nincs szopas de az után gyártottal RENGETEG gond lesz, norberto folyamatosan szopott velük !